Jump to content

Recommended Posts

@CVT

Добре знаеш, че е точно така.

Тези който продаваме, винаги са били далеч от китайските.

Доказано работят на 100%  и се обновяват, може да се ползват и с последната версия 19.6.1. Това важи и за тези купени преди доста години.

В момента няма китайски които да работят с тази версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашите не са лоши, но твърдението че другите от Алито са боклук не представлява истината. Какъвто и китайски да купи човек няма да сгреши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено не е вярно, че всички от Али работят.
Темата е дъвкана многократно, те ако работеха, нямаше да ни ги пращат за преработка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, OvivO написа:

искам да си изясня за мен дали пропускам нещо...при моята кола няма long coding, а само на места coding helper, но са толкова малко, че сега не успях да открия нито едно.

Правя всички кодирания като добавям/изваждам числа и гледам помощта в балончето в VCDS. От coding helper/short coding има ли повече опции за кодировки или резултатът е същия, но самото кодиране е по друг начин?

@LEWLY: можеш ли да дадеш точното място, където искаш да кодираш, за да видя как е при мен?

 

Аз гледам кодировката тук:

IMG_7694.JPG.bb8b825cf2a0028eca689ec9e3007027.JPG

 

след това с мишката отгоре и ми се появява това и си изчислявам, то като цяло няма и много смислени неща за променяне. където съм ровил.

В този пример първите 4 позиции са със събиране на числата, а следващите се сменя само една цифра, според желания кодинг.

IMG_7693.JPG.caf0182547b2764cc38c9452cb07e62c.JPG

Същото като на теб ми е, просто не ми стига акъла за специално какво да направя, за да активирам "Needle Sweep"... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

needle sweep при мен мога да го направя само като тест...не и при всяко палене да му задам да го прави. Фейсово табло ли си, ако не си, мисля, че няма шанс.

Освен с някакъв can controller, да му се каже, като ти дам контакт, направи тест needle sweep, но това си е допълнителна разработка, не кодиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да я има функцията "козируващи стрелки", 4F-ката трябва да е модел 2009-та или по-нова. Това се вижда ясно от сайта на РосТек.

 

Ако е 2009-та или по-нова я има и излиза в балона: цък!

Ако не е я няма: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

Винаги съм искал да си направя рефреш рейта на навигацията да е повече от 3-4 кадъра в секунда и днес случайно попаднах на това:

 

https://www.dropbox.com/s/pnj4ao8ffmfyqs2/IMG_20190808_125410.jpg?dl=0

 

Обаче когато се опитах да го променя до 100мс ми даде грешка при записването. Някой има ли идея как да го излъжа и евентуално колко е минимума в милисекунди или максимума в кадри, преди да почне да забива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Някой имал ли е проблем - лагване с новата версия на ваг ком? Преди два дни купих последната версия 19.6.1 но много лагва направо ми идва да затворя лаптопа на обратноо.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай го на друг лаптоп, ако е добре, нещо при теб е. Не е от RAM, аз го пускам на един супер малък и стар лаптоп без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Има ли някое другарче с нагаласен VAG COM, който може да прочете А8 от 2006 в София (южните квартали/център), който може да ми прочете грешките, защото скоро ми светна за малко една лампа EPC на таблото и предполагам, че е записало някаква грешка, която ми е интересно да разбера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е за по-новите версии на VAG-COM прав си. Принципно мога да си купя, но нямам идея дали ще върви с Windows 10, дали самия VAG-COM ще върви или ще иска кракове и какво ли още не и за това попитах, ако тук някой има готово работещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версия 12.12 и нагоре нямат никакъв проблем с Window 10. (И 11.11 работят, но инсталацията е малко по-особена.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се поровя за кабел и ще видя как стоят нещата. Благодаря за информацията за версиите!

Иначе един колега ми писа и се разбрахме да ми помогне с четенето на грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...