Jump to content

Разход!


liyan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 247
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не се ослушвайте ами слагаите газово на дизела :bia:

http://vbox7.com/play:07b678932a

П.П:Към края на клипа май се вижда,вече бившия ни съфоромник Сумиста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с A6 C5 2.5TDi ръчни скорости и градско ми дава около 8 и малко над 8 при нормално каране, при повечко даване на газ отива към 10, а извънградско малко под 7 пада при скорост 120-160

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A6 C5 1.9 тди 110 к.с. 5.5л извънградско с около 130-140,6.5л градско лятото и около 7.5л само градксо зимата в студовете.Абе по принцип около 6.5 ми гори средно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди 90 2.3 133 коня

Тип карана:до червено

Извън градско:16 до 17 литра бензин

Градско:21 до 22.5 литра кара се само на бензин :steinigung:

Тъкмо да попитам нормално ли е това за тези коли?

Редактирано от iordan_audi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди а3 1.9тди 90к.с + чип

Извънградско - 5.2л/100км с скорост до 120км.

Градско - 5.88л/100км с един път отиване до село и връщане(с климатик)-зимата с настапване(мерак кво да правиш)-7л/100км.

Много съм доволен :unsure: Най-добрите коли Ауди А3 и Голф 4 само дизел !! :gruebel:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Audi A4 1.9 TDI AFN 97 година, комби, градско 6.5 литра, извънградско 4.2 литра засякох го тази събота и неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Passat B5.5, 1.9, 131кс, ръчка. В града със 17-ки между 8 и 9. През зимата в задръствания стига и 10. Извънградско 6, с много жалене пада до 5,7.

Поздрави на колегата с 2.5 двигателя дето прави 8 в града :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз съм с A6 C5 2.5TDi ръчни скорости и градско ми дава около 8 и малко над 8 при нормално каране, при повечко даване на газ отива към 10, а извънградско малко под 7 пада при скорост 120-160

Колега,и моята даваше такъв разход,но след като си оправих ГНП-то разхода драстично падна-сега е 6.5 градско при нормално каране и 5 извънградско(засичана до морето). В обявените цифри съм сигурен тъй като съм ги засичал лично и в зависимост колко литра и сипвам-не са по бордкомп(по бордкомп дава още по-малко с няколко десети),първонавално и аз се очудих-а сега си карам и си свиркам. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A6 C4 Avant 2.5(АЕЛ) (на предно) уж с чеп - градско Варна - грубо казано най-ниската цифра е 9 според зависи колко й подаваш нещата се качват от там нагоре.

Поздрави на колегите със 6 цилиндрови градски разходи под 7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят шестак 2.5 под 8.5 не мога да го смъкна!Пътувам Балчик-Варна всеки ден и комбинирано ми харчи 9.Колата ми е Avant,Quattro,автомат!Тия 7/100 и аз си ги мечтая ама уви ... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят шестак 2.5 под 8.5 не мога да го смъкна!Пътувам Балчик-Варна всеки ден и комбинирано ми харчи 9.Колата ми е Avant,Quattro,автомат!Тия 7/100 и аз си ги мечтая ама уви ... :zustimm:

Доколкото съм чувал Quattro и автомат много вдигат разхода,така че ти е оправдан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с B6 Avant 1.9 TDI AWX 131hp. Според зависи как карам, шари между 6.0л и 6.8л, което за мен е доволен разход

И аз съм със такъв автомобил и последното ми засичане беше края на юли . Та с пълен резервоар от Ромпетрол на 15тина км преди Плевен до ОМВ във В.Търново го напълних до горе и събра няма и 5 л. , а става въпрос за повече от 130 км пробег , двама с багаж и от там до Китен , като по борд разхода ми не е минавал 5.5 с нормално и малко по-бързо от нормално шофиране !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

az imam audi a6 2002 god. 2.5 tdi 180 ps quatro 6 stepenna rl4ka zasqkohq v rumlniq dade mi razhod ot 7.5 na 100 no pri natovareno dvijenie, sled tova do avstria dade mi 6.3 pri skorost 130km/h i 2200 oborota na avtopilot i sega q karam v belgiq vsqka sedmica minavam po 800 km samo na magistrala i mi dava razhod 5.7 pri 1800 oborota sls 100 km/h.

Редактирано от Deniz Dervish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На отиване до морето с 4 човека и багаж и яко ръчкане даде 7,3. На връщане с леко каране, до Стара Загора с около 80-100 и по магистралата с 120 на автопилот даде 5,6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А4 B6 2,5 TDI Avant quattro tip-tronik:

Извънградско - 8/10 (магистрала 7), градско-София 14/16

Ето и едно сравнение на А4 Б5 и Б6.

Аз съм с Ауди А4 Б5 99, AFB 2,5 Тди куатро автомат 150 к.с.

В града - 11-15л/100км зависи къде ще попадна в трафика.

Извън града - около 7-7,5 л/100 км.

Минимално съм постигал 6,9 Пловдив -София - средна скорост 114 км/час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не карам ауди.. ама айде и аз, като привърженик на дизелите, да драсна 1 редче.

Renault 19 1.9D - 6-6,5/100 - това е при каране с ремарке, което в повечето случаи е натоварено с 700кг+ и постоянно 1ва, 2ра.. то в случая май повече съединител отива, от колкото нафтичка ама.. тряя да се бачка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди а4 б6 1.9 тди 131 к.с 5 степенна ръчна кутия,пълно-пълно ми гори м/у 5.5 и 6/100 смесено каране лятото и до 6.5/100 зимата.За морето Сандански-В. Търново със преспиване-Константин и Елена 7 дни със разходки по околността-София 1190 км 59 литра нафта,кото скороста не повече от 140-150 км/ч.Редко на магистралата която е "невероятна гладка" за пътуване съм карал по-бързо.Това е от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...