Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

Аз лично с масовките АТЕ матер, TRW, човекът стая и т.н. приключих просто кажи речи няма яснота кога ще попаднеш на читави.

За това само ОЕМ дискове и накладки, вече ако се търси нещо по-така:

Накладки Ferodo Racing DS2500 >>> карам с такива отпред, цапат доста обаче и спират брутално. Процесът по напасване на такива накладки обаче е различен ;)

дискове TAROX >>> нямам лични наблюдения

 

За това което съм ровил мненията за EBC са доста разнопосочни та по-скоро не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трети комплект Galfer карам и нямам забележки. Цапат доста, като същевременно корат по над 30к поне при мен. Предни дискове също сложих Galfer, пак без забележка.

Редактирано от zdrash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, OvivO написа:

с какви дискове си, имат ли ръб и колко?

Хубави са ОЕМ накладките. Има и по-добри вероятно.

След това мисля АТЕ оригинални обикновена серия, а не "керамик" нецапащи джантите

За дисковете ще проверя за сега нямам идея, но от къде да ги намеря тези OEM накладки? Всички сайтове предлагат разни марки но нито в един няма оригинални на VAG.

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@djuni_ibiza Бали го в Германия си все пак. Ама да кажем ето от тук.

Преди да поръчваш трябва да си видиш PR кодовете, че идея си нямам с какви дискове си отпред най-вероятно са 321мм или 347мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица и аз сменях всички дискове и накладки и заложих изцяло на ОЕМ.Смених и спирачната течност,че не я бях сменял досега.Имам за продаване ОЕМ накладки  задни за плътен 302мм диск!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за четох че за поставяне на детско столче с isofix трябвало да се реже седалката, някой има ли информация по въпроса. 

Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо подобно, имам от над 3 години 2 столчета отзад с isofix, просто между седалката и облегалката се намират планките за закачане. Леко се деформира седалката, но няма да ги пазим тези шлепове за Надин :)
При други модели на Ауди е по-културно направено и има едни пластмасови капачета на самата седалка, които като се махнат, се виждат планките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в двете коли и 4-те столчета са cybex, за 3-та категория този модел ми допада много. 

isofix е стандарт и не би следвало да не пасне нещо. Все пак столче се пробва в колата преди покупка, защото в 4F задната седалка е оформена за ергономия, а не е равна като в миниван, да кажем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Tonikaradjov said:

Някой да знае нещо за грешката?

сменял ли си въздушен скоро или да си разкачал дебитомерът? Виж дали буксата му е щракната. Логни му стойностите при пълна газ, трябва да докарва до 1200

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сменях въздушен филтър преди 1 седмица, но имах хиляда проблема с абс и други неща, сега всичко се изчисти, но от вчера при нормално каране едвам като пипам педала ми светка есп то. Утре ще погледна стойностите и ще ги кача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма връзка с дебитомера или двигатела.Нещо с ABS сензор кабел.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от къде мога да намеря такава добавка под задна броня за седан само че фейслифт вариант на ребра??

CB23600C-A7EF-4E5E-B7EB-7C8D7D38FFB0.jpeg

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, OvivO said:

буксата на дебитомера въобще сложена ли е? Виж го това :)

 

Рециклира ли си ABS модула?

Не не съм го рециклирал, казаха че не може да се ремонтира, взех си друг, който направи пак същия проблем, сега пак си взех друг който е добре, направихме всичко, карах я 2 дена без проблеми, и от онзи ден ми дава ей тая грешка в движение. Незнам защо, според мен не е от модула но не се знае, със сигурнос буксата на дебитомера е включена, иначе въобще няма да върви и ще свети чека ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при откачена букса на дебитомер при дурги марки - си взима осреднени стойности и върви и без него, но чекът си свети постоянно, да.

логни му данните на дебитомера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, решил съм се да слагам лед крушки на дневните светлини (габарит) и на халогените, бихте ли ме ориентирали какви да търся даже може и линкове, и ако трабват резистори какви да са 

IMG_20210312_161329.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах с такова 2-3 интервала и после налях Кастрол. При последната смяна Кастрола изтече гъст катран.

За мен не чисти добре Фокс-а, другите му качества няма как да определя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...