Jump to content

Помощ при избор на A4 B7


Recommended Posts

Мале, мале.. Пуснах се да видя тази

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11480700325264338&slink=haab2p

 

Писали са, че колата има "Подгряване на предното стъкло", а всъщност няма, но това изобщо не беше проблема.

 

S-line окачването определено е за немските пътища :hilezh: Изпадаха ми пломбите и с жена ми имахме чувство, че се возим в маршрутка!

 

Започвам да се замислям за А6 :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A6 4F автоматиците предполагам, че пак са с мултитроник?

Значи да търся 3.0 quattro, ако ще е автомат :unsure:

Само разхода защо е толкова грозен.. при BMW 5-ците не е така май

 

Някой гледал ли е тази?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11468661175707680&slink=gxmwnl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ляво шоф. калник ми се вижда пребоядисван /дели/ на снимката. Иначе не е лоша. Стига да няма проблем с обтегачи и вериги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Raziell said:

А6 ако е S-line окачване возията ще е сходна.

Търси B7 с нормално окачване,вози достатъчно меко.

 

 

 

S-line никога повече.. Иначе за B7 седан, който да не е базов модел без екстри не намирам.

 

Тези с екстрите са 3.0 TDI, а то щом ще е тоя мотор.. нека да е A6 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой за тази да има впечатления. Малко е попрекалил продавача с хвалбите но все пак :)

http://www.carmarket.bg/audi-a4-3.2v6shvejcari-1684277?rn=19&brand_id=8&model_id=66&year_from=2007&year_to=2007&car_type_id=4&sort=1&extras[]=3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата малко старичка изглежда.

Брат ауто в Димитровград винаги са предлагали добри коли.

Тая Б7-ца никой не се реши да отиде да я види-Audi A4 2.0T*S-line*4X4*, 2006г. - Обява Продава Автомобил

Явно е скъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tonko2.0T написа:

Обявата малко старичка изглежда.

Брат ауто в Димитровград винаги са предлагали добри коли.

Тая Б7-ца никой не се реши да отиде да я види-Audi A4 2.0T*S-line*4X4*, 2006г. - Обява Продава Автомобил

Явно е скъпа.

Скъпа е!И не става за газчица. :unsure:Като и погледнем оборудването, на мен не ми се вижда скъпа.Рядко излизат такива на пазара.  Не знам, може да има драма някаква с нея, но ми е  Странно Как досега няма отзиви за нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, batmanveliki said:

Някой за тази да има впечатления. Малко е попрекалил продавача с хвалбите но все пак :)

http://www.carmarket.bg/audi-a4-3.2v6shvejcari-1684277

 

Като ти се дават толкова пари за тоя змей-горянин дето дори няма мулти волан дай по-добре още хиляда лева и си вземи истинска S`ка , поне върви и усещането е друго а и за газчица става ;)

 

http://www.mobile.bg/11474800058102118

Редактирано от boboweb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тая S4 на 300 000км + е вече бая време на обява...то волана не се вижда шевовете къде са му били.

 

На мен лично тази A4 2.0 TDI 170 от първия пост на втората страница доста ми допада поне на снимки. Едни лупи във фаровете и едни 18-ки и колата ще стане доста приятна на външен вид. Вече друг е въпроса какво й е състоянието. Цената е малко висока, ама ако я даде на 13,5 е идеално. Колата е вътрешен и външен Sline, полукожата на мен ми допада, защото е по-топла зимата и лятото я няма драмата с парещата седалка. Има нави, фейс с белите мигачи и хром лайсните по интериора, цветен фис, цвета е хубав...

 

B6/B7 без Sline окачване не вози чак толкова по-меко от колкото със Sline. Имал съм и Sline и обикновено и S4.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не го отбележите като спам но да попитам ... при В7-ците наблюдавам два вида фарове - едните са с лупи а другите с рефлектор и искам да се поинтересувам защо така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото едните са халогенни (рефлекторните), а другите са с ксенон (с лупите). Тия с ксенон дори са биксенон. Да не говорим, че има и със завиване, а от средата на 2007 до края на производствения цикъл на B7 фаровете са с бели капачки на мигачите, така че реално мога да кажа, че при B7 има 6 вида фарове. :) 

- рефлекторни жълта капачка на мигача

- рефлекторни прозрачна капачка на мигача

- биксенон жълта капачка

- биксенон прозрачна капачка

- биксенон жълта капачка и завиване

- биксенон прозрачна капачка и завиване

 

При B6 S4 фаровете са с лайсна в мишо сиво, но при B7 S4 и RS4 фаровете са така, както и на другите. При желание се отварят и се правят в черно. При желание и в рефлектоните фарове се вграждат лупи.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...