Jump to content

Къде предпочитате да зареждате с газ?



Recommended Posts

Да видим къде предпочитаме да си зареждаме бангиите с газ :hilezh:

Старата анкета се изчерпа, а и стигнахме с дружни усилия до няколко важни изводи, и се надявам сега да съм изчистил грешките на предишната анкета. Както виждате, въпросът тук е къде предпочитате да зареждате, не "къде газта е най-качествена", защото се оказа, че е много относително и всяка доставка на газ е различна.

Добавил съм още газостанции. Не съм добавил ЛукОйл Петрол, защото това май вече е в историята. Предишните ЛукОйл Петрол гледам вече са или само ЛукОйл, или само Петрол.

Можете да посочите повече от един отговор.

Моля някой от модераторите да заключи старата тема. Мерси.

И така, гласувай, народе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз зареждам в ЕКО и съм много доволен като разход и мощност на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам само на метанстанцията и съм супер доволен :hilezh: , само да не го дигат вече гадините ,че бързо се свиква на ефтинийката :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еко заради отстъпката за клуба(и за мен) и също ОПЕТ.

Опет обаче отпада като независима верига, т.к. са закупени от Еко!

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега зареждах в ОМВ но напоследък не съм доволен.Започнах да зареждам в Ромпетрол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако зареждам в София винати го правя на Шел-а на Цариграско преди разклона за Младост - не заради качествата на горивата /на всякъде са еднакво лоши/ просто там над 50% от персонала ми са познати :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика градско между ОМВ, Опет и Петрол в разхода няма. Но все пак предпочитам да зареждам на ОМВ, само там съм виждал налягане 13, при другите е 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам набелязани и проверени 3-4 бензиностанции ( основно ЕКО и ЛукОйл) и зареждам на тях , в краен случай на ОМВ , но там избягвам, защото обслужващият им персонал е под всякаква критика (В района Варна-Шумен-Търговище-Добрич има САМО една , на която спирам да зареждам без досада...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Значи аз зареждам на ЛукОйл, защото имам карта за -5ст./литър :steinigung:

Също така отскоро сипвам и на ОМВ, защото от новата фирма ми дават малко ваучери за там.

Рядко на Топливо.

И в общи линии се изчерпвам :hilezh:

Редактирано от Ickata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика градско между ОМВ, Опет и Петрол в разхода няма. Но все пак предпочитам да зареждам на ОМВ, само там съм виждал налягане 13, при другите е 10.

8-10 атм трябва да е налягането, макс. 12.

В случая повече не е по-добре...

Значи аз зареждам на ЛукОйл, защото имам карта за -5ст./литър

5 ст. ама за бензин/дизел

за газта е 2 ст., дребна но съществена подробност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък сипвам където ми е на път. :hilezh: OMV, Shell, Luk... Сутринта сипах на ЛукОйл и ми се стори, че колата тръгна по-добре отколкото след последното зареждане на OMV. Но може и да си внушавам или пък да е от 20те градуса по-ниска температура на въздуха (като при турбо бегачките :bia: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждах на ЛукОйла и бях доволен. От както имам карта зареждах само на Екото заради клуба. След смяна на мембраните почнах да зареждам БлуФорс. Все същите л**на

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл. Всичко друго - само ако е наложителен компромис :hilezh:

При ОМВ взе много да ми се случва преди половин година да ми зареждат 20 литровата бутилка с 22 литра, когато цифровият индикатор показва 1/4 пълна бутилка. Дива работа :hilezh:

Но пък ако е за хапване - задължително OMV :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах по-горе, основно зареждам от ЛукОйл, заради отстъпката от 5ст. на литър.

Последните две зареждания, обаче, имах чувството че колата ми е леко спъната. Даже почна да ме обвзема параноя че пак нещо не е наред по тая кола. Онзи ден обаче газта свърши и сипах на ЕКО-то. Трябва да ви кажа, че вървежа чувствително се подобри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах по-горе, основно зареждам от ЛукОйл, заради отстъпката от 5ст. на литър.

Последните две зареждания, обаче, имах чувството че колата ми е леко спъната. Даже почна да ме обвзема параноя че пак нещо не е наред по тая кола. Онзи ден обаче газта свърши и сипах на ЕКО-то. Трябва да ви кажа, че вървежа чувствително се подобри!

От подобни наблюдения смених OMV с ЕКО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До онзи ден от ОМВ-само,но минах та сипах на Еко-то и останах много доволен,около литър по надоло при абсолютно еднакво каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

В Shel Ямбол ме заклаха направо.Бутилката ми е 35л. която събира около 30л. В нея имаше около 10л. Напълних я и ми вкараха 34л. газ-направо съм бесен и няма да стъпя там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък онзи ден ми сипаха такъв боклук на Шел - Габрово, че ми даде 2 литра по-висок разход, по пътя имаше сфетофари заради рамонти, на два пъти ми угасна колата! :) А по принцип зареждам само на тази бензиностанция и не е имало проблеми.

После зареждах на ОМВ и Лукойл, колата си върви екстра и разхода и е ОК.Явно понякога има кофти партиди газ, знам ли........ :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...