Jump to content

АГУ  

60 гласа

  1. 1. ???

    • ??
      81
    • ??????
      67


Recommended Posts

преди 5 дена си сложих газова уредба и съм мноооо доволен не стига 4е мотора се успокои и взе да работи така както я бях купил от Швейцария преди 4 години ами на вси4кото отгоре на тестовете показа ИЗКЛЮ4ИТЕЛНИ резултати на равно 220 със КЕФ а смятай ако я напъна !!!!!!!!!!!!! мотора ми е NG направи разход 10/100км. на яка ръ4ка ,много поздрави на тези на които им се кара на бензин пове4е няма да я запаля на бензин а камо ли да я карам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 дена си сложих газова уредба и съм мноооо доволен не стига 4е мотора се успокои и взе да работи така както я бях купил от Швейцария преди 4 години ами на вси4кото отгоре на тестовете показа ИЗКЛЮ4ИТЕЛНИ резултати на равно 220 със КЕФ а смятай ако я напъна !!!!!!!!!!!!! мотора ми е NG направи разход 10/100км. на яка ръ4ка ' date='много поздрави на тези на които им се кара на бензин пове4е няма да я запаля на бензин а камо ли да я карам!!![/quote']

Пали я на бензин и я покарвай малко също на бензин :lol: , когато си на дълаг път(да не ти харчи :lol: ). Иначе ще слагаш нови дюзи и ако нямаш бензин (10-15 литра) които да не преседяват и от 98 да станат 91+ да не сменяш бензинова помпа че е цифра. Зареждай си от Боша сервиза, чета че там си ходил :lol:

Съветче :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вярно,че бензина си е по добро гориво,ма само като знам 4е на газ давам некави няма и 7 лв на 100 км а на бензин ми трябват поне 12 няма начин да карам на бензин.Даже незнам вече дали колата изобщо ще иска да върви на бензин.Толкова отдавна не съм и наливал и не съм я карал на него.Ама в България друг избор няма.Това е положението.Винаги ще предпочета да мина възможно най много километри за най-малко кинти.Така,че и аз съм за газста.Пък и нали уж е по екологично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Гласувах Против.

Карах предната си кола на газ. Сегашната ми е още жал да я подпукам в газовата секта.

Но като дойде време...хммм...няма и да се замисля.

Да паднат малко цените на тези инжекциони.

Къде Киро на керия-2000 газов инжекцион и после икономиии :)

На бензин поддържаш 1 агрегат , а на газ 2 :bia:

Я инжекторите , я помпата , абе все има нещо което да се прецака.

То и самото газово си иска поддръжка допълнително ...и настройки..аман.

По-добре на бензинец, по-скъпо , но поне не те боли глава от глупави проблеми.

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо ЗА!

На мен колата ми е за да се предвижвам и да ми е с възможно най-малко разходи, а да си признаем горивото е един от най-големите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах ЗА защото е по-рентабилното. Ако притежавах таксита, всичките щяха да са на метан . Нормално е всеки бизнес се старае да оперира при минимални разходи.

НО, аз не бих си сложил газ, защото да се придвижваш на бенз е По-Забавно.

оборете ми твърдението ако можете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);) Защо някой трябва да те оборва??? ТУк всеки изказва мнения и всеки или ги приема или остава със собственото си мнение. На мен лично ми се струва неетично да си поставя за цел да променям нечие мнение...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам ЗА, но да е монтирана кадърно и да е за двигателя който имаш.

А за миризмата и любовта към бензина има едно копче което когато решиш натискаш и минаваш на бензин, когато искаш да ти е ефтино натискаш и LPG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо и категорично НЕ

Карах Хонда сивик на газ,вървеше добре ама стане ли и нещо нямаше правене и палене на газ и на бензин

Карах Форд ескорт на газ,беше карбуратор и при превключване от едното гориво на другото,колата гаснеше,след това въртиш като луд докато пудкачи,падаше винаги акумулатова и оставах без кола и задна брония(от шутовете).Единствения начин беше на голямо нанадолно(ако може така да се каже :) ) даваш на 5-та превключваш и я чакаш след 800-900метра да запали и да тръгне.

Карам Ауди купе NG на газ,откачи се некъв чекярски маркуч,образува се мощна експлозия (като в Херушима ;) ) и нали се сещате какво стана с механичния инжекцион тип KE-Jetronic,клапата му отиде са си играе някъде далече изпод въздушния филтър.Ебахти евтинията е тази газ!Аз по-добре да я бях карал на отлежало уиски,щеше да ми излезе по-евтино. :bia::);)

Нали се сещате че няма да карам повече коли на газ.

Редактирано от Dreo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Glasuvam ZA

Kogato vzema6 sredna zaplata okolo 300lv s 1/3 izpla6ta6 zaema za kolata, ako kara6 na benzin i hodi6 samo do rabotata o6te 1/3 ot zaplata nedai si boje ne6to da se s4upi o6te pari i v kraina smetka za kakvo da hodi6 na rabota???

Abe barovcite da si karat na benzin spor nqma 4e e po-hubavo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

heiiiiiiii koi e po- intiligenten shte vi otgovori s edno DA!!!!!! zashto li Gas benzin malka razlika ,no za bg. e cudesno malki momcenca POVECETO DARJAVI V EVROPA VECE PUSKAT NOVI MODELI AVTOMOBILI I KARANETO NA GAS E EKOLOGICNO !!!!!!!! TOK ,GAS I NESHTO .....

ZA BADESHTE AVTOMOBILITE SHTE SA NA SAVSEM DRUGA ENERGIA KOQTO NESTE DORI PRETPOLAGALI VIE SAMITE .

Вече се чувствам много осветлен и начетен след като успях да прочета тази глупост.

btw: Не можеш дори да си представиш какви предположения имам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...