Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Така се получи, да. Шефовете ми наистина знаят какво правят и са добри стратези.

ДА, за автомобили с регистрация различна от С, СА, СО, А, В и РВ цената за Г.О. за кубатура до 1800 е 128 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес и аз съм застрахован (пълно каско + ГО) в Лев Инс, благодарение на колегата daks :hilezh:

Колега, благодаря ти за вниманието и подробните разяснения! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за добре свършената работа днес към колегата и от мен.

Каско + гражданска отговорност = по спокоен сън, надявам се :hilezh:

.....дано се срещаме само по хубави поводи както написаха колегите по горе.

Поздрави и Успех на всички !

:):D:D

:D:bia::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се получи, да. Шефовете ми наистина знаят какво правят и са добри стратези.

ДА, за автомобили с регистрация различна от С, СА, СО, А, В и РВ цената за Г.О. за кубатура до 1800 е 128 лв.

Мисля, че и за горепосочените регистрации е 128лв. Поне ако си я направиш on-line през SDI.Ето :http://www.sdi.bg/onlineInsurance/showQuestionnaire.do

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕДИН ВЪПРОС КОЛЕГА,ИЗВИНИ МЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО,АКО СИ ОТГОВОРИЛ НА ПОДОБЕН ТАКЪВ.

ЦЕНИТЕ НА КАСКОТО ЗА АУДИ АВТОМОБИЛИ ЛИ СА,ИЛИ И ЗА ДРУГИ КОИТО ПРИТЕЖАВАМЕ?

БЛАГОДАРЯ. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕДИН ВЪПРОС КОЛЕГА,ИЗВИНИ МЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО,АКО СИ ОТГОВОРИЛ НА ПОДОБЕН ТАКЪВ.

ЦЕНИТЕ НА КАСКОТО ЗА АУДИ АВТОМОБИЛИ ЛИ СА,ИЛИ И ЗА ДРУГИ КОИТО ПРИТЕЖАВАМЕ?

БЛАГОДАРЯ. :bia:

Офертата колега е САМО към Ауди-форума и не включва други марки автомобили. Дори и за Ауди-фенове е допустимо по изключение само коли от VAG-групата и то най-вече Фолксваген.

За другите марки пак могат да се постигнат доста добри условия, но не чак като за нашия форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне ако си я направиш on-line през SDI.Ето :http://www.sdi.bg/onlineInsurance/showQuestionnaire.do

Колега остаи ги тия некадърници SDI бе! Преди време им се бях доверил веднъж и ми бяха объркали рамата и ЕГН-то в полицата и при щета ми беше отказано изплащане, щото видиш ли била невалидна застраховката. Отидох обратно при "големите" брокери и те си измиха ръцете и накрая сям си поех ремонта. Тия тъпаци са назначили по една недовиждаща лелка да им пише полиците и само на някоя отстъпка разчитат да зарибят некой. Аз па не съм мизерник и ще давам колкото е необходимо пари но при професионалист. Не ми е зор за мизерните им отстъпки искам да знам за какво си давам парите. Секви истории съм чувал за тях, но нямя право да ги споделям. крака ми няма да стъпи там повече в тоя живот. Омръзнало ми е от измамници и то некадърни. :bia:

Редактирано от TANCHO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги и 3-тата ми кола е в ЛЕВ ИНС благодарение на ТОНИ .За останалите колеги не се чудете той е истинския застраховател на форума .Благодаря за експресното каско в 20.00 на коледа .Милсех си че хората които приемат работата си насериозно са изчезнали но Тони винаги и по всяко време си върши работата.Само :hilezh:

Весела Коледа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лев инс на 100 процента ли изплащат щетите ако няма портокол от кат.Защото един авер блъсна чакал с колата и му изплатиха само 10 процента от щетата защото не извикал кат,а то беше видно че беше блъснал животно,в смисъл не ставаше номера оставих я на паркинг и някой ме блъснал.А от кат му казаха че за да му издадат портокол трябжа да плати акт 200 лева и да му вземат точки и се получи ни тъй ни иначе и си я оправя сам.От 350лв щета му платиха 10 процента 35 лева че нямал портокол.Лев инс как са ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При подобни щети в Лев Инс се подхожда индивидуално. Ако клиента съвестно си се обади от мястото на събитието на кол-центъра 080015333 и след като дойде на място нещата са явни и доказуеми, най-вероятно ще се направи компромис. По принцип обаче всички изискват протокол от КАТ за такива щети. То си е ПТП, въпреки че е без друг автомобил и по закон не трябва да се напуска без да са уведомени органите. А това, че фуражките пишат понякога актове за това си е проблем на абсурдната ни държава и всеобщото ни безгранично търпение и главо-преклоненост. За жалост така стоят нещата. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А това, че фуражките пишат понякога актове за това си е проблем на абсурдната ни държава и всеобщото ни безгранично търпение и главо-преклоненост. За жалост така стоят нещата. :hilezh:

Наистина пишат акт за подобно нещо. "Несъобразена с пътните условия скорост" е формулировката, каквото и да означава това. :hilezh:

Аз нещо по-глупаво от тази формулировка не се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина пишат акт за подобно нещо. "Несъобразена с пътните условия скорост" е формулировката, каквото и да означава това. :hilezh:

Аз нещо по-глупаво от тази формулировка не се сещам.

Един приятел шибнА лисица м/у Стара и Нова Загора и освен, че му съставиха протокол естествено му писАха и акт.

В протокола пишеше следното "ПТП е въникнало поради неправилно пресичане на лисицата." :hilezh:

В актЪ пишеше "Несъобразяване с пътната обстановка." :hilezh:

Не знам дали е глупаво, сами преценете :bia:

Редактирано от Timon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и аз от днес съм в групата на застрахованите от Тони автомобили с гражданска и каско. Пич, много ти благодаря за коректното отношение :steinigung:

Надявам се следващият път да пием не чай, а нещо по-концентрирано :blink: Препоръчвам, ако някой все още се чуди, такива конкурентни условия няма да намери и това, което отличава Тони от другите е самото му отношение към нас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, здравейте! да се похваля, че днес и аз се възползвах от услугите на Тони (daks) - каско+гражданска+зелена карта (че кръстосвам нагоре-надолу доста)! останах изключително доволен от отношението му, както и от отделеното време! надявам се, обаче, САМО по хубави поводи да се виждаме :scrambles:

П.П.: препоръчвам на колегите, които още не са решили какво да правят, да не се колебаят - обърнете се към Тони!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При подобни щети в Лев Инс се подхожда индивидуално. Ако клиента съвестно си се обади от мястото на събитието на кол-центъра 080015333 и след като дойде на място нещата са явни и доказуеми, най-вероятно ще се направи компромис. По принцип обаче всички изискват протокол от КАТ за такива щети. То си е ПТП, въпреки че е без друг автомобил и по закон не трябва да се напуска без да са уведомени органите. А това, че фуражките пишат понякога актове за това си е проблем на абсурдната ни държава и всеобщото ни безгранично търпение и главо-преклоненост. За жалост така стоят нещата. :flipoff:

А за щета на паркинг искат ли пак протокол от КАТ за адекватно обезщетение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за щета на паркинг искат ли пак протокол от КАТ за адекватно обезщетение?

Обикновено не. А с новия закон, който съобщиха по TV май съвсем никой няма да ги иска вече протоколите за дребни щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено не. А с новия закон, който съобщиха по TV май съвсем никой няма да ги иска вече протоколите за дребни щети.

А вярно ли е, че някои застрахователи могат да откажат да приемат такива протоколи?

Всъщност, щом със закон ще го приемат, трябва да са задължени - все пак, законът би трябвало да е над всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Още един клиент на Тони. Хиляди благодарности за отделеното време и доброто отношение. Надявам се да се виждаме само по хубави поводи.

За тези които четат темата и още не са си направили застраховха (ГО или каско) при Тони (daks) да не се чудят, ще останат много доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес си направих застраховка при колегата Тони. Има много добро отнешение има към клиента и си личи че си разбира от работата - препоръчвам ви го ако ви се налага да си павите застраховка.

Поздрави,

Станислав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес направих Каско и ГО при Тони. Точен, както и преди. Преди време бях застраховал една друга каляска при него и останах много доволен. Днес мога да кажа, че бях още по-доволен!! Който се обърне към него няма да съжалява гарантирам ви го на 100%!!!

П.С.: Тонка новия офис много ми хареса :hilezh: И креслата му удобни, и дограмата му немска!!! Със здраве да си го караш!!!! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и с малко закъснение, също искам да искажа благодарности на Тони! Супер прецизен, внимателен и със страхотно отношение! Да не говорим, че ме изтърпя 5 пъти да му звъня и да питам за всякакви глупости... :hilezh:

Още веднъж голямо БЛАГОДАРЯ за отношението и поздравления за професионализма в работата! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм поредният доволен клиент на Тони :flipoff: Благодаря му за бързината и отзивчивостта .... а,и честита нова кола !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...