Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Ходи си където ти е удобно. Куатрото на Ауди освобождава и няма проблем да се мине на обикновени валци.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 minutes ago, stanislav85 said:

Колеги, да знаете в района на The Mall в София къде има ГТП за 4х4?

точно на колелото на 4ти км има пункт на СБА мисля, намира се под цариградско от страна на TheMall. 

Може да си вземеш една карта за 50 лв на СБА сребърна плюс, абсолютно безплатен преглед минаваш и цяла година имаш опциите за помощ на пътя. Аз сега ще си подноявявам моята.

Ако ти си караш колата - слагаш на N на валците и си готов.

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал да помоля за помощ относно тапата, намираща се в предния подкалник на А6цата, която крие кабелите на фара. Не мога да открия такъв елемент, нито по каталожен номер, нито по име. Ако някой може да даде акъл откъде да намеря такова нещо ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от няколко дни и аз съм собственик на А6 3.0 тди комби 2010 г.

Бихте ли ми препоръчали в София удачен сервиз за обслужване на двигателя (масло и филтри) и смяна на задни дискове и накладки.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колите не са ми сила. Даже съм на Вие с тях, така че ще се радвам ако споделиш подробности. Просто предния собственик е сменял маслото преди 17к а след преглед от порше запад ми казаха задни дискове и накладки и някви други дреболии като скоба на тръба на гърне, задна чистачка запушена и не пръска и неработещ заден плафон за рег номер. Та реших да оправя масло и задни спирачки като приоритетни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.05.2019 г. at 21:10, icodalev написа:

Здравейте, бих искал да помоля за помощ относно тапата, намираща се в предния подкалник на А6цата, която крие кабелите на фара. Не мога да открия такъв елемент, нито по каталожен номер, нито по име. Ако някой може да даде акъл откъде да намеря такова нещо ще съм благодарен.

4F0809967B По спомен като взимах преди 2-3 години цената беше около 30лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми има си и други неща, вярно че вашите са фйслифт и се предполага, че са на по-малко километри. Но като се започне вериги, дюзи, дебитомер,вихрови клапи, ДПФ - това трабва да се прегледа, масло в раздатката, масло в дифовете, масло в скоростите, горивен филтър, спирачна течност, антифриз-това трябва да се смени. Има сигурно и други неща, за които не се сещам в момента. Щом си сменил маслото и филтрите и нямаш някакви грешки засега, карай и като стигнеш до следващата смяна ако искаш пиши, да ти кажа къде да отидеш хем да я видят по-обсотйно, хем да си смениш маслото и филтрите. Засега гледай само нивото на маслото да не ти се покачва, защото много често вкарват нафта в маслото от пикаещи дюзи.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии много неща наистина. Но все пак миналата седмица бях в порше за преглед и диагностика. Надявам се да не са претупали нещата. Казаха ми само това което написах в горния пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, ама вие говорите за кола нов внос, която трябва да се обслужи първоначално след купуване! Моя случай не е такъв. Иначе и аз се сещам за 100 неща, които би трябвало да се направят след купуване на кола от автокъща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорим, че е добре, ако не са сменяни или не си знаят километрите тези компоненти. Може и да е с оригиналните такива, което значи на ~200к+ в добрия случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обслужването е масло и филтри, евентуално и ремъците, за останалите неща ако нещо е тръгнало обикновено си има признаци за това и да сменяш така на богато според форумни писаници са пари на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Кескин 19" + Нексен или Томасон 18" + Пирели ? Ако избирате вие, на кое ще се спрете като имате предвид не само визия, ами и возия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...