Jump to content

Audi A6 или Mercedes E класа


Recommended Posts

От тебе ли да очаквам обективност ,след като пишеш ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ

Една мъдра мисъл от теб да прочета :mukkies:

PARI NEMA DEISTVAITE е злейка отвсякъде... Пич, като не те кефи Ауди, бягай далече от форума! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 243
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да обобщя темата всеки мерс кара по минимум 1 млн километри и всяко ауди и то ДИЗЕЛ харчи минимум 16 литра и се троши нон стоп :):):mukkies:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да обобщя темата всеки мерс кара по минимум 1 млн километри и всяко ауди и то ДИЗЕЛ харчи минимум 16 литра и се троши нон стоп :):):mukkies:

Правилно си разбрал, обратното също е вярно, зависи на къв кеф са хората :)

Абе сичко е като едно време с ладите и москвичите......Напрао се плаша понякога ква насока взимат нещата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братовчед ми имаше такова ауди А6 и мина на Шкода Суперб

А6 със алуминиеви носачи щанги и капризация мотор

не може да се сравнява с мерцедес Е класа със стоманени щанги и мотор който ще изкара 1 000 000 километра. :bia:

И аз имам АУДИ ама не го боготворя.

КОЛЕГИ БЪДЕТЕ ОБЕКТИВНИ ! :flehan:

1. Superb не е ли с алуминиево окачване??? :flipoff:

2. Всеки мотор на VW ако се кара със скъпи масла може да направи 1 000 000 км. независимо дали е 1.3 или 6.0. Лично аз съм виждал блок на голф на 700 000 км. който почти нямаше ръб. 2 стотни елипса само. Моторът беше за сегменти, въпреки че до последно си вървеше прилично.

Ако е бил каран с хубави масла - синтетика, предполагам че можел да мине 1 000 000 км.

3. Ако не си харесваш аудито продай го. Обаче 2.0 mi. може и 2 000 000 км да направи, тва е много здрав мотор вкаран в лек режим

Edit:

PS. Абе аз за първи път чувам някой дето има Ауди Б4 да не е очарован от колата си... Това е невъзможно!

Май почвам да се сещам защо: Ти нямаш Ауди! Баща ти или някой познат си е купил, ти си тука да разпитваш за колата! Ей тва ако не е така не знам...

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Superb не е ли с алуминиево окачване??? :bia:

не само че е с алуминиево ами и носа4ите на 4ката ми и супърба са взаимозаменяеми та тва важи и за А6!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле утрепахте ме бе ... :bia:

не съм на 18 или 19 не карам колата на баща ми или подобно... стар съм вече за тия глупости.

имам ауди Б4 купих го преди 5 години за 6000лв. Още не съм очарован.

преди това имах голф 3 1.6 75 коня

карах ладата на баща ми едно време ВАЗ 2104 много добра видимост от вътре много меко вози. ама беше шумна и бавна.

ТАКА

АУДИ не е лоша марка, но 2.5ТДИ не е сполучлив мотор, ИЗБЯГВАЙТЕ ГО !

А6 е кола със по скъпа поддръжка от мерцедес Е класа ТОЧКА ПО ВЪПРОСА.

Поне съм запознат с А6 знам що за стока е. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле утрепахте ме бе ... :bia:

не съм на 18 или 19 не карам колата на баща ми или подобно... стар съм вече за тия глупости.

имам ауди Б4 купих го преди 5 години за 6000лв. Още не съм очарован.

преди това имах голф 3 1.6 75 коня

карах ладата на баща ми едно време ВАЗ 2104 много добра видимост от вътре много меко вози. ама беше шумна и бавна.

ТАКА

АУДИ не е лоша марка, но 2.5ТДИ не е сполучлив мотор, ИЗБЯГВАЙТЕ ГО !

А6 е кола със по скъпа поддръжка от мерцедес Е класа ТОЧКА ПО ВЪПРОСА.

Поне съм запознат с А6 знам що за стока е. :flipoff:

Пич извинявай, ама братовчед ти като не е харесвал А6 що е минал на Суперб? Тва си е горе-долу същата работа.. Този пример беше много смешен :flehan:

2.5 ТДИ - скъпо се поддържал, но какво му е скъпото всъщност? Айде обясни

И сигурен ли си че мерцедеса гори по-малко и върви повече??? Тва просто няма как да стане. Пак е смешно.

Не вярвам оригиналните части на АУДИ да са по-скъпи от тези на мерцедес, просто няма начин да е така. За това за заден носач на Мерцедес Е ( някакъв испански) искаха 3000 лв., отделно ако искаш амортесьор да смениш, не знам знаеш ли за какво изобщо става въпрос??? Ще ти излезе колкото една А4-ка на старо ремонта... и ще си ремонтирал само лявата или дясната част на задното окачване.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нема да пиша повече .. егати фанатиците .. : :flehan:

ЕТО -

:flipoff: АУДИ

РАДВАТЕ ЛИ СЕ ? :bia:

Редактирано от PARI NEMA DEISTVAITE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нема да пиша повече .. егати фанатиците .. : :flehan:

ЕТО -

:flehan: АУДИ

РАДВАТЕ ЛИ СЕ ? :bia:

Ама не бе обясни ни ние сме прости и трева пасем, обясни ни тука за частите :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(:):(
Аудито има скапано окачване !вземи МЕРДЖАНА по евтино ще ти излезе и двигателя е с по евтина поддръжка а пък е по-здрав ! :steinigung:
Компетентното си е компетентно :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

В крайна сметка си взех рено..scenic conquest..disel 130к.с. (новото си е ново :)) А темата ми виждам доста се проточи... стана много офтопик дет' се вика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка си взех рено..scenic conquest..disel 130к.с. (новото си е ново :)) А темата ми виждам доста се проточи... стана много офтопик дет' се вика :hilezh:

;):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Живот и здраве след някоя и друга година (като порастне щерката), пак ще мина на Ауди...ама сега за сега семейния ван печели пред другите конкуренти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица имах възможността да се повозя (на задната седалка) на един четириочко 1999г, собственост отскоро на един познат.

Принципно незнам нищо за тази Е класа, но

ОТЗАД Е ДОСТА ПО-ДОБРА ОТ АУДИТО!

позицията на сядане, обзора, удобствата, седалките, абе страхотно е чувството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка си взех рено..scenic conquest..disel 130к.с. (новото си е ново :P) А темата ми виждам доста се проточи... стана много офтопик дет' се вика :flipoff:

Scenik добро решение :blink: между а6 и е класата рено :hilezh: ,а иначе един съученик си взеха Е 200 98 година,и доиде до даскало да се разкараме,возил съм се и в а6 98,мерджана е доста по добър,и по одобен ,широк с по добра возия,абе по добър си е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Scenik добро решение :flipoff: между а6 и е класата рено :hilezh: ,а иначе един съученик си взеха Е 200 98 година,и доиде до даскало да се разкараме,возил съм се и в а6 98,мерджана е доста по добър,и по одобен ,широк с по добра возия,абе по добър си е .

За возене е по-добър, за каране не е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
В крайна сметка си взех рено..scenic conquest..disel 130к.с. (новото си е ново :)) А темата ми виждам доста се проточи... стана много офтопик дет' се вика :)

изчетох цялата тема с голям кеф...Пич и аз си взех преди 6 месеца "scenic" 1.9 дти :hilezh: . Ми какво да ти кажа...и Ауди карах 3-4 години...и Бенц карах 14 месеца, но Ренетка(както я именува Гризлито) не отстъпва по нищо. Градско ми харчи 6.5-7.0/100...извънградско около 5/100...има мяста за тута ла фамилия барабар с песа. Много добра возия и пространство в купето...доста от изредените екстри за Ауди и Бенца си ги има...а, че е Рено хич не ми пука...никакви ядове не ми е давала до момента в сравнение с предишните придобивки.

...от мен успех и безаварийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се возих с такъв мерцедес,карах го,и не и не,не ми достави по- голямо удоволствие от А6/Ц4/,някак си дървено ми седи отвътре,а външно е като гротеска.Просто като си вляза в аудито,и без да знам кое за какво е интуативно се насочвам,а в мерджана,климатика изкилифищен,накакви копчета разположени немай къде си за които трябва предваритело обучение,абе....... :hilezh:

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква пара взе реното ако не е тайна !?

Редактирано от auxxaudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...