Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

За audi coupe набор 89 има маркировка по стъклата,искам оферти за каско.На ЛС :rolleyes:/>

В неделя или понеделник я взимам от бояджията :hilezh: та искам яснота по въпроса

Редактирано от pa4anga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, моля да ми предложиш оферта за ГО за AUDI B4, ABT, 2000 куб. 90 к.с. Местодомуването на колата е гр. София. Моята възраст, ако това има значение, е 47 год. Достатъчно е действие на застраховката само за територията на страната. Ако е необходима допълнителна информация съм на разположение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за 5-та поредна година поднових Каско и ГО при Тони.

Благодаря Тони за точността и отзивчивостта през цялото време! Продължавай все така :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Цена за пълно каско за ауди а6 2,8 - 193к.с. 1998г., с нормалните екстри, куатро, автомат, двузон. климатрон, подгрев. сед.,скоро и газификация, водача на 29г.(за еднократно и разсрочено), на каква стойност се оценява (за мен е около 5000лв.)

лека и до скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Тони, благодаря ти за съдействието при завеждането на щетите и обгрижването през всичките години в които работим заедно  - направо си железен :respekt:!

 

В този ред на мисли, трябва да подновим каското и ГО-то на А4-ката :) - моля те прати ми детайлите на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже в близокото бъдеще ми предстои да сключа застраховка ,,Автокаско"..... направо да питам автора на темата...

Директно един вид...Как стои въпросът, ако сключа с Вас ,,Каско", а селд това например ми се пукне предно стъкло...аз искам да сложа оригинално / Райно знае защо /, а Вие при доверен сервиз и стъкло заместител ли ще ме изпратите?

 

Ако предпочета да си я правя сам / просто има строго специфични ремонти / и не може във всеки сервиз /според мен /, каква стойност от труда и разходите за покупка на части използвате??

 

 

Въпросите ми са конкретни и за някого може би нахални, но живо ме интересуват, защото не съм доволен от настоящия си застраховател, въпреки че не съм решил да го сменям засега....



ПП, каква е застрахователната премия за автомобил АУДИ А6 С6 2004г., лети джанти, аларма и т.н.

Водач на 29 години навършени....

Колко ще трябва да Ви платя при еднократно внасяне на цялата сума.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тая тема нещо не е била активна скоро, а искам да си направя каско на а тройката в най-кратки срокове.

Колегата daks обаче не спявам да му пусна Л.С. - тука в темата ли да си задавам въпросите и детайлите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Не знам защо не успяваш с личните. Ако искаш, звънни ми на 0899986226 и 0887427365!

Или ми напиши твои координати!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителят daks не може да получава нови съобщения вече”

 

Ще ти звънна днес като малко се освободя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за недоразумението, но са ми свили квотата за съобщения без да ми кажат и автоматично са спряли достъпа до мен. Нищо ново!

Сега вече мога да получавам съобщения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За първи път ползвам услугите на Тони, като получих най-изгодна цена за най-висока застрахователна стойност за новата А3- ка на жена ми, като преди това бях попитал при няколко посредници като SDI и HDI и дори в офис на Лев Инс. Отлична цена, бърза реакция, любезно обслужване на място удобно за клиента - със сигурност оставам клиент и занапред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път колата ми е с подновена застраховка "Каско".

Тони, благодаря ти за хубавата оферта и за светкавичната реакция от твоя страна! :bia::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Съжалявам за недоразумението, но са ми свили квотата за съобщения без да ми кажат и автоматично са спряли достъпа до мен. Нищо ново!

Сега вече мога да получавам съобщения.

Намалянето на квотата на съобщенията ти е резултат от твое еднолично решение, което взе преди известно време - да си прекратиш членството.

Моля те недей така подвеждащо и така рязко, че излезе как "ние" сме объркали нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намалянето на квотата на съобщенията ти е резултат от твое еднолично решение, което взе преди известно време - да си прекратиш членството.

Моля те недей така подвеждащо и така рязко, че излезе как "ние" сме объркали нещо :)

Така де, но предвид това, че години съм бил член, можеше да се предположи, че съм я забравил тази подробност и щеше да е колегиално да ми го спомене някой някъде. Както и да е, за мене драма няма. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, просто съм пропуснал факта, че сме отпуснали бонус повече ЛС и ако не се лъжа повече дисково пространство за мембърите. Знаеш сигурен съм, че никой не би постъпил некоректно що се касае до подобно нещо.

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Най-хубаво и много удобно е в това студено и дъждовно време е да ти предоставят услугата до вратата.

Респект за Антони!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Айде и аз от снощи вече съм страхуван от батката :) Респект Тонка отново!!!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

И аз за "N-та" година подред (вече им изгубих бройката) съм застрахован при Тони

 

Хиляди благодарности за мигновенната реакция и всичко останало което направи.

 

:respekt: :respekt: :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Колеги, извинявам се на всички за забавянията в отговорите на личните съобщения, които се получават понякога. Не всеки ден успявам да влизам и да ги преглеждам, а се случва и по чисто технически причини да не влизам. Затова, ако е нещо спешно и важно, намирайте ме моля на посочените в подписа ми телефони, за да става по-бързо връзката! :)

Мерси за разбирането! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...