Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Преди 4 часа, OvivO написа:

без значение дали ви кефи този пич или не, сега видях, че е направил клип и за нашите кошници, даже още не съм го гледал :)

 

 

А бе на този пищова не му е верен ;-) вобще за двигателя 3.2 FSI нищо не каза.

Е аз да не карам БМВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане,модулите само с активация поддържат ли прибиране на огледалата. 

С фейсови огледала съм ще насадя моторчетата от префейса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа гледах как да насадя моторите на огледала без.... ама нищо не видях... иначе модулите само с кодиране трябва да станат, аз огледалата ги пробвам на масата в хола, имам модули :)

имам фейсово огледало свалено, ще ти снимам ей сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще гледам да го разкостя,почнах го но ще се старая да запазя инсталацията,когато тръгнах да вадя подсветката видях че префейсовите огледала имали и прибиране,само видях че и фейсовото има място за мотор за това се замислих да го сложа. 

Иначе имам и модул от префейс с подсветка,прибиране,затъмняване,ел.багажник и амбиентно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, префейсовите не поддържат мигача.

 

за автоматичното прибиране положението е следното. Комфорт модула трябва да подаде команда на модулите... нито един модул на а6 не може да даде такава команда. Не е възможно и да се сложи комфорт от а4 примерно, където това се поддържа. Може да се направи модул който да подава тия команди... но те са незнайни. За момента имам кан и комфорт от а4, но засега съм на камък. Трябва ми B8 и някой който е навит да му се вържем на кана за да се запише комуникацията от комфорт шината директно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, miro299 said:

а успяхте ли да подкарате огледалата да се прибират като заключвате колата? Ровя в нета нещо за кодиране ама нищо не намирам.

 

Това не се ли правеше от MMI директно ... или бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/24/2018 at 9:49 PM, kainy said:

Да споделя съвсем пресен опит :) Карам с 245/45/18. Току що, с окачването на Dynamic (нормално, не allroad), при остър десен завой от улица с наклон 1-2% към водоравна, със рязко намалявае общо взето в завоя, предната лява гума се застърга отчетливо в задната част на калника :) Нямаше някакво рязко връщане на колелото от смяната в денивелацията, а мисля че най-вече роля изигра потъването на предницата. Казвам го защото докато бях с 245/40, не ми се е случвало, а конкретния завой съм го взимал така десетки пъти. Окачването е прясно нивелирано.

 

Аре бе не го ли сглоби тоя трансформър вече :) Аз мойта ще пускам да я продавам, давай да си харесаме некви нови за ретрофит, по тия вече не остана нищо интересно само го играят low rider с тия въздушни нагоре надолу :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на моторчето за огледалта.

На фейсовите основи,заготовката ако има място за захващане на мотора,смятам че няма да има дертове.

Manniakk на третата снимка съм посочил едни чопове който позиционират огледалото ,те са на самият мотор.Ако можеш да погледнеш на фейсовите тези чопове на самата основа ли са. 

7CDE6D48-63AF-4DB1-AD9E-D99A84FE6E2F.jpeg

9A3094B6-3AF6-4786-9140-058DE6396547.jpeg

3E15587D-FA03-40BD-8225-DA683B7C686A.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, N1995 said:

 

Аре бе не го ли сглоби тоя трансформър вече :) Аз мойта ще пускам да я продавам, давай да си харесаме некви нови за ретрофит, по тия вече не остана нищо интересно само го играят low rider с тия въздушни нагоре надолу :)

 

А не остана нищо... винаги има какво още :) Само пари и време да има. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора тука дето ще ти свършат тая работа.В ауди ми се върти няква сума около 400лв.Аз лично сам се справих след като прочетох темите.Не е нещо сложно само време отнема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 24/02/2018 at 2:04 PM, Dan4ote said:

 

 

Та като стана въпрос за карти ...

Изтеглих тези от линка, записах ги и сега като пусна нави-то ми вади това по-долу. Какво да го правя?

 

 

20180308_081554.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...