Jump to content

Всякакви въпроси за А8 D4/FACELIFT 2014-2016/


plamen sf

Recommended Posts

Преди 10 часа, SergioTacchini написа:

в Джемини по телефон ми казаха

 

По телефона ли го диагностицираха? Е тва е! 

Пич, ориентирай се към друг майстор, пробва ли да видиш в Ауди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, като се ошашква какво прави, все можеш да дадеш газ и да завърти колелетата, за да се преслуша. После като се свали трябва да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. В audi world форума казват, че доста хора са поставили такъв тампон на скоростната кутия, който помагал за гладкото превключване на ниски предавки. Някой знае ли нещо по този въпроа, защото звучи интересно и монтирането е супер елемвнтарно cf8d8376e13369a7b0a333ea34150691.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Амии не се бях сетил,че може да се спират от менюто.В Америка изглежда нямат задължителни светлини за през деня и ги бяха спрели..😂😁

Ето я красавицата,аз да си се похваля,че мина повече от година както я купих,а чак днес си я прибрах у дома ...заеби ...😂

20200601-173208.jpg

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси момчета!

Ами купих я май месец,пристигна март тая година....вносителя ме забави адски много..10 месеца.Българска работа..

 

После майсторите се усраха и те,смених ги..и те така.Вчера си я взех.Има леки довършителни неща.

Ще ги похваля и в другата тема,НО ако не беше @cvetan83 / Dbros/,все още нямаше да е готова,оправиха всички щети от предишния сервиз,евала!Супер доволен,за пореден път!!🙂

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип винаги си карам на електронния километраж,даже забравям че има и мили,не ми пречи.За стоповете още не съм решил.

По-скоро това оранжевото във фаровете ще махна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци как беше играта с дистрониците?Ще ги укрепвам,но първо се укрепваха и после в Ауди за калибриране или първо калибрирам и после укрепвам?Логично е да се укрепят,че после няма мърдане и после да се настройват нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...