Jump to content

Съвети за избора на A3 2.0TFSI


Recommended Posts

Здравейте колеги, какво мислите за този автомобил ?
Какво по конкретно и задълбочено да гледам при огледа на този мотор и модел. 

Редактирано от Титов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимките изглежда хубава.

Честно казано мисля, че не съм виждал A3 8P с повече екстри от тази.

Единственото негативно е, че е на близо 13 години вече, но ако е читава колата не е фатално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Титов said:

Здравейте колеги, какво мислите за този автомобил ?
Какво по конкретно и задълбочено да гледам при огледа на този мотор и модел. 

Вероятността във Враца да се продава автомобил на реални километри без удар или в идеално техническо състояние е равна на нула. От този град котка не бих си взел, а да не говорим за кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, self-made man написа:

Вероятността във Враца...

И това го казва човек, който чистосърдечно си написа тук, как е купил кола на яката далавера, с едничката мисъл да я понапудри, да и върне километража и да я нашие на някой, с нема такава надценка.

Каква е разликата между теб и врачанските търговци на коли?

Без да защитавам последните изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, self-made man написа:

Вероятността във Враца да се продава автомобил на реални километри без удар или в идеално техническо състояние е равна на нула. От този град котка не бих си взел, а да не говорим за кола.

Да го беше казал това докато продаваше коли да те разбера,ама сега?Посочи  на  драгите купувачи,откъде да си купят кола без удари и връщани километри?Къде в България няма автоджамбази,аз не знам такова място...А това колко пише на километража е продиктувано от търсенето,така иска клиента,така пише.Може и да си знаеш че колата е на 300-400 х.км.,и въпреки това ще я купиш,ама как утре в обедната почивка да я покажеш на колегите или пък на съседа...та..сещаш се какво имам предвид.Нали знаеш колко коли се правят в провинцията и после идват по автокъщите в София,половината?! Риска да попаднеш на кошница ,важи с цяла сила ,за всяка една точка в страната.

П.С.Те уредим с некоя жена от Враца,щещ ли? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

54 minutes ago, plamen sf said:

Посочи  на  драгите купувачи,откъде да си купят кола без удари и връщани километри?

Нова от официален представител за марката в България. Ако не стигат парите - от автосалон с репутация в Германия или от познат в България, който продава кола, на която знаеш историята.   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/30/2017 at 10:26 PM, self-made man said:

на която знаеш историята.   

 

евентуално от момента на закупуването от познатия ти........преди това only Jesus knows...... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за това, че някои колеги не ти препоръчват кола от Враца или от някой друг град не трябваше да те откаже от един оглед... А тази от Труд много е гола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен първата обява ми харесва по снимки.Дебре оборудвана кола.Само това не го разбирам  BLACK EDITION,и пропуснатото Т.Но ако двигателя е добър мисля,че всичко останало изглежда добре.Относно мястото на продаване мисля,че е все тая.Джамбазите не се делят според мен по населено място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз гледах гледах и нито една читаво изглеждаща не видях по нашите сайтове. Виж ето тази А4-ка -> http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11473945381691210&slink=35621w

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази B7-ца я гледах преди доста време

1.Турбото свири доста и беше омаслено.

2.След драйв тест прокапа масло от гарнитурата на двигателя.

3.Десен преден подкалник го нямаше.

4.Волана е претапициран с китайска май перфо кожа.

5.Имаше някъв празен ход когато леко натисках газта,стрелката на оборотомера се мърдапе а нямеше реакция от страна на атомата.Не знам да ли е нормално

6.Карал съм и други с S-line окачване ,но тази возеше адски твърдо. 

7. VCDS не засече грешки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...