Jump to content

Recommended Posts

Мисля че това е проблема. Техния драйвер интерферира с пиратския. Знам че правят всичко възможно да си защитават интелектуалната собственост. Пробвай на друг компютър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам друг. На диска, който ми дойде с кабела версиите са 17.1 мисля, и има същата само че на немски... Пробвах с преинсталиране на всички като инсталирам само немската, английската и тая последната - с нито една не стана... не могат да се нагодят с тоя кабел бее.. 

52FF6197-EA7C-4334-8B93-12FFFD3C59F5.jpeg

 

Редактирано от LEWLY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не визирам софтуера, а драйвера. Той е инсталиран и скрит от Windows. Можеш да активираш показването на скритите драйвери в Windows в Device Manager и ще го видиш. Трябва да направиш всичко от 2:45 в това клипче и да рестартираш компютъра си. След това в Device Manager ще се появи ново меню наречено "Show hidden devices" в менюто "View". След като го избереш ще можеш да видиш всички инсталирани драйвери които в момента са скрити:

 

 

След като направиш това би трябвало с изключен кабел да можеш да видиш оригиналния драйвер на RossTech и да го деинсталираш:

 

Devices.jpg

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво направих на оригиналния софтуер 18.9.1 свален от сайта на ROSS

Инсталирах какви ли не други софтуери, показваше ми: FATAL ERROR 5233. Application is eliminated. Сега отново се върнах на този, след като избрах драйвъра от "have disc" и после "RT-USB64".. Отново същата простотия... 

sdfdsfdsfsdfdsf.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера като се върна у нас ще ти пусна един линк да си свалиш моя VCDS софтуер версия 11.11. Мисля че ще тръгне с него. Не пипай драйвера за сега.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето линка на версия 11.11: цък!

 

Пробвай първо с този драйвер който вече си инсталирал. Ако не стане, пробвай с този от версия 11.11.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, но вече е оправено. С версия 17.8.1 съм, но искам да ъпдейтна на такава, която същестува този long codding, че май ще е по-лесно. И дали пак няма да се прецака софтуера, ако се ъпдейтне?? 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за двойния пост. При мен се появява следния проблем. Някакви идеи? Премахнах драйверите сто пъти, ръчно трих всички ключове в регистрите асоциирани с vcds и Ross-tech. 

IMG_20190519_115815.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко пробвах вече и все още не става. Пробвах друг кабел с друг софт VCDS Lite, който успя да се свърже, но четеше само до 25 канал и след това изписваше, че не е регистриран софтуерът. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо, ама аз доколкото съм виждал, на клонингите изрично пише да не се ъпдейтва и да не се ползва с друг софтуер освен този който ти предоставят с кабела. не виждам нищо изненадващо.

иначе не е зле да си изтриеш настройките в регистрите на виндовса. навсякъде дето има ростеч например, може и с програма клиинер. пследен спасителен пояс е да си върнеш ресторе на виндовса от предния ден преди да ъпдейтнеш кабела

Редактирано от zoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес опитах с нов лаптоп, на който никога не е закачан такъв кабел. Същата грешка излиза. Според вас проблемът в кабела ли е или в колата? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от колата. Теста трябва да минава още преди да си включил кабела в кола. Най-вероятно проблема е че не инсталираш правилните драйвери. Трябва да са тези от CD-то което е дошло с кабела. Същото се отнася и за версията на VCDS - трябва да е от неговото си CD.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай  достъп до лаптопа  ти  с  team viewer  да  го  нагласим

Редактирано от minimalizum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...