Jump to content

Recommended Posts

На 1/28/2019 at 16:59, ShadowM написа:

 

С vag tacho какво позволява повече

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

VAG Tacho е за изваждане от таблото на PIN за обучаване на ключове, също и за "превъртане" на километраж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAG commander не предлага ли същите неща, + че работи и по CAN?

Изпратено от моят мобифон с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пробвах да сменя tire circumference да съвпада с модела на колата, но като натисна Do it! бутона ми дава грешка 31 и не иска да го запише. Някаква идея как да процедирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам един стар ваг-ком кабел, ибейски най-евтиният, но ме притеснява да ръчкам с него на по-скъпа кола. Не ми се дават $200 за оригинален кабел+софт на ростеч, може ли да ми препоръчате нещо което е читаво и в същото време не много скъпо. Има ли риск за колата ако се ползва пиратския софт?

(Колата още се избира, но ще е ~2012 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм чувал да има проблем като разваляне на колата, по-скоро може да ти прави проблем самият кабел.

Иначе идеално решение са кабелите на https://sklad66.com/cms/vag-vw-audi-seat-skoda.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, Hristov3 said:

Здравейте,

Имам един стар ваг-ком кабел, ибейски най-евтиният, но ме притеснява да ръчкам с него на по-скъпа кола. Не ми се дават $200 за оригинален кабел+софт на ростеч, може ли да ми препоръчате нещо което е читаво и в същото време не много скъпо. Има ли риск за колата ако се ползва пиратския софт?

(Колата още се избира, но ще е ~2012 година.

 

Коя версия ти е стария кабел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KKl  кабела  не  става  за коли  над  2010 година.

 

Даже  при  няко модели  още  след  2004 г спира  да  функционира.

 

трябва ти  hex - can кабел.

 

Имам последната версия 18.9.0  -- той  е  за  всички години.  Ако    решиш  да  си  купиш  може  да  ти предложа . цена 80 лв

 

0898413982 + вайбър

2 (2).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много  скъпо  :)   

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви впечатления за кабелите от склад66 имате ли ?

Цената е 100лв. и може да се обновяват.

Имат ли всички възможности на оригинала ?

Който го ползва, нека каже две думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само за твоята кола, вземи си версия 12.12 от OLX за 45 лв. Версия 12.12 ключва всички модели до началото на 2014 г. Даже и версия 11.11 те покрива напълно, който се намира за под 40 лв. Версия 11.11 покрива всички модели до 2012 г.

 

По-новите версии вече включват и по-новите модели, тези от 2014 до 2019 г.

 

Всички кабели (тези от OLX, тези от Склад66 и тези от Алито) са китайски клонове на оригинала и имат 100% от функциите му.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, zzle said:

Кой вариант да си взема, има три във склад66 - 100,120,210 лв.

Аз съм си купил този и съм много доволен. Ъпдейтвам си програмката. И знам, че съм future-proof

https://sklad66.com/cms/VAG-CAN.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fireblood написа:

Колега, тия от OLX 12.12 ще вършат същата работа 

Ами де да знам, разликата не е голяма а пък имам повече възможности.

 

Just now, OvivO написа:

Аз съм си купил този и съм много доволен. Ъпдейтвам си програмката. И знам, че съм future-proof

https://sklad66.com/cms/VAG-CAN.html

И аз на тази съм се ориентирал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато закачиш кабела на твоята кола, няма да има никаква разлика. Само ако го използваш на кола по-нова от 2013 г. ще има разлика във възможностите, и то само ако кодираш някои модули. Ако ти трябва пък само за грешки, пак няма да видиш разлика даже и при по-нови модели от 2013 г.

 

Така че разиката е само в това че можеш да кажеш че имаш по-нова версия кабел. Обаче според мен е по-добре да караш малко по-нова кола и да имаш малко по-стара версия кабел, отколкото обратното. :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама не се знае дали седващата ще е по-ново Ауди от 2013 г. Може да е Ауди от 2012 г. може да е чисто нов Мерцедес. В живота никога не се знае какво може да се случи. :)

 

И още нещо: долко дълго един крадец може да ти гарантира че ще ти доставя крадено? Защото Склад66 предлагат ъпдейт на софтуер върху който нямат абсолютно никакви авторски права. Знае ли се до кога Рос-Тек няма да правят нищо по въпроса? Всички знаем че за разлика от българското правителство, американското може да те вкара в затвора за продажба на пиратски софтуер. Даже и сервират обяд и вечеря в самолета! :)

 

Мисълта ми е че се получава формула с много неизвестни.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече поръчах тази от 100лв., дори да не мога да я ъпдейтна един ден пак ще имам всичко до 2019г.

Сега остава да се науча да работя на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...