Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

преди 53 минути, Nikola_RS написа:

Сигурен съм че е така,но нали все пак за тях в Порше тва са стари морги и трябва да се направят на много интересни....иначе се снимах с новата А8-ца ,доста добре стои до мен :D:D:D 

Ами не си много прав :) поне не и Варна или поне не  и с мен :)    в крайна сметка  от старите взимат повече кинти а не само смяна на масло ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги,така ли трябва да пръскат новите пръскалки,че нещо не съм много очарован. Имам и Vw и там са в пъти по-добре.Долколкото вуждам средната струя прави мъгла,и има още 4 обикновени струи.

0-02-05-a649f48d4a1db11f992728c89c73adb91e294a2937c6a31d922a6883d8cc1ee4_f96efae9.mp4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много скриват екрана и създават опастност за водача, за това тези са мъгла и струи комбинирано. Чисти много, много добре. Новите VW-та и те са с такива вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е  идеално пръскат  ..  колко повече   аз съм очарован  от миенето на фаровете :)     каква мъгла прави там .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам едно питане относно дясното огледало на а6цата. Как да накарам дясното огледало да пада, когато включа на задна, колата е автомат със памет и ел пакет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 minutes ago, icodalev said:

Здравейте колеги, имам едно питане относно дясното огледало на а6цата. Как да накарам дясното огледало да пада, когато включа на задна, колата е автомат със памет и ел пакет?

Задължително копчето за ел.огледалата трябва да ти седи на дясното огледало. При мен така пада. Като падне - си го нагласяш както ти е удобно в тази позиция и вече ще ти отива директно там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сигурно е писано но пак да питам :nixweiss:,мнение за 2.0tdi комънрейл+мултитроник с него?Ако някой кара тази комбинация нека сподели мнение...много ми е нужно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, OvivO написа:

Задължително копчето за ел.огледалата трябва да ти седи на дясното огледало. При мен така пада. Като падне - си го нагласяш както ти е удобно в тази позиция и вече ще ти отива директно там. 

Ясноо ще провам, благодарско. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново момчета. Днес въпроса ми е следния : как като запиша СД диск и го сложа в колата да ми показва имената на песните , а не да са като Track 1 , Track 2 , Track 3 и т.н. Благодаря ви предварително ! :flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лееекичко друса вибрира ама съвсем лееко като потегля без газ 2.7tdi multitronic, и при вас има ли го тази аномалия?! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна нещо да вие след като загрее не мявто, виенето се чува от предна лява страна,малко под входа на въздушния филтър, наподобяващ на някоя ролка,  когато подам газ изчезва след минута две пак се появява но само когато поработи на място и загрее както трябва, според вас някоя ролка или?! 

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, djuni_ibiza написа:

Лееекичко друса вибрира ама съвсем лееко като потегля без газ 2.7tdi multitronic, и при вас има ли го тази аномалия?! 

Колега, ти преди да купиш лимузината, що не прочете малко за кутията мултитроник - по-известна като мултитрошляк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.7 не знам да слагат мултитроник, може да е като на шпека събирана от 2-3 коли ама чак пък толкова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее стига дее защо сте толкова против мултитроника, то с кеф се шофира такава кола, с такава кутиия особено безстеоенна, ускорява точно като моя китайски скутер, и това ме кефи адско много, както и да е вибрацията е нормална значи, 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, djuni_ibiza said:

ускорява точно като моя китайски скутер


Тук изби рибата. Това ще бъде в подписите на някои хора сигурно :D 

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...