Jump to content

Клубни якета


Venci

Recommended Posts

Ако модераторите преценят, че темата не е за тук, моля да я преместят ;)

На срещата на 25.02 се появих с едно якенце на което пише Audi Sport, има си 4 кръда на двата ръкава и ...

За съжаление не съм го снимал още, но и това ще стане и ще постна снимките тук.

Якето е двуцветно (сиво тяло, червени ръкави, Audi Sport надпис на гърба и отпред в ляво, 4 кръга отпред в дясно и на ръкавите. От вътре е полар и топли :D)

Няколко човека изразиха желание да си купят такива якета и аз се свързах с момчето, което ми го достави.

Към Badjo, Audi200Avant, Corso, Audison: Цената е 75лв., а в момента имат само 3 бр. XL, XXL, XXXL. За сравнение моето е XL

Ако има интерес, може да се направи поръчка за над 10бр. с 50% капаро. Може да са различни размери.

Пишете тук, ако се съберат 10 човека да пускам поръчка.

;);):D;):hilezh::hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Якенцето е много шукаритетно. Мернах те и аз. И мисля веднага да се оборудвам с XXXL размера. Запази ми го моля. И кажи къде да отида да си го взема или да ти дам парите или ... Абе кажи как. :D

А ако твоя човек каже, че и ръкавите могат да бъдат сини ... Ммммм ... Искамммм.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Запази ми го моля. И кажи къде да отида да си го взема или да ти дам парите или ... Абе кажи как. :D

еййй а какво стана с поларените якета, дето щяхме да ги поръчваме? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За поларените якета... Признавам. Нищо. Нямам свободното време да свърша това благо дело. Но не съм забравил. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм мераклия.Не съм бил на срещата и не съм го видял,но преполагам че е готино.Обикновено XL ми става стига да няма проблем с дължината.Ventci може ли да ми запазиш тоя размер

Офтопик Gecata каква е тая тотална станция за аватар,да не си ми колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде дайте снимчица на якенцето де. За тия дето не сме идвали на срещата... :D

Още малко Офф топик

Офтопик Gecata каква е тая тотална станция за аватар,да не си ми колега

Ми геодезистче съм си, и си бачкам, само че със Sokkia, ама съм фен на Leica. ;)

Ами ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пусна снимки, обещавам. Сигурно ще е утре, че не знам как се работи с фотоапарат, а па после да ги меткам на компютуро и у форума... Ще четем ръководства довечера :D;)

За сега XXXL и XL отиват при Badjo и Corso, остава едно XXL, което ... Audison or inkozi (ако го щете)

За всичко останало ще пуснем поръчки - като гледам най-много ще са S и XS.

Само че ми трябват 10 бройки и 400лв. :D

Редактирано от Venci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пусна снимки, обещавам. Сигурно ще е утре, че не знам как се работи с фотоапарат, а па после да ги меткам на компютуро и у форума... Ще четем ръководства довечера :hilezh: :hilezh:

За сега XXXL и XL отиват при Badjo и Corso, ....

:hilezh::hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде дайте снимчица на якенцето де. За тия дето не сме идвали на срещата... :hilezh:

Още малко Офф топик

Ми геодезистче съм си, и си бачкам, само че със Sokkia, ама съм фен на Leica. :hilezh:

Ами ти?

Да геодезист съм,ела на някоя среща да се запознаем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да геодезист съм,ела на някоя среща да се запознаем

Ей, я не се правете на учени! :hilezh: Като че не зная кви сте ги вършили на практиките! :hilezh: Същите диваци сте, като геолозите! :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска едно такова якенце, ще изчакам да видя снимката , макар че трудно ще изкопам толко пари, ама ще видим....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще изчакам да видя снимката и ще си поръчам и аз

а между другото немога да не се похваля с новата ми тениска :hilezh:

p1020689pd3.jpg

фанелката ми доиде по идея на един пич от нисан форума, които всъщност ги изработва

ТУК е темата ако някои се интересува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Па съм я!

3-те налични якета вече си имат собственици. Ако има още желаещи, могат да се поръчат още. Трябва да са минимум 10 бр. и да се даде минимум 50% капаро. Пускам ви снимки, да си гледате и да пишете. Ако се съберат 10 човека, на следващата среща ще ви взема парите и ще се накъркам :hilezh::):)

Редактирано от Venci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавко е, мн е хубавко, само че още не съм полял със позлатена вода дървото дет ми ражда доларчета та да имам пари да си купа едно :hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече си имам! :bia: Избивам рибата с него! Къртя мивки и дограми, направо! :bia: Кефи ме как ме гледаха шофьорите на Аудита, когато изведох животното на разходка! Един даже намали и си изкриви врата! :wall: Все едно съм девойка в минижуп! :wall: Да не скромнича, ма ми седи много добре! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе това якенце изглежда доста добре

колко пари казахте ?

75лв. Според мен е много добра изработака за парите си. А аз определено съм от досадно придирчивите откъм парцалки! :)

Днес го разходих в Метро и бях разпознат от далече от колегата Galaboff! :bia: Определено се набива на очи:bia: Ако целия клуб се обзаведем, вече ще се разпознаваме и извън колите с лепенките и зимата (щот лятото си имаме тениски)! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...