Jump to content

Audi A9


mi6kata

Recommended Posts

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мисля да фанем да го одерем и да го пуснем да го дувчат прасетата, тьмън няма да има следи...баси мамата...Те тва ако го види някой от инжинерите на audi незнам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък страшно ми хареса,ама много ...мисля и аз да си обърна предната маска така :bia:

Да не си от лявата партия, че така да обръщаш решетката и шестицата и гледай да не обърнеш и резбата покрай тия работи... понеже това ауди си е чиста простотия направено така. Отпред прилича на БМВ 7 от старите. Само не се обиждай за резбата в кръга на шегата е. Понеже това е пълната грозотия :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що бе,постижението е достойно за уважение....,все пак и Чекатило е един вид "световно известен" изрод,САМО :respekt: ЗА ТАКИВА БОЛНИ "МОЗЪЦИ"!!!!! :bia: За да стигнеш ЧАК такива дълбини на профанщината се иска не малък талант.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле тва колко е грозно :hilezh: дали му харесва наистина ... :hilezh:

Ми за да вкара пари за това извращение, сигурно трябва да му харесва. Поне вече си има Уникален автомобил. Всеки би могъл да му завиди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Те ти и гавра с новата А6, плеснали са и капак от Вейрон и излиза на изображения в Google като напишеш Bentley GT Continental

Гадост

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква е тая А6ца в 2 врати ве, алкохолик. На мен фаровете и долу диодите ми изглеждат кат от Q7. :hilezh:

Редактирано от Ivo-G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дремети модела, нали е с чарколяци от олимпиада :hilezh:

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Всеки си има вкус!" - казало кучето и си облизало задника.

На мене ми харесва, обичам нестандартните неща !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

За колата породила темата: Ако върху фаровете имаше стъкло и липсваше ония цирей на капака бих казал че има някакъв приемлив вид, но задницата е уникално дебилна и грозна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...