Jump to content

Съвети за избор на газов инжекцион


Recommended Posts

Аз заложих на Ланди :) доволен съм!

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз се доверих на бардолини . Едни момци я сложиха във Пловдив много добре стана без да дупчат колектора а с накакви тарелки и колата върви прилично за сега . Само разходът в момента е под наблюдение казаха ми че , трябва да измина определен километраш и пак да ида да донастроят !

Благодаря на муцев за съветите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да препоръча читав сервиз в София за газ, където си разбират от работата и най-вече от настройки по Ауди?

Препоръчаха ми https://gazserviz.net/ - някой има ли лични няблюдения от тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... дааа, препоръчвам го и аз от личен опит и впечатления. 😉

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.07.2019 г. at 22:22, Иван Йорданов написа:

Аз заложих на Ланди :) доволен съм!

 

Аз също съм повече от доволен от Landi-Renzo. @PJ4e  ако решиш да слагаш Landi-Renzo сервиза им е на Ботевградско шосе .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насоките. Запазих час при @Муцев. Дано да оправим нещата, ако има нещо. Иначе бях и при https://gazserviz.net/ за още едно мнение, но не успяха да се свържат с компа на газовата. Иначе отношението им беше супер. Човека заряза една друга кола заради мен, мъчи се един час и накрая ми се извини, нещо софтуера им, не знам и аз, ама иначе много читав. Имал колега в отпуск, който щял да се справи, ама ще си отида първо при Муцев. Иначе по документи това ми е конфигурацията:

BiGas MP48
Резервоар на мястото на резервната гума: AMS

Събира 30 л. от обем 37 лв.
Изпрарител, спирател клапан, индикатор за налягане, предпазен клапан, дистанционно управляем работен клапан: Shark
Пълначка: Feroni
Тръби и маркучи: Faro
Горивовпръсквачи: AEB
Електронен блок за управление: BiGaz

Още е в гаранция, но хората в сервиза в който са я монтирали нещо не им се занимава. Много се дразня на пренебрежително отношение, аз ако разбирах нямаше да ги питам, а като ги питам... какво питам като не разбирам =).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте.
Бихте ли ми препоръчали добър газаджия за 4.2V8 ( Audi S4 B7 ).
Доколкото видях, момчетата от София Ауто гас са качвали доста уредби на големи мотори и чух няколко добри отзива за тях. Препоръчаха ми и газова уредба Бардолини с 1 мощен изпарител и инжектори REAL.
Някой има ли впечатления за тях или за Bardolini-to ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.04.2019 г. at 21:13, robobug написа:

При положение, че газовите уредби ланди използват стандартен италиански компютър очевидно е възможно да се настрои.

....но извънгаранционно :) 

До кога ще се упражняваш върху неща които очевидно не разбираш?Не ти обръщах много време внимание,влизам много рядко тук и няма как да не не ми прави впечатление плюенето ти.Първо Ланди като марка не съществува вече,а Ландиренцо.Второ-ЛР НЕ ИЗПОЛЗВА СТАНДАРТЕН ИТАЛИАНСКИ КОМПЮТЪР!!!!Трето-Може да се монтира и настрои на всеки кадърно чипосан мотор!!!Пето- дюзите на ЛР са вече няколко вида и тези за които се споменава,че са много скъпи на Мед имат аналог с който са взаимо заменяеми,със сходни параметри,могат да се рециклират и на практика стават вечни.Пето-колкото и да плюеш ЛР се развива в правилна посока и предлага най бързите и подлежащи на рециклиране дюзи,без аналог в световен мащаб!Лек ден и по малко с определенията и квалификациите които разбираемо не са твоя сфера!

Редактирано от landir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...