Jump to content

Въпрос за цени на услуги


Cikata

Recommended Posts

Здравейте :) да ви питам какво мислите за следните цени предложени ми от сервиз:

-Смяна на масло (160лв за 5литрова туба) + филтри МаХле = 575лв

-Буфери задни Амортисьори - 232лв

-Тампони долни криви носачи - 190лв

 

Ако някой е правил някое от следните неща може да сподели цената на, която го е направил :) 

п.с. Опцията “смени си сам” при мен не е активна да знаете! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Именно…направих си некъв рисърч най-базов…и се учудих от некви цени…за това исках да попитам и колегите тук за да не се товаря излишно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за софия…маслото за 10л е 320лв …да кажем,че съм си го намерил него за 220лв…ма масло 220 и филтри 200лв и те са си 420…не разбирам 1/5 надолу от 575лв …еб* го у цените дето казвате вие…хахаах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10л кастрол едж 5/30 са 160лв,

Филтрите са към 130лв и смяна 50лв.

Общо 340лв и ми остават 3л масло за другата смяна, която ще ми излезе 260лв. Или средно излиза 300лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какви са тия филтри за 130лв защото за филтър на купе и горивен филтър на Ман или Кнех са почти 200лв…като сложиш и другите два филтъра…130лв е ебати офертата дето казваш…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филтър на купе и горивен филтър  са  200 по цени клиент което е толкова разтегливо понятие, че ум да ти зайде ... ай сектир ОЕМ-ски филтри (купе, горивен, маслен и въздушен) за 3.0 TDI от немско се връзват на около 250 лв.

 

Останалото няма и да го коментирам, ширпотреба масло над 20 лв литъра е безумие.

 

@Cikata Всъщност ташак ли си правиш или сега разбираш, че цените по сервизите са надути ?

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

@P_PETKOV  Знам,че са надути и не ме и учудва. Хората и те трябва да печелят. Въпроса беше основно за тампони и буфери…гледам че 2 тампона стуруват 20лв…а искат 190 за тях и смяната…един вид 170лв смяна…чисто като математика не ми се връзва!

по въпроса за оем-ските части съм леко скептичен и предпочитам да сложа “неоригинални”, но качествени неща пред оем-ски :) реално масло и филтри могат да са ми 300лв но, идеята е,че колата искам да си я карам повече от една смяна на тези неща :)

 

Редактирано от Cikata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доставката 180лв …а ми ги продават за 210…без да се занимавам да чакам и т.н 

30лв е поносима разлика за мен и не е фатална

маслото Равенол VST 5W40 също като цена е доста добре…но Мотул и филтри за 250лв…честно казано ми звучи несериозно…най малкото маслото ти е 70лв за туба 5 литра…фитрите 150…пак са поне 300

31DCEF7E-5569-48E6-A18D-BF3FC45C7B17.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zdrash написа:

@P_PETKOV 133.76лв са в момента в аутодок, горивен, въздушен, купе и маслен качествени.

Ти ако искаш си ги купувай за 250 или повече.

 

Просто дадох пример, че дори оем-ски филтирте излизат по тънко от офертата на дадения сервиз иначе чакай ти да дам 250 за 4 филтъра.

За мотул има големи остъки та нищо чудно няма в цялата работа.

 

п.с. И тая тема стана малко мазаляк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де щом стана мазаляк нека от всички дето си сменят маслата и филтрите за по 300лв да ми пише на лично и да ми помогне като ги поръча с неговите отстъпки и ще изкара една бутилка виски като благодарност :) да видим дали ще се приключи мазаляка у темата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си намери сервиз в който няма да те дерат като за последно, щото ти добре ще си ги купиш ама после кой ще ти ги смени тия неща ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята цена си е напълно нормална, рабитим с ИнтерКарс и имам отстъпка. Нямам причина да лъжа за цените, все ми е тая по принцип. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Добре.Препоръчайте ми сервиз на лично тогава :) дето не дерат кожи… 🤣🤣🤣🤣 говориме за софия и региона ;)

Редактирано от Cikata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората що да не опитат да вземат повече пари. И аз бих искал. Но ще ми е неудобно, сигурно затова не съм започнал бинес.

 

МАНН е най-добре да се взима. Малко повече ще от наполовина. Не знам какво купувате за 1/3 от тая цена.

 

Иначе има някакви китайски по 5-10 лв. Един приятел си купува такива и още му е в ред колата. Но аз не мога такива боклуци да купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

@OvivO Да кажем,че са от два сервиза за, които има бая изписано в нета и в наще страници…и все са хубави работите! Именно за това се насочих към тях…не знам дали мога да ги споменавам тук,ни в крайна сметка кво ми пука ;) нали си има модератор дето не един или два поста ми е изтрил ;) 575лв е цената която ми обяха SCars. При Дброс беше 168лв за 5л равенол и то не VST,а някво по умрело (за филтри и работа не сме говорили) :) а тампоните и другите дивотии са от SCars

Редактирано от Cikata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в scars два пъти съм сменял масло, нямам забележки, но явно са вдигнали и те цените.

Дброс си работят за някои неща на по-дебели цени от Порше.

 

PilaR - там ходех аз доста време, но явно сервизът е продаден, друга фирма, останали са няколко човека от стария екип и това е, друг началник. Някой, ако знае какво се е случило, да сподели. Оги сервиз мисля се води сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...