Jump to content

Който може да помага - ПОСТРАДАХ!!!


Recommended Posts

Точно се връщам от срещата на клуба и на кръстовището на околовръстното с драгалевското, ще правя ляв завой, се дя и чакам а на среща ми един джип - той пък тръгнал да завива на ляво към Драгалевци и ми светка с дългите да му дам път, че ще ме отнесе от дясно. И за да му дам да мине мръднах с няма 50 см и един дето минава на джипа от дясно ме отнесе - най тъпото е, че аз съм си виновен 100% не съм му осигурил предимството. Така че за да избягам от единия ме натресе другия!

Щетите са докълкото видях като начало:

- Ляв фар с мигача барабар - май не е само стъклото ама иначе си свети.

- Бронята цялата - не ми се вярва да я оправят

- Решетката между халогените

- Декоративната решетка с емблемата на Ауди

- Ще има изчукване по левия калник и капака, но не е много

Сега който знае от къде и за колко да пише - може и тук, може и л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лорде,много съжалявам за случката,но за жалост трябва да мина само със съжаленията.

Не ми се е налагало да ми изчукват колата до сега и нямам хал-хабер от добри тенекеджии.

Успех и да минеш по-тънко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй сега говорих с Лорда. Ще трябва да се понапрегнем собствениците на 100-ци 91-94. :roll: :roll: :roll: Ето Баджето вече се е отзовал. От другите колеги освен информация и съчувствие не можем да очакваме нищо повече. Не, че нямат желание, но нямат с какво да помогнат. В момента обмислям едни комбинации. Ако някой има оборотни тези части да подскаже. И без много шум, че шпионите не спят. :biggthumpup::zustimm::hallo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лорде, Лорде, ако имаш каско - нямаш проблеми ....

Преди една година и аз спрях в задната броня на една пернишка мазда, дето се уплаши от трамвая и спря пред мен .... имах почти същите поражения - леви фар и мигач, ляв калник - малко за изчукване, предна броня ..... Обаче да си кажа - имах КАСКО в БУЛИНС и си оставих колата в сервиз СИОН - на сточна гара - той работи със БУЛИНС ... и след четири дни отидосх и сия взех .... та нямам представа кое колко стррува и как се прави ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лорде за бронята ще питам до колко могат да възстановят едни момци - мисля в "Красна поляна" май :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лорде за бронята ще питам до колко могат да възстановят едни момци - мисля в "Красна поляна" май  :biggthumpup:

Мерси - приемам всякакви идеи и инфо :zustimm::hallo::evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лорде за бронята ще питам до колко могат да възстановят едни момци - мисля в "Красна поляна" май  :biggthumpup:

тези пичове в красна поляна работят добре и ако не липсват парчета от бронята ще я възстановят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валери, съчувствам ти :biggthumpup: . Имам предна броня, която е малко скъсана, но в десния край. Ако момците от Красна поляна са съгласни да направят от 2 една читава... Мога да ти я донеса във вторник, че утре съм в Свиленград.

Иначе и калник съм купувал на старо, от Симеон беше 120 лева (150?) преди 6-7 месеца. Бял мигач от Аутоплюс, корейски, беше 24 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валери, съчувствам ти  :biggthumpup: . Имам предна броня, която е малко скъсана, но в десния край. Ако момците от Красна поляна са съгласни да направят от 2 една читава... Мога да ти я донеса във вторник, че утре съм в Свиленград.

Иначе и калник съм купувал на старо, от Симеон беше 120 лева (150?) преди 6-7 месеца. Бял мигач от Аутоплюс, корейски, беше 24 лева.

Любо, много ти благодаря! Утре ще обикалям да я оглеждат на различни места и да кажат, кое може да се спаси. Ще се свържеме във вторник - тел. ми е 0889388434 - изпрати си твоя на л.с. ако искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам да науча тази лоша новина, Галя си беше оставила колата да я правят в Нисан сервиз в студентски град - след УНСС в посока дървеница, Моята я правиха в сервиз туринг - ул. Народен герой 2,това е на Цар Борис 3-ти където е старата бензиностанция на петрол горе при княжево, срещу началото на бул. Пушкин. Попитай Насти къде му бяха правили неговото Ауди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам да науча тази лоша новина, Галя си беше оставила колата да я правят в Нисан сервиз в студентски град - след УНСС в посока дървеница, Моята я правиха в сервиз туринг - ул. Народен герой 2,това е на Цар Борис 3-ти където е старата бензиностанция на петрол горе при княжево, срещу началото на бул. Пушкин. Попитай Насти къде му бяха правили неговото Ауди

Галя вече ми писа :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята кола съм си я правил в ПЕРФЕКТ- това е един сервиз дето е на майната си- от Била на бел България се завива покрай нея и после из уличките- става намирането само с питане. Та там правия скпи коли, имат стандове, камери, подходящи инструменти- въобще добър сервиз е. ама май работят само тежки удари. Пита все пак- доволен съм от работата им. на мен ми отрязаха левия рог, смениха цялото окачване отпред, калници, прагове, врати- абе беше си сериозно мелната колата. После след като си я взех си я карах още около година- никакви проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се..

Ще се опитам да ти помогна с изчукването и боята.. Лошото е, че момчетата са чак в Петърч и имат доста работа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лорде за бронята ще питам до колко могат да възстановят едни момци - мисля в "Красна поляна" май  :biggthumpup:

Не знам дали е от помощ но все пак - въпросните пичове ми възстановиха удряна броня на предното рено - имаше около две длани липсващи части като площ - направиха я супер, само трябваше да се боядиса, даже почти нямаше нужда да се търка много, бяха докарали формата отлично. Цялото удоволствие - 40 лева за около 2 часа. Бронята беше в цвета на купето. Намират се тук http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=fb07a20c...&Map34_52.y=180

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на ВСИЧКИ за помощта и отзивчивостта! Колата вече е при тенекеджията Киро, спазарил съм фар, мигач, решетки и калник благодарение на Галя, а от броните ще правим една от две с Lampard - втората ми я даде Любо (AUDI V6). Когато всичко свърши ще публикувам рекапитулация на случката, а качеството ще го видите на срещата за януари. И бирата за клуба ще е от мен :biggthumpup::zustimm::hallo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Братлета - днес си получих колицата :!: :!: :!: Камък ми падна от сърцето. Станала е доста добре, все пак във вторник ще доизкусурят още малко луфтовете около мигача и капака - става дума за милиметри, но искам да е както си беше.

Лампард (Коста) свърши чудесна работа с бронята :!: :!: :!: Да знаете че имаме член на клуба, който си разбира от работата.

Та, както ви обещах - ето равносметката!

- Тенекеджийска работа възстановяване на калника (не можах да намеря оригинален втора ръка) в учстъците от долу и от горе на фара, ремонт на капака от пред от страни на решетката, съответно монтаж на фар, мигач и всичко останало, боядисване на калник и половин капак+лак металик - ВСИЧКО 400 лв.

- Възстановяване на броня сглобяване от две на една (чудесна работа на Лампард) + боя - 125лв.

- Фар нов тайвански - 118лв

- Решетка декоративна заедно с емблемата (тайванска) - 60лв.

- Мигач оригинален втора ръка - 10лв

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТ КЛУБА ЗА СЪЧУВСТВИЕТО И ЗА ПРЕДЛОЖЕНАТА ПОМОЩ!

СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ:

НА ЧЕРВЕНОТО АУДИ (Галя) :shock: За съдействието за купуването на частите.

НА АУДИ V6 (Любо) за бронята :!: :!: :!: На дали щях да я направя толкова бързо без нея :roll:

И отново на ЛАМПАРД (Коста) за добрата работа по бронята!

Остава да си намеря решетката между халогените (голямата) и съм ОК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братлета - днес си получих колицата :!:  :!:  :!: Камък ми падна от сърцето. Станала е доста добре, все пак във вторник ще доизкусурят още малко луфтовете около мигача и капака - става дума за милиметри, но искам да е както си беше.

Лампард (Коста) свърши чудесна работа с бронята :!:  :!:  :!:  Да знаете че имаме член на клуба, който си разбира от работата.

Та, както ви обещах - ето равносметката!

- Тенекеджийска работа възстановяване на калника (не можах да намеря оригинален втора ръка) в учстъците от долу и от горе на фара, ремонт на капака от пред от страни на решетката, съответно монтаж на фар, мигач и всичко останало, боядисване на калник и половин капак+лак металик - ВСИЧКО 400 лв.

- Възстановяване на броня сглобяване от две на една (чудесна работа на Лампард) + боя - 125лв.

- Фар нов тайвански - 118лв

- Решетка декоративна заедно с емблемата (тайванска) - 60лв.

- Мигач оригинален втора ръка - 10лв

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТ КЛУБА ЗА СЪЧУВСТВИЕТО И ЗА ПРЕДЛОЖЕНАТА ПОМОЩ!

СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ:

НА ЧЕРВЕНОТО АУДИ (Галя) :gut:  За съдействието за купуването на частите.

НА АУДИ V6 (Любо) за бронята :!:  :!:  :!:  На дали щях да я направя толкова бързо без нея :roll:  

И отново на ЛАМПАРД (Коста) за добрата работа по бронята!

Остава да си намеря решетката между халогените (голямата) и съм ОК!

Поздравления!Радвам се че отново си в движение! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...