Jump to content

A4 2002 1.8TQ


Recommended Posts

Здравейте,

 

Нов съм във форума, изчел съм доста теми и попаднах на тази обява:

 

http://www.cars.bg/offer/c2405572

 

Сега, не съм някакъв прещракал и ми е пределно ясно, че сигурно има някаква мушендия, НО ако все пак по някаква чудна вселенска случайност, тоя автомобил наистина е на 40 800 км, за какво друго трябва да гледам? За двигателя съм чел, че уж е железен, наясно съм, че окачването е тип "една камара алуминиеви носачи, който не са правени за българските пътища"....за скоростната кутия някакви мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като гледам интериора вътре ... даже е под 40.000 ... тия хора "джамбазите" вярно откачиха тотално.

Бахти превъртелниците 2002 ... 8000 лева ... постна като леща ... и ужасен вътрешен вид въпреки нищожно обявените километри. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, batgeorgi1 написа:

Сега, не съм някакъв прещракал и ми е пределно ясно, че сигурно има някаква мушендия,

От опит ти казвам, че обява която е публикувана само в cars.bg винаги колата не струва. За останалото има много писано ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Бахахахах, тоя боклук с надрания интериор и протритите копчета бил на 40к км... Бил е ама през 2003та.

 

А като прочетеш описанието - един собственик 1926та година :hilezh:

Гледам колата има Parrot, явно дядото 26-ти набор е имал телефон с блутут и си е сложил Parrot да си говори с майка си 1890ти набор :lol:

 

Just now, MAPTO7007 написа:

Бахти превъртелниците 2002 ... 8000 лева ...

Toчно ти за цената не е хубаво много да се обаждаш... щото си купи практически същата кола за двойно/тройно повече пари :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Audi_FeN_1 написа:

Тoчно ти за цената не е хубаво много да се обаждаш... щото си купи практически същата кола за двойно/тройно повече пари :hilezh:

 

Свери си часовника младеж ... имаш ли представа въобще кое и за колко съм купил та спамиш излишно? 

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тая б7мицата, дето реално си е б6-ца с голема решетка, нали имаше големи капризи С-лайн плюс премиум селекшън лимитед едишън.... :hilezh:

Беше се похвалил някъде че ти е излязла към 20к лева, което е дори по-безумно от Б6-ца за 8 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Audi_FeN_1 написа:

Беше се похвалил някъде че ти е излязла към 20к лева, което е дори по-безумно от Б6-ца за 8 :lol:

 

Пишеш глупости пак ти казвам.

Единственното което съм визирал е че заради критериите,мотора и задвижването се намират само в Швейцария и там цените са умопомрачителни за годините и модела,а не че моята е толкова пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че тази кола се коментираше някъде назад в темите преди време.Туй с дядото 26-ти набор е толкова изтъркан лаф,че самия продавач не вярва в него.Иначе пише,че има подарък-регистрация и обслужване.Ако е вярно ще се спести бая лев и време с тези процедури и тази финансова тежест може да се даде за по-смислени неща.Че не е на 40000 е видно и за лаик като мен.Бая изтрити са копчалъците,особено аварийния.Само на аварийки ли са я карали тая кола?То на моята бангия дето е 24 годишна и на незнайно колко стотин хиляди не са и надрани така копчетата.Но само оглед на живо може да каже какво и е реалното състояние.Така по снимки се вижда малко и то каквото е решил да покаже жамбаза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ На пръв поглед е най-евтината B7 quattro на пазара, пък е и с нови гуми. То те са само 600лв. Ако те влече, ходи я гледай! 

 

Иначе на тая Б6-ца климатроника и е по-изтъркан от моя дето уж е на 160k, които пак са абсурдни :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5к е наистина горна граница за този автомобил. Самия факт, че обслужването е "подарък" най-вероятно ще ти сменят въздушния филтър и антифриза. Бюджета ти явно е около 10к, което е малко за 3.0тди. Иначе пасат / а6 ц5 / А4 б6 може да се намерят или приведат в добро състояние с този бюджет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето какво изскочи за първата, очевидно връщане на едни 300км в рамките на Юни - Август тази година (поне аз така го разтълкувам, защото хич не разбирам) и едни доста съмнителни 5000км за 6 години.

 

Може да се разходя да видя какво е положението вътре...ама май няма да яде асан баница....предпочитам да видя 250-260к ама да са реални...

24740491_1880887685274262_1172766872_n.jpg

24829394_1880887438607620_2071902907_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-ката дизел ще е кенеф най-страшен за тия пари... Освен ако нямаш едни излишни 4-5к да я вкараш в пътя. 

 

B6-цата отиди и я виж на място, покарай я ако може, след това ако ти хареса, я закарай в някой читав сервиз, в който си имат понятие от Ауди, за да я огледат обстойно. То е ясно, че километрите няма да са тeзи. И най-важното - този "подарък" с безплатното обслужване питай какъв е точно и ако тръгнеш да я взимаш, изискай фактури и снимки на самото обслужване, дет' се вика как наливат маслото в мотора и как слагат новите филтри. :D 

 

И цената също трябва да върви надолу доста. Постарай се. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам сервизите във Велико Търново...:hilezh:

Тия с тези 40к на километража си ревът за един хубав бой! За друго надали си заслужава да се ходи до там.

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора сериозно ли смята, че кола 2002-ра ще е на 40000 км? Мойта по километраж е на 240000, реално поне 100000 отгоре и салона и копчетата вътре са като нови в сравнение с тая. Че и 8000лв. Абе аз мойта значи на 15000 да я обявявам :D. Бахти изродите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че има особено когато е с бензинов мотор е напълно възможно. Конкретният лешник обаче....няма как! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е пределно ясно. Че не са реални - не са. Че са нагли търгашите - нагли са. Че цената е висока - висока е. 

 Но в крайна сметка, ако колата е в задоволително състояние, след подходяща инспекция, обслужване, освежаване на няколко интериорни детайла и каквото друго е нужно, става чудесен автомобил. Въпрос на договорка за точната цена. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има приличен Bex в момента.Според мен е по-добрия вариант и изглежда запазен/

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11510745418449415&slink=5fzawz

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този BEX щях да го взимам аз...

Имаше скъсана цяла лява шофьорска страна на седалката но по-телефона разбрах че вече е закърпена с парче нова кожа от магазин горубляне. Внос от Швейцария забележки типичните за B6 по- soft touch покритията както и в багажника се вижда бая драна. На сервиз не съм я карал може и да е читава кола но нещо уморена ми се вижда като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, аз, че съм гол в тая област е ясно, ама почти 9 бона за кола на тези години? като се има предвид, че трябва да се регистрира и обслужи, евентуално и гуми ...тя отива на 11? не е ли по-добре тогава да се търси читава Б7-ца за тези пари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...