Jump to content

Поредното наказано БМВ


Recommended Posts

Предполагам че една част от колегите ще ме критикуват и захранят за това изпълнение. Принципно съм съгласен съм с тях, но не издържах просто. А и адреналинеца си е благинка B)

Та историята е следната- пътувам по отсечката Пловдив- Асеновград към 12 вечерта и настигам едно е такова БМВ - 318ка кабрио, доста новичко (общо взето го запомних по задницата) цък

Изпреварих го и чукнах 1-2 пъти педала на спирачката колкото да светнат стоповете да го подразня (ама и аз съм си гадинка :D) и влезнах в зоната на КЦМ, където има ограничение и съответно намалих. Баварката караше горе-долу близо зад мен. В края на отсечката 318ката натисна, даде мигач но още преди да излезе в насрещното аз веднага върнах на втора и настъпих и от там като се почнахме... Long run до Асеновград. Общо взето 2 коли изпреварихме в началото на гонката и после до града беше чисто. Изядох го бавареца, на трета изкарах до червения сектор и виждах в огледалото как малко по малко се откъсвам. Съответно адреналина скочи здраво и ми цъфна голямата усмивка на лицето ;) Знам че не е правилно, знам че е незаконно, опасно, че така стават сакатлъци, обаче просто като видях как се увеличава разстоянието и се почувствах... не мога точно да го опиша, знаете какво е. За успокоение на съвестта ще кажа че трафик почти нямаше и не сме застрашили никой освен нас си. Както и да е, баварката по едно време, вече доста близо до града, явно се отказа и изведнъж изостана, а аз отпуснах газта да намаля скоростта и вече в началото на града бях със 70. Там където пътя става 3 ленти в едната посока, и вече с нормална скорост, отбих в дясно за да направя път. БМВто ме изравни аз свирнах и махнах на шофьора да го поздравя. Вътре съответно две типчета ме гледаха лошо и нищо не направиха, отпрашиха напред и това беше. А после докато се охлаждахме с турбинката пред нас с леко гузна съвест си мислех "total :D за олимпиадите". Обичам я тая кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А сигурен ли си, че БМВ-то е подходило към гонката със същия ентусиазъм? Щот мен и трабант да ме провокира и унижи не влизам в червения сектор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм... мен, ти си знаеш. но това поведение е характерно за хората с баварски машини. а и не смятам, че ние трябва да решаваме споровете на производителите. :-) щом си решил - мачкай. имам приятел с Е39 544. той какви ми ги разказва за S6-тици и 8-мици... влез в техния форум - при нас е весело... :-) :-) :-)

само умната! е, може и русата. а в краен случай и добрата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица Jeremy Clarkson от Top Gear неслучайно спомена, че "гЪзерите" са се преместили от БМВ в Ауди, след което свали всички аудита от Cool board-a най-долу :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е било 318 е 115 к.с. него мога и аз с атмосферката да го взема,ако е било 318 Is е 140 к.с. пак е нормално да го биеш.Аз като видях да заглавието на темата си викам че си резнал някоя 325ца . Попринцип избягвай да се поддаваш на подобни емоции :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто бензина стана 2.40 и средната възраст в този форум прехвъли 25 карането за удоволствие вече е анатемосано сякаш. Човека се радва на колата си, оставете го да се радва.

Щот мен и трабант да ме провокира и унижи не влизам в червения сектор...

Как ли пък трабант ще те унижи? Или въобще, какво значи унижение на пътя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано или късно на всеки наблъскан с анаболи му спадат перките. Как пък заключи че съм мега състезател? Ако си ми прочел внимателно поста, щеше да забележиш че самия аз не одобрявам особено много постъпката си. Просто в случая емоцията и адреналина надделяха, прецених че няма особено голям риск и си направих кефа. Иначе правило номер 1 е да стигнеш жив. Ако не може да се кара бързо, не карам бързо и това е. Не е като по сред бял ден да съм карал с 200 в средата на пътя или да съм изскочил пред някой в насрещното. Изрично съм написал че никой друг освен аз и БМВто не е бил изложен на опасност. Бива ли така да ме кълнеш, всеки си бил намирал дървото... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано или късно на всеки наблъскан с анаболи му спадат перките.

Това към мен ли е? Щото ако е, си нещо в грешка. :owned:

Как пък заключи че съм мега състезател?

Че, къде прочете да съм казал за теб нещо? :hilezh:

Говоря принципно. :musik:

Просто в случая емоцията и адреналина надделяха, прецених че няма особено голям риск и си направих кефа.

Това е проблема, веднъж....ведъж.....веднъж си направих кефа, ама те и катастрофите без happy ending са по веднъж. Това е лошото.

Бива ли така да ме кълнеш, всеки си бил намирал дървото...

А, никой не кълна. Нито пък ти пожелавам подобно нещо. Просто предупреждавам.

Хм, на доста хора не са им ясни много работи при ПТП и мисля да направя една образователна тема, като ми остане време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега, поне не си изложил на опасност никого :hilezh:

Относно колите, първо добре че не си попаднал на някой 6-так, че на дълга дръпка немаше да минеш само с охлаждане на охлювчето......... :owned: Второ, сравняваш турбо кола с атмосферка - все едно да сложим на кантар А4 3.2 с БМВ 335 - 3.0 би турбо. Трето - не забравяй че караш и ще продължиш да караш кола около 6 пъти по-евтина от другата........... :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па съм състезател и кво?Всеки може да се гони в границата на разумното без да застрашава живота на другите.Или са ше кажете,че никой не се е гонил ръчкал и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- не забравяй че караш и ще продължиш да караш кола около 6 пъти по-евтина от другата........... :blink:

Това не го разбрах,щом кара 6-пъти по евтина кола,да не си позволява да я изпреварва ли? Или требе да го е яд от факта че колата му е по стара от въпросното БМВ :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се дрънкате с човека, при положение че обясни, че не е имало опасност при гонката? Колега споко, и аз обичам на излизане от София по Тракия след карауката да издърпам де що има автомобил около мене :blink:

П.П. БееНВистите вънка :respekt:

Редактирано от Ickata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па вчера съсипах некъв ромо-образен паляк с мноУ натокана 320-ка на моста на захарната, у трафика. Ай ся пребийте ме с камъни. :stupid: Само да зарадвам още малко тия с перките, аве що целата ви сектичка рацерска, като ви размине човек и на следващия светофар, или гледате в другата посока, или гледате на кръв и урина се едно след максимум 3 секунди сте слезнали от гробницата и сте ми изгризали предния капак със зъби. Нема срамно ве, ся че ви разминава кой ви хване не е от ваще рацерски способности, от колите ще да е, сменете бегачките. :respekt::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и ти да се похвалиш баце :blink:

Аз си се ръчкам постоянно, но не се гордея от тоя факт. Тва за мен е вид слабост, която въпреки, че е слабост е по-силна от мен уж разумния индивид. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си се ръчкам постоянно, но не се гордея от тоя факт. Тва за мен е вид слабост, която въпреки, че е слабост е по-силна от мен уж разумния индивид. :respekt:

С кво се ръчкаш па ти ма , с пръсче о...... т ли?

А , че тие слабост тфа ясно , гледах те на гей парада по ТВ -то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кво се ръчкаш па ти ма , с пръсче о...... т ли?

А , че тие слабост тфа ясно , гледах те на гей парада по ТВ -то

Ма тва той ли беше? Този височкия с размазаното червило. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не го разбрах,щом кара 6-пъти по евтина кола,да не си позволява да я изпреварва ли? Или требе да го е яд от факта че колата му е по стара от въпросното БМВ :blink:

помисли пак, може и да зацепиш :rolleyes::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 50 пъти по-евтина кола да кара, пак не му пречи да сипва чай на баварките, чийто модели започват с 32x и 52x, и то с един от най-масовите мотори на VAG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само казах че да сипеш на слаба атмосферка не е от най-големити постижения..........плюс това всеки би предпочел тази баварка кабрио пред стандартен тръц на 12-13 години, нищо че му е сипал :D Така си мисля аз поне де............ или и тук вече станахме коне с капаци?? Ай малко по-сериозно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...