Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито и от мен Цецо!!! :zustimm:

Безаварийно и само положителни емоции с любимата марка! Чудесен екземпляр попаднал в правилните ръце :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. По повод оплакването от липсата на екстри-имаш само един темпомат да сложиш и при положение,че си с мултиволан,почти сигурно ще минеш само с лостче и долна кора волан.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за добрите думи.

Като цяло не държа на екстри.

Обичам първичните неща.

Това ,което има в колата ми е ОК

Дори ,фаровете,които са без ксенон светят отлично.

Колата ми харесва и това е най-важното.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо, при посдления ми престой е UK, карах такава 6- ца 10 дни... Еми мога да кажа, че вече смених марката. Тази кола няма нищо общо нито с А6 нито с А7 към каквато де бях насочил... А й няма А7 с две врати кабрио, така че ме загубиха... ;) Според мен чисто обективно почти няма разлика между 4F и 4G аз поне не можах да я усетя. Като говорим за поведение и начин на каране. Все едно си бях седнал в моята кола ама с малко по модерен вид и повече глезотиики. А bmw-то още от първия ден ме грабна с разни неща, да не говорим колко по-качествено е направен интериора.. И бих казал, че въпреки, че е кабрио е по-икономично, тихо и добре измислено от 3.0bitdi-то. Динамиката на пътя няма да я коментирам изобщо. ;)

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не е против правилата, но в раздел продава темата се губи за секунди. Ако някой има нужда от пълен комплект темпомат за 4F може да пише :). Остава само кората, която може и да се изреже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами апратите по-големи ми се виждат от на Олроуда?

Респективно дисковете?

Те ги и Тримата от Запаса...... :)

Ах приятелче, кефиш ме :flehan:  :flehan: :flehan:  

Бъди здрав и заразявай още повече фенове :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе

Благодаря :)

Лошото е ,че колите станаха 5 и почнах да издишам ,та чакам бащата да дойде утре да вземе Олроуда,че като дойде време за ГО,прегледи,каско и смяна на гуми и припадам,най-вече от липса на време.

А относно новите коли....?

Много сложни станаха нещата,то не да електроники,то не са системи дейба....

Винаги съм гледал както и сега да взимам възможен най-късен фейс преди старт на ново поколение модел.

Изчистени детски болести,по-надеждни и мощни ДВГ,кутии и тн.

И аз чувам повече негативи за 4Г отколкото похвали напоследък.

Бих си купил такава,но последен възможен фейс.

Иначе дизайна на Ауди нещо не ме кефи напоследък и мен.

Новото Ку7 е дроб поне на снимки.

Като цяло Мерцедес ми харесват най-много + 4вратата версия на БМВ6 ,а и не е като де предлагат и най-мощните си модели с 4х4 вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитка Цецо.

Само нафта да и раздаваш.

И аз съм на мнинието на itolev.

Уж по-нови модели, но...

Приятел си взе по-новото А8 и все едно съм си в мойта кола, само дето е по-скъпа и по-капризна.

Заради това и се отказах да продавам моята - да я дам на някой чикиджия за без пари, заеби!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едно ревю обясняват, че рс6 имало много сериозен шум от предните колонки при високи скорости, направо не е за вярване... Аз лично така и не останах достатъчно впечатлен от стандарно 4г, не знам ама модела вече е на пазара от доста време и като видя някое наточено Д3 и ми харесва повече  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...