Jump to content

Audi Q7, обсъждане на качества, проблеми


Деян

Recommended Posts

Интересно ми е как върви при останалите разходът на гориво? Ето при мен какво се случва:

При 3.0 TDI 233 коня, изчислено за 65.000 километра, средния разход за целия пробег ми е 12.30 литра/100км. Зареждам основно на ЛукОйл, по-рядко на ОМВ и никъде другаде. На магистрала карам обикновено 150-160, в града без много газ, извънградско между 100 и 150 в зависимост от пътните условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с около 200 грама и направо се чучдвам, че е толкова точен. Обикновено бордовете са далече от истината. "От пълно до пълно" е номера, на компа никога не вярвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вчера някой ми е постъргал с огледалцето почти цялата дясна страна. :flipoff: Та питам в Порше София някой боядисвал ли е досега и какви са отзивите. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм боядисвал,но мои близки приятели са и мога да кажа,че си изградих мнение по въпроса.Според мен са мърлячи не се стараят въобще,не съм видял един детайл който да си е цвята който трябва,всичко бяга с по един -два нюанса.

Бих ти препоръчал колегата Paintmaster.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порше не стават. Боядисаната ми там врата се олющи след 2 месеца и ми псуснаха официално писмо с което ме уверяваха, че тъй като боята е на водна основа затова се лющи <_<:hilezh: :hilezh:

И не ги беше срам да го напишат!

След див скандал с намесен и застраховател, както и г-н Пулев...я оправиха за тяхна сметка.

Докога ще видим ... докато я гепят и нея предполагам :hilezh:

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щети само при твой майстор. В Порше чакаш 2 месеца само да ти дойде редът. Отделно, винаги с едно наум се влиза там. За щети най-добре при твой майстор и плащане на разходи по фактури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мой майстор? Всички скъпи бояджии в София са мои майстори. Познавам ги от времето, когато нямаха работници и правеха всичко сами. Ако се съди по колите които седят пред сервизите им и по парите които им плащам би трябвало и да са много добри. Е да де, но работата потръгна и си взеха чираци, които все повече участват в бояджийските процеси и качеството падна. Започнаха да ми боядисват колата по 2-3 пъти, докато стане добре и ми хареса.

И така реших да пробвам как ще ми боядисат задната броня в Порше. Понеже не обичам да чакам ми записаха час за след 3 дни. Вкарах колата в сряда и в четвъртък точно след обедната им почивка отидох да си я взема. Беше готова и ви казвам,че в последните години не бях по-доволен от нито един друг сервиз. Преди да ми я предаде примчика огледа цялата броня с лупа и наистина не откри дори една точица. Перфектно боядисана, а и качеството е трайно, защото вече минаха 7-8 месеца и не е мръднала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове взех възлагателно за Порше Запад пък ще видим как ще се справят.

Пък и carlitobrigante е абсолютно прав . Поне са по-голяма фирма и ще подскачам яко ако не ми харесва.

Мерси на всички,които ми отговориха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от къде да намеря кабела който се включва в джабката???(трябва ми с USB и mini USB)

Поръчай си го там, от където си купил колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчай си го там, от където си купил колата.

Благодаря вече си поръчах. :rolleyes:

Редактирано от kiki boy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой кара ли с новото масло Longlife 4 в златното шише?

Търся мнения за него.

Спецификацията е 50400-50700

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи марка. Аз съм с Longlife 507.00 на Шел. Засега нямам оплаквания.

Говоря за маслото в Порше. На шишето пише AUDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми слагат такова.

Не съм имал проблеми .

С две думи О.К.

Става и за Дизел и Бензин.

Аз карам Дизел.

Редактирано от TFF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Между другото имам излишни два оригинални стопа, както и предна и задна броня. Използвани са около 6 месеца. Някой ако се интересува да свирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди сума време, ама не съм се сещал, че старите части ми седят в гаража.

Ето снимка:

post-15128-1254880261.jpg

Редактирано от V I P E R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...