Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

 

Да се похваля и аз! Изключително доволен не само от Тони, но и от компанията в която работи. След като откраднаха б7-цата я изплатиха цялата сума. Сега пак при него за да ни е мирна главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Големи благодарности и от мен за Тони и да се надяваме че и моята сага с Лев Инс ще мине както трябва и ще си получа цялата сума на която беше застрахована преди да я откраднат! Както и да мине е ясно че следащото пак ще е при него! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Силно се надявам, момчета, че съм заслужил всички тези суперлативи. Трогвате ме. Наистина доста години минаха. Благодаря Ви за доверието!!! :zustimm:  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

От началото на тази година и аз съм клиент на Тони (каско, гражданска). Днес имахме малко работа - много точен :zustimm:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И от мен благодарности към Дакс за точната работа. Застраховах новата красавица с каско и гражданска при него!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

И аз за пореден път и година изказвам благодарности и задоволство от Тони за доброто приключване на старата и чудесното започване на новата застрахователна година. :flehan::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Васко unpinned this topic
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колеги, да ви уведомя, че от известно време договорихме с Кобра да се работи и с възлагателни писма. Така че при шупли или пукнати стъкла, вече може да ползвате безкасово обслужване. Давате им издаденото от нас писмо и си заминавате, а после ние си се оправяме с тях. Смятам, че ще ви е по-удобно. :) 

Поздрави! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, отдалече да си кажа, че от 1-ви до 10-ти септември ще съм в годишен отпуск и ще въм в чужбина. Ще отговарям на телефоните обаче, така че звънете, макар и по-упорито! Тук ще има хора да работят, така че всичко ще е наред. 

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, поради поредното разминаване, което стана току що, искам да помоля, за връзка с мен, моля ползвайте телефоните от подписа! Звънете, вайбър или уотсъп също имам и на двата номера, пишете, но недейте да разчитате на пусти мейли, особено щом е спешно!!! Моля Ви!. Не уведомяват или го правят със закъснение. Ако трябва, звънкайте и ми затваряйте, аз ще връщам обажданията, но не разчитайте на имейлите, защото явно са най-ненадеждното средство за комуникация в съвременния свят и излизам аз несериозен!!! Благодаря за разбирането! ! !

Поздрави! :) 

За тези, които не виждат подписа ми, ще ги напиша за пореден път тук:  0899986226 и 0887427365


Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За пореден път съм толкова доволен от Тони, че нямам думи. Човек винаги може да разчита на него за какво ли не. Днес лично се убедих за пореден път. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи приятели, искам да ви припомня, че при смяна на собственост на МПС-то ви е задължително да се направи анекс към полиците и да се мине през пункт за маркиране за оглед и заснемане, като всичко това е безплатно. :)

Успешна и ползотворна седмица! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за да се избегнат откази на щети, подчертавам отново, че при всякакви птп-та се изисква протокол от КАТ! Мързеливите ни катаджии обикновено отказват, но ваше право е да настоявате, защото така те накърняват интересите ви. Само номерче от 112 съвсем не е достатъчно при птп тип самокатастрофиране или щета от дупка, буца лед на пътя, изкочил канал на улицата, паве, паднало дърво, липсваща шахта и т.н. Комисията по финансов (и застрахователен!) надзор ни следи строго и ни глобява солено ако платим такава щета без протокол от КАТ. 

Ако вече говорим за птп с двама участника, тогава може и само с номерче от 112 и добре попълнен двустранен протокол. 

Пожелавам ви да не са ви нужни тези неща, но ако все пак се случи, настоявайте за посещение от патрул на КАТ и това да си свършат работата! 

Безаварийни пътувания ви пожелавам! :) 

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Васко pinned this topic
  • 2 weeks later...

Големи благодарности на Тони за добрата оферта, която успя да договори, въпреки че вече не съм с Ауди, както и за отрицателното време, за което дойде с готовата полица. Голямо удобство е личното посещение и консултация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...