Jump to content

Взех 1.8Т куатро


Ицката

Recommended Posts

Вчера взех А4 1.8Т куатро, '97 внос от Италия. Беше най-запазената кола от всички, които видях (имаше доста кочини). От двигателя понеже не разбирам, най-вероятно ще имам проблеми с него, въпроса е какви и за колко пари.

На първо време сега трябва да си обслужа колата, ремъци, масла. Препоръчайте сервиз.

Искам да сложа газов инжекцион - къде и колко пари е нормално?

Иначе за колата, външо и вътрешно е супер, много леки забележки но няма как - кола втора ръка, т'ва е положението, за нова нема паре. Колата върви, то аз на каквото и да се кача със сигурност ще ми се стори яко в сравнение със старата ми B3-ка, :steinigung: , ОБАЧЕ, вчера като я докарвах към СОфия по едно време почна да вие и колата не върви. Вие като подавам газ. Ако я изфорсирам, чува се едно като превъртане, зацепва и се изстрелва със скоростта на светлината. Тоя номер не го прави винаги, вчера за 130км ми го направи два пъти. Иначе като не вие колата върви, пак казвам аз нямам представа на каквото и да се кача ще ми се стори супер. Защо може да е това, турбо? Като я карамхе да я тестваме не го правеше това, явно трябва дълъг път за да се усети. Дано да не е сериозно.

Отивам за гуми сега, че в момента колата е с едни летни и те са едни писти :hilezh: абе ужасТ :hilezh: . Иначе като цяло колата се държи прилично, мотора спи, каретата са добре не тракат, амортисьорите държат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве и кеф да си я караш колицата! Безброй безаварийни километри да и навъртиш. :steinigung:

И да вземеш да и пуснеш някоя и друга снимка да я видиме убавицата! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата пич!

Добре дошъл в Т отбора.

Колата супер!

Мачкай гадните Голфове.

:steinigung:

ок

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачкай гадните Голфове.

Особено ако са дизел. :steinigung:

Айде, айдее, тва за дизела си е за друга тема. :hilezh: Т.нар. Оная тема. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, снимки ще пусна разбира се просто съм се ошашкал и още незнам къде се намирам :steinigung:

Още не мога да свикна с управлението, от B3 скачам на B5 , и то турбо, съвсем друга машина, се едно не е ауди :hilezh: :hilezh:

Моля ви кажете ми за това виене, че снощи не съм спал.. какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! :hilezh:

И не се коркай толкова!

Ако турбината сдаде багажа ще е смениш - да не си се оженил за нея! :steinigung:

Аз с мойта като се разделих на 2-рия месец и кво ... голям праз!

Ееее*ах го в охлюва ... чак пък и да не спиш заради него! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! :D

И не се коркай толкова!

Ако турбината сдаде багажа ще е смениш - да не си се оженил за нея! :hilezh:

Аз с мойта като се разделих на 2-рия месец и кво ... голям праз!

Ееее*ах го в охлюва ... чак пък и да не спиш заради него! :)

Брунко ти имаш голям опит с турбините.... :D:):P

Честито и от мен колега! :hilezh:

Редактирано от Djack_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни всяка втора тема е купих си, взех си... Евалата колеги...

Със здраве да си я караш... Снимки да качиш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос за АУДИТО жив и здрав да си и да си те слушка колицата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,честито!

За проблемите не се притеснявай,един по един,лека полека ще ги оправиш. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, пожелавам на всички ви даже не Б6, Б7, че даже и 8 :rolleyes: и да си имате кинти да си ги гледате!

Колата е супер, графитен цвят, днес и сложих чисто нови гуми Мишленки, 4бр., и аларма. Утре предстои регистрация. Тия дни ще пусна снимки.

П.П. Не е на Славчо колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Честито за колицата, няма да съжаляваш :flipoff:

за виенето - закачи я на компа и ще си покаже какво е , но не мисля че е турбината.

Кажи после кво е.

Късмет . :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седан, седан :blink: Днес я регистрирах, остана само обслужването и да се види какво още ще даде като проблеми. И газов инжекцион :hilezh:

Още не мога да стигна да я снимам че само два дена е при мене и вече е толкова мръсна от гадната софииска кал :hilezh: утре ще я мия и ще я нащракам здраво :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

честито и от мен колега, много безаварийни километри и да си се слушате с нея... Впрочем какъв и беше проблема или още не си разбрал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси..

Ами откакто смених маслото преди две седмици не ми е правила проблем (да чукна на дърво). Може да е имало запушена магистрала.. де да знам, ба ли го. Важно е че върви сега ;)

Редактирано от Ickata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...