Jump to content

Антенен усилвател


viking

Recommended Posts

Колеги дочух че някои В3-ки имали антенен усилвател някъде отзад в левия край на багажника??? Вярно ли е това?

Редактирано от viking
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дочух че някои В3-ки имали антенен усилвател някъде отзад в левия край на багажника??? Вярно ли е това?

Не е в багажника, а в задната колонка до задния прозорец. И не някой, а всички по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е в багажника, а в задната колонка до задния прозорец. И не някой, а всички по принцип.

Б4 има ли такъв усилвател

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,но е в задната лява колона на вратата.И антена са долните два реотана на задното стъкло.

А за купето .... ?

Защото аз имам на тавана антена, дали има усилвател защото си търсех да си слагам допънително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно под антената е. Като махнеш задния плафон и се вижда :)))

Ама нещо много кофти лови станций освен антената дето я имам да е декоративна тосет да не е антена че като се замисля и с нея и без нея е се тая...... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нещо много кофти лови станций освен антената дето я имам да е декоративна тосет да не е антена че като се замисля и с нея и без нея е се тая...... :)

Ако усилвателя не е захранен, то тогава даже намалява сигнала на антената. И моя беше така и като го захраних лови всичко и на далече от София :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако усилвателя не е захранен, то тогава даже намалява сигнала на антената. И моя беше така и като го захраних лови всичко и на далече от София :)

Колега благодаря за бързият отговор, а само плафона ли като сваля ще имам достъп до усилвателя или трябва да се сваля тавана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за бързият отговор, а само плафона ли като сваля ще имам достъп до усилвателя или трябва да се сваля тавана.

Само плафона. Ще го видиш. Увит е в нещо като дунапрен. А от пред при CD-то трябва да подадеш + на единия от белите кабели. Замери кой отива от зад до антената :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само плафона. Ще го видиш. Увит е в нещо като дунапрен. А от пред при CD-то трябва да подадеш + на единия от белите кабели. Замери кой отива от зад до антената :bia:

:flehan::flehan::flehan::flehan::flehan::flehan::flehan::flehan::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,но е в задната лява колона на вратата.И антена са долните два реотана на задното стъкло.

Моята антена е на заден ляв калник! На Б3 как се стига до този антенен усилвател? Имам един свободен бял кабел зад музиката сигурно той е захранването за тая работа??? ;):flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята антена е на заден ляв калник! На Б3 как се стига до този антенен усилвател? Имам един свободен бял кабел зад музиката сигурно той е захранването за тая работа??? :);)

Аз също съм с Б3 и имам свободни жици зад mp3-ката. Някой може ли да каже наистина има ли усилвател и нашия модел и с кой кабел се захранва?? В момента ловя станциите из Русе що-годе задоволително, но ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята антена е на заден ляв калник! На Б3 как се стига до този антенен усилвател? :blackey::blackey:
:steinigung: Редактирано от viking
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,но е в задната лява колона на вратата.И антена са долните два реотана на задното стъкло.

На Б 4 (седан) за антена служат горните 3 реотана на задното стъкло.Ако се вгледаш в линията ,която свързва реотаните отстрани,ще забележиш,че горните 3 ленти са отделени, не са свързани от страни с другите по-долу,точно това е антена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако усилвателя не е захранен, то тогава даже намалява сигнала на антената. И моя беше така и като го захраних лови всичко и на далече от София :hilezh:

Колега ,как да захраня усилвателя и с кой кабел се захранва???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалях плафона отзад не намерих усилвател кабела от антената отива към прозореца зад шофьорската врата. :hilezh:

Колега усилватела е точно зад плафона.Поне при мен е така!!!

До кабела за антената има неква черна хуйня и от нея тръгва ено бело кабелче,те тва требе да е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Точно под антената е. Като махнеш задния плафон и се вижда :blink:))

НА Audi80 B4 Avant антената ми е на покрива, като махна задния плафон не се вижда усилвател само кабели - снаждани. Дали е махнат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с купе и при мен нещо не мога да го открия :stupid:

и между другото фабрично как е било радиото захранено , че моето е самостоятелно и не се влияе от това колата дали е на контакт или не, а сега съм поразглобил и не намирам такъв кабел, командван от ключа ...

и има ли предпазител поне оттам да "прослушам веригата" ?

Редактирано от Geоrge
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на самия кабел на антената на една педя преди буксата към касетофона имаше едно метално нещо голямо колкото пръст и от него излизаше бялото кабелче. Както и да е-явно си беше изпяло песента, защото нищо не хващаше. Срязах го и си запоих буксата направо на кабела и всичко се оправи <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...