Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Преди 1 час, royce написа:

Ясно. Утре ще споделя резултата.

Ако не тръгне от първият диск, не се отказвай.

Запиши нов и пак.

На мен лично ми тръгна от втроият записа ;-)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо странно стана с дясното странично огледало.От копчето се регулира само нагоре и надоло,на ляво и на дясно не иска обаче,не е набила грешка.Някаква идея от какво ли е колеги? :)

Редактирано от kikson1979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, royce said:

 

Та като стана въпрос за карти ...

Изтеглих тези от линка, записах ги и сега като пусна нави-то ми вади това по-долу. Какво да го правя?

 

 

20180308_081554.jpg

 

 

 

19 hours ago, royce said:

Ясно. Утре ще споделя резултата.

 

Както казваше главният герой от филма БОРАТ - great success!

 

P.S.: Great success, ама от втория път когато беше на място. Че първия път беше в движение и пуснах и радиото ... :rolleyes:

 

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес на мивката ми казаха, че съм имал вода под шофьорската стелка, момчето спомена, че се запушвали някакви отвори отпред с листа, та въпроса ми е къде е този отвор и как се чисти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, EHKOB said:

Колеги, днес на мивката ми казаха, че съм имал вода под шофьорската стелка, момчето спомена, че се запушвали някакви отвори отпред с листа, та въпроса ми е къде е този отвор и как се чисти?

 

Виж тук и тук.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес на връщане към София се появи при подаване на газ и набиране на скорост едно много неприятно вибриране на цялата кола.  Оказа се че и на ниските предавки като тръгвам също го има но по-лекоа също така ми се струва че е загубила мощност. Някакви идеи какво евентуално е това? Утре мисля да я карам на диагностика само не знам на скоростната кутия ли да направя първо или на колата че не съм сигурен докъде ще може да ме закара и дали няма да се развали още повече. Колата е 3,2 FSI quattro.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да даде линк с карти за 3G hight

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://audibg.com/forum/index.php?/topic/178527-актуализация-на-карти-и-фърмуер-за-mmi-3g-high/&share_tid=178527&share_fid=13954&share_type=t

Актуализация на карти и фърмуер за MMI 3G High.

Това е темата попрочетия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, royce said:

 

Виж тук и тук.

Колега, това горе в дясно ли е въпросната дупка, беше запушена ама не знам само тая ли е или има и други

image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали нямаше и една тапа и от другата страна, но те съветвам тази директно да я махнеш защото рано или късно пак ще се запуши с листа и ще стане аквариум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.03.2018 г. at 10:42, StanTanev написа:

Колеги, пред дилема съм да минавам от 18 на 17 цола джанти, има ли смисъл  и голяма разлика в возията и вървежа с 17 цола ? 

По меко ще вози. Аз лично лятото ще остана на 18-ки, само зимата минавам на 17-ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да промених си мнението за 17 , вчера видях една с 19 и сега се чудя да е кача :D само незнам дали няма да съм в сервиз през ден ... 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, EHKOB said:

Колега, това горе в дясно ли е въпросната дупка, беше запушена ама не знам само тая ли е или има и други

image.jpg

 

Махай я гумата направо. От другата страна би трябвало да има още една. Аз за тая събота съм я замислил тази процедура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, EHKOB said:

Колега, това горе в дясно ли е въпросната дупка, беше запушена ама не знам само тая ли е или има и други

image.jpg

Аз този уикенд пак стигнах до тези цилиндри Бош, гледах, гледах и не можах да видя маншон за махане. Някой ми беше казал, че е под цилиндрите, но няма как да го видя, трябва май да извикам татко Барба... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...