Jump to content

Няма метан.


Recommended Posts

За сметка на това пропан-бутана от утре е 78 стотинки :flipoff:

Далаверата от метана изчезна вече, просто гадовете го вдигнаха до нива да се изравни цената на километър с пропан-бутана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сметка на това пропан-бутана от утре е 78 стотинки :flipoff:

Далаверата от метана изчезна вече, просто гадовете го вдигнаха до нива да се изравни цената на километър с пропан-бутана.

Аз не мога да разбера кво се кефиш (злорадстваш) че няма метан. Сигурно ако беше на метан щеше да оревеш орталъка. Метан ще има до ден два и това се знае. Имам приятели които карат на метан и не им е до смях. Аман от БЪЛГАРСКА простотия. То си е до възпитание. Първите годинки маи то липсват.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

колега ходи в гърция да видиш колко метан и газ станций има..... просто сме още дооста назад с матрИала :flipoff:

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера кво се кефиш (злорадстваш) че няма метан. Сигурно ако беше на метан щеше да оревеш орталъка. Метан ще има до ден два и това се знае. Имам приятели които карат на метан и не им е до смях. Аман от БЪЛГАРСКА простотия. То си е до възпитание. Първите годинки маи то липсват.

много си прав това е то българщината-такива сме някои се радват на чуждото нещастие,мене много ме дразнят таксиметровите шофьори отвратнителни са,не дисциплинирани и карат на мн високи цени 1 лв н км а горят 5 стинки на км ,затова за момент ми стана драго,но се надявам от все сърце всичко да се оправи и всички да са доволни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ходи в гърция да видиш колко метан и газ станций има..... просто сме още дооста назад с матрИала :flipoff:

Да, да подкрепям напълно. В Гърция са широко разпространени всички алтернативни горива. :steinigung::shocked:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм в Гърция и има доста газстанции - визирам пътя от Свиленград до Александропулис (Дедеагач) - преброих поне пет места където имаше LPG. Само разликата е че там газта е с 5 евроцента отгоре. Бензина също е по скъп...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......
сега явно има повече пропан-бутан станций защото преди се брояха на пръсти а колко метан станций имаше ? :shocked:
Да, да подкрепям напълно. В Гърция са широко разпространени всички алтернативни горива. :flipoff::steinigung:
колега не ме разбра имах в предвит че там НЕ са широко разпространени :hilezh: Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега явно има повече пропан-бутан станций защото преди се брояха на пръсти а колко метан станций имаше ? :gmorning:колега не ме разбра имах в предвит че там НЕ са широко разпространени :bia:

Да колега много добре те разбрах. От личен(трагичен) опит знам че в Гърция да намериш газ, е по-трудно отколкото да намериш злато. Не ме питай как се прибирах на безин- и то гръцки, от Кавала до Петрич миналото лято пу дееба, още ме е яд :hilezh:

Редактирано от Capone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метан няма защото няма доставки на природен газ, а метана е точно същото. :hilezh:

Има няколко теми във форума и причините са следните:

1. Газпром нарочно предизвика конфликта клеветейки Украйна защото има интерес да иска високи цени за газта въпреки сриналите се цени на нефта.

2. С помощта на местни доносници и пр. руско-комунистически мекерета, сган и подлоги се насади грешната мисъл, че виновни са украинците, което не е вярно!! :bia:

Конфликтът ще премине до около 10-дни, но след тази случка смятам руските ръководители за абсолютни боклуци. :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера кво се кефиш (злорадстваш) че няма метан. Сигурно ако беше на метан щеше да оревеш орталъка. Метан ще има до ден два и това се знае. Имам приятели които карат на метан и не им е до смях. Аман от БЪЛГАРСКА простотия. То си е до възпитание. Първите годинки маи то липсват.

Не можах да разбера, от къде в поста му разбра, че се кефи и злорадства, за това, че няма метан. :steinigung:

6 пъти му прочетох поста и не видях някъде да се смее на тези, които са на метан.

Пича просто се кефеше, че намаляват пропан бутан-а.

Аз също се кефя, че са намалили цената на пропан-бутан-а и бързам да уточня, преди да ме заклеймиш като 'простак', че не злорадствам и не се смея на тези, които карат на метан.

Аре со здраве и повече позитивизъм :bia:

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...