Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

Здравейте.Гласувах за А3 колкото до избора и Астрата и А3 са добри.За Пежото не се замисляй въобще,не си заслужава.Работил съм в София Франс Ауто и знам за какво става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ха-ха-ха! Здравейте,маниаци! Бря,таквоз чудо не бях виждал! Да има раздел във форум " Как и каквo Audi да си купя?" Не тема,цял раздел! Хубаво,ама комунизма си отиде! Както и да е. С голям интерес прочетох всички страници от темата.И стигнах до следните изводи:

1.Култ към марката Audi! Да здравствует товариш Сталин! :hilezh: Справка от сайта на СВАБ.Продадени автомобили за 2007:Audi-684;PEUGEOT-4384. :))

2.Оплюване на френските марки.(Audi-684;PEUGEOT-4384. :hilezh:)

3.Мнение,че френските коли се "чупят" повече и "висят" по сервизите.(Audi-684;PEUGEOT-4384. :hilezh:)Така...Предполагаме,че се развалят около 5% от колите на всички марки. 5% от 684=34,2 броя;5% от 4384=219,2 броя.Продължаваме със сметките: 219,2:34,2=6,409. И к'во излиза? Че френските се "чупят" 6,4 пъти повече? Че в сервизите има 6,4 пъти повече френски коли? Отговорете си сами.

P.S.Гледахте ли новата реклама на Пежо 308? "Автомобил N1 в Германия!" :lol: Кой сега е номер 1?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха! Здравейте,маниаци!....

Чичи, късният час на писане нещо не ти се отразява добре :hilezh:

Нещо се опитваш да кажеш, което обаче не ти се отдава много.

Култ??? Айде виж(ама не само през прозореца) как изглежда едно 10/десет/ годишно Ауди А6 и едно пИжо, па тогава ела ни дрънкай праводоподобни глупости.

1. Тебе СВАБ ли ти е мерилото за това какво се продава и кара у нас? Ти си нямаш и представа колко Аудита има с чужди регистрации на лизигови компании, които си се карат.

2. По тези дупки всичко се чупи, ако щеш и Touareg за 150к. Няма нещо което да не се раздрънка. Точка.

3. Пежо кара този, който не може да си купи Ауди(или някой от другите марки висок клас). Аз поне не познавам, някой ако има пари и за Ауди и за пежо да вземе второто :)..мхм..верно не познавам такъв чудак :hilezh:

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3. Пежо кара този, който не може да си купи Ауди(или някой от другите марки висок клас). Аз поне не познавам, някой ако има пари и за Ауди и за пежо да вземе второто :hilezh:..мхм..верно не познавам такъв чудак :)

Ето го верният отговор...

Този забавен тип BigAustralianNagger да се сети, че Ауди не е лъжица за всяка уста, не се купуват баничарки или таксита Ауди (те и таксита Пежо не се купуват, няма толкова прост бакшиш, който да може да си позволи да седи по цял ден в сервиза), да си става приятел с приемчика в СФА и да забрави за съществуването на нашия форум :lol::hilezh:

Кола № 1 в Германия? Says who? :hilezh:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека си е казал че кара бричка и се кефи на пежо, обединил е двата си интереса :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, боже ... какво да му обясняваш. Забележи само колко Пежа 405 и 605 има по улиците и как изглеждат да не говорим за по-старите 309 и 205. Сложи една В4-ка до 405 или едно А3 до 306 или А6 до 605 от същите години и ще видиш какви раздрънкани кошове са тея Пежа. Ще видим след 10-15 години какво ще остане от тея 307, 207, 1400007 и тем подобни ... въпреки, че като гледам цените на 206 и ми става ясно вече :hilezh:

За новите пък къде тръгнал да вади статистики пълни с баничарки и бусове.

"И как е, доволен ли си от тоя Майбах, че нещо гледам не ги карат много, много!? :P " - казал шифиора на Голф 2 хаха :hilezh: ... и твойта работа същата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бряяяяя! Много се "исфорцирвате",бе мушмуроци! Да не ви излязат буталата през капака,а? Ха-ха-ха! :hilezh: Audi-684;PEUGEOT-4384. flipoff.gif

Хи-хи-хи! Няма да ви обяснявам къде и как грешите! Защото сте роби! Роби на простотията,невежеството и ината! Точка! Audi-684;PEUGEOT-4384. flipoff.gif

Пежо 308-Автомобил N1 в Германия! Audi-684;PEUGEOT-4384

Следващия път ще увелича шрифта! Червеното е за превличане на вниманието! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3. Пежо кара този, който не може да си купи Ауди(или някой от другите марки висок клас). Аз поне не познавам, някой ако има пари и за Ауди и за пежо да вземе второто ;)..мхм..верно не познавам такъв чудак ;)

E това обяснява всичко. Няма и да се запознаеш, освен ако не е някой :hilezh:

Но ловъра на френски чикии нЕма да го разбере. :P Ауди и пИжо... ;) Смех... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бряяяяя! Много се "исфорцирвате",бе мушмуроци! Да не ви излязат буталата през капака,а? Ха-ха-ха! :hilezh: Audi-684;PEUGEOT-4384. flipoff.gif

Хи-хи-хи! Няма да ви обяснявам къде и как грешите! Защото сте роби! Роби на простотията,невежеството и ината! Точка! Audi-684;PEUGEOT-4384. flipoff.gif

Пежо 308-Автомобил N1 в Германия! Audi-684;PEUGEOT-4384

Следващия път ще увелича шрифта! Червеното е за превличане на вниманието! :P

Ами гледай сега, или спри да повтаряш едно и също и си намери подобаващо занимание, там каквото има за твоя потенциал или си вдигай чукалата към някой друг форум.

Никой не е длъжен да ти търпи и чете словоизявленията.

На всичко отгоре си тотален офф-топик на темата.

Ако продължаваш в същия дух като стара плоча, то нека властимащите да вземат съответните мерки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бряяяяя! Много се "исфорцирвате",бе мушмуроци! Да не ви излязат буталата през капака,а? Ха-ха-ха! :hilezh: Audi-684;PEUGEOT-4384. flipoff.gif

Хи-хи-хи! Няма да ви обяснявам къде и как грешите! Защото сте роби! Роби на простотията,невежеството и ината! Точка! Audi-684;PEUGEOT-4384. flipoff.gif

Пежо 308-Автомобил N1 в Германия! Audi-684;PEUGEOT-4384

Следващия път ще увелича шрифта! Червеното е за превличане на вниманието! :P

Чиче след 22 часа трябва да ти забранят да пишеш ию форумите........лошо ти се отразява мезето,замъгля ти съзнанието и почваш да фантазираш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушай като не разбираш от коли не влизай тук в форума ни.Поне съм работил в Пежо(като дилър) и знам що за боклук са.И 3008 да направят никога не може да се сравняват с Ауди.В момента карам А4 и съм карал всичко модели на Пежо,Аудито макар и дърто е класи над френската марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пижо и пенда фена ще кажа вица за СЛР-а и москвича, по точно думите на москвичамена -Явно не са хубави тия коли /СЛР/, защото гледам не ги карат много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно че Ауди ще са класи отгоре, но и цената е не с малко на тази на Пежо. Тук идва моментът, че когато купуваш ново Ауди, знаеш, че не го купуваш за да го оставиш след няколко години. Тази марка е трайна инвестиция и знаеш че няма след година -две цената на автомобила да падне двойно. Лично аз съм почитател на А3 преди последният фейслифт с голямата решетка.

TorqueOmata2147.jpg

Редактирано от bezrukov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе Clio Sport обсъждахте ли го в темата :)

217_1.jpg

2-литров двигател, 200 конски сили, много добър дизайн (поне според мен, сребриста перла изглежда уникално)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Бряяяяя! Много се "исфорцирвате",бе мушмуроци! Да не ви излязат буталата през капака,а? Ха-ха-ха! :) Audi-684;PEUGEOT-4384. flipoff.gif

Хи-хи-хи! Няма да ви обяснявам къде и как грешите! Защото сте роби! Роби на простотията,невежеството и ината! Точка! Audi-684;PEUGEOT-4384. flipoff.gif

Пежо 308-Автомобил N1 в Германия! Audi-684;PEUGEOT-4384

Следващия път ще увелича шрифта! Червеното е за превличане на вниманието! :)

Да приемеме че найстина сме роби и нищо не разбираме ! Много ми е интересно да се обусновеш,какво точно ти харесва във френските коли и какъв е опитът ти с тях.Както и да направиш конкретно сравнение между такава и някоя марка водеща се за по-горен клас от рода на БМВ,Ауди Мерцедес.Моля те само не цитирай горе споменатите цифри тъй като може и Пежо да са продали още баничарки,та цифрите ти няма да са актуални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Да приемеме че найстина сме роби и нищо не разбираме ! Много ми е интересно да се обусновеш,какво точно ти харесва във френските коли и какъв е опитът ти с тях.Както и да направиш конкретно сравнение между такава и някоя марка водеща се за по-горен клас от рода на БМВ,Ауди Мерцедес.Моля те само не цитирай горе споменатите цифри тъй като може и Пежо да са продали още баничарки,та цифрите ти няма да са актуални.

Е как какъв опит има бре... Тати му има някво ПижУ :hilezh: , навярно 309 или 405 и ся за него тва е най-хубавата кола.

Мухахахахахахах BigAustralianNagger, ей разгонен котарак :hilezh: къде са надъха и ти, та ми пишеш колко бройки били продадени!

Ся да ти обясня! Едното струва колкото на баба ми цървулите :unsure: , разбирай френската гениалност, другото колкото половин апартамент!

И като голяма част от хората не могат да дадат толкова пари за автомобил, си купуват Пежо, забележи, че като говоря за Пежо не употребявам

думата автомобил! :( Естествено има и голяма част заблудени като теб, които си мислят, че тва е няква страшна марка, а то......

Последно: За бройки като говориш, нали съзнаваш факта, че Ауди НЕ правят баничарки :hilezh: Щото 85% от уникалните ви продадени

подобия на коли са баничарки и от тея товарните бусове и 206 и 307 фирмените :lol:

П.П Аууууууу батка ще извиняваш, ако има нещо :lol: Чак сега видях ника ти, който е по-смешен и от самия теб!

А защо не написа нещо на френски, та да си още по-модерен големи ми заядливецо :lol:

Редактирано от ACE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АСЕ, робе :hilezh: , аз не моа да разбера с кво те прЕвлича тоя агент!? не го ли виждаш он зел-дал обречен цял живот да харесва и кара пеугеот :lol: , та му говориш така на хайвана... той кара страшолището на френската ривиера и е бил главен дубльор във филма ТАКСИ 2 със участието на Сами НА-сери , който е и във водещата дамска роля :unsure: , но реално каскадите със високата скорост/разбирай между 30-45км/ч / ги е правил нашия човек - Гражданинът Вибратор :(:lol::hilezh:

п.с. Червеното е за прЕвличане на вниманието :lol::hilezh:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОВА КОЛА ... не си заслужава

ЛИЗИНГ ти не си добре ...

дай 50 Бона и след 3 години ще струва 15 и ще е разбита цялата :(

Купи си ШКОДА ОКТАВИЯ 1.8Т на старо !

2006-skoda-octavia-rs-power-8.jpg

Редактирано от PARI NEMA DEISTVAITE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След година излиза новото хюндай купе - евтинийка + 200 коня турбо на задно = перфектната кола. Мани ги тия кубчета ще станеш FWD хомосексуалист :hilezh:

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха! Здравейте,маниаци! Бря,таквоз чудо не бях виждал! Да има раздел във форум " Как и каквo Audi да си купя?" Не тема,цял раздел! Хубаво,ама комунизма си отиде! Както и да е. С голям интерес прочетох всички страници от темата.И стигнах до следните изводи:

1.Култ към марката Audi! Да здравствует товариш Сталин! :) Справка от сайта на СВАБ.Продадени автомобили за 2007:Audi-684;PEUGEOT-4384. :unsure:)

2.Оплюване на френските марки.(Audi-684;PEUGEOT-4384. :wall:)

3.Мнение,че френските коли се "чупят" повече и "висят" по сервизите.(Audi-684;PEUGEOT-4384. :hilezh:)Така...Предполагаме,че се развалят около 5% от колите на всички марки. 5% от 684=34,2 броя;5% от 4384=219,2 броя.Продължаваме със сметките: 219,2:34,2=6,409. И к'во излиза? Че френските се "чупят" 6,4 пъти повече? Че в сервизите има 6,4 пъти повече френски коли? Отговорете си сами.

P.S.Гледахте ли новата реклама на Пежо 308? "Автомобил N1 в Германия!" :P Кой сега е номер 1?

Освен че повечето са баничарки, тези 4384 Пижа струват по-малко от 684 Аудита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опел, Пежо ... Като станат на 3-4 години, ще са доста по евтини от което и да е Ауди на същите години ... И има защо :unsure:

А и на Пежо интериора и екстериора е прекалено пластмасов и женствен. Дизайна на фейслифта на 307 и на 407 донякъде ми харесваше, но с тея 8-ци просто се уляха... Астрата изглежда супер отвън, но интериора е ДЪРВЕН!!! Имам чест близък допир до Вектра Ц 2005-та с подобен интериор, просто НЯМА по-неудобна кола...

Към Голфа съм пристрастен, но това GT Sport е повече дамска кола. GTI например е съвсем друга бира, но и парите са други.

Аз бих избрал 3-4 годишно Ауди вместо която и да е нова кола от гореизброените.

Редактирано от Norton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...