Jump to content

Рециклиране на фарове


Jajabenksss

Recommended Posts

За това момче мога да гарантирам: http://clearvisionbg.com/clear_vision/

Работи супер качествено и не взима скъпо, не му помня името обаче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен за @Geraka Невероятно точен човек и много прецизен в работата си. Съветвам те да направиш пълно рециклиране (заедно с рефлекторите) и задължително от скъпото фолио на 3М.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така ще се отварят, сложете и термошлаух на кабелите. Със сигурност изолацията е паднала. Струва с 20-30лв повече. Герака го предлагаше като услуга преди година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, zafirovp написа:

.......сложете и термошлаух на кабелите.........Струва с 20-30лв повече

За няма и 50 см.(хаѝде метър да са) кабелчета, термошлаух за 20-30 лева?!? Дори и с електричеството за термопистолета?!?

И сумарно 260 лева за двата фара?!?!?!?:shocked:

Не че нещо, но не е ли ......... множко?^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично го намирам за приемлива цена. Все пак си е пипкава работа. Разглобява се на съставни части, разлепва се, лепи се, лупите се разглобяват, пръскат де рефлекторите, на практика накрая фаровете ти стават почти като нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си мисля , че има ремонтен комплект   за тези фарове  (рефлектор ).. или  греша .. а за 20-30 лв. за термо  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги рециклирах тук и съм много доволен:

http://farovete.com/

Всичко в фара-платки,моторчета,кабели,лупи,рефлектори -всичко е рециклирано и сервизирано,направено,нямам забележки.Цената се определя доколкото си спомням какво искаш да се направи с фаровете-това-толкова,това-толкова,и т.н.Така че може да излезе и наполовина,ако искаш само някои неща.Абсолютно всичко да се направи на макс качество ми излезе с транспорта около 300 лева.Стана за 3-4 дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за двата или на фар   защото ако е на фар  то почти нов :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нов оригинален (мисля HELLA) със сигурност не струва 300лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами струва около 600 -700 долара оригинален  , не знам в Порше колко  е ..   Идеята ми беше , че ако е 300 на фар   да съживяваш мъртвец , за няколко месеца ... година .. по  добре  нов оригинален ... Мое мнение  . Или  смяна на прожектора   гледам , че хела имат  и само прожектори в ebay

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ползвал услугата, но ми звучи, че няма да е за 1 година, а повече - основно почистване, възстановяване на рефлектори, ново лепене и фолио отвън, за да не потъмняват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 26/11/2017 at 14:37, ivo.petkov написа:

това за двата или на фар   защото ако е на фар  то почти нов :)

Това е за двата фара всичко с транспорта в двете посоки от край до край.Нов фар хела май 1 брой към 1500 лв му искат.

На предната ми А6 фаровете след рециклиране 3 година захванаха,няма никакви проблеми.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, моите фарове сам си ги рециклирах от-до само рефлекторите изпратих на някакви момчета от плевен ако не се лъжа.  

Честно да ви кажа ако това ми е работата не знам дали бих се навил да я свърша за 300лв не подценявайте труда доста игра си е. Поне в моя случай беше доста кабелите до един прегорели, а да им се сложи термо шлаух един по един - мъка си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех  имам чувството , че  тук повечето работя за милиони .. вчера отворих за първи път фара на 4ф  за да проверя ксенона  тази драма с кабелите я няма но всичко на всичко вътре има 15 кабела  макс  прилично разделени  и  защитени там където има вариант да се трият    . Някой да ми каже 300лв щото оправял кабели ок  ама нека да  ги смени като на газ анализаторите с сребърни кабели и тогава може и да му ги дам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...