Jump to content

Ремонт/рециклиране на дебитомери


Recommended Posts

Днес едвам се прибрах с мойта АДА.Нещо изгасваше в движение,но като припомпя педала на газта няколко пъти и вдигне обороти се оправяше за около 1-2 мин,после пак спираше мотора.Та усъмних се в дебитомера,греша ли?Тея потенциометри стават ли за АДА? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тея потенциометри стават ли за АДА? :steinigung:

НЕ

Плочките стават ли за мотор Audi A4 2.6 V6 150bHp 1995г. ?

Иначе ако ще ми свърши работа и аз ще поръчам 1 брой.

НЕ, няма да ти свърши абсолютно никаква работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като му дойде времето бе колега много сте нетърпелив. По-отпред пише, че след 15.09. предполагам 2009г. човека ще си е в Пловдив и до края на септември (има около 3 (три) седмици (не цифрата седем)) ще си ги получим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плочките стават ли за мотор Audi A4 2.6 V6 150bHp 1995г. ?

Иначе ако ще ми свърши работа и аз ще поръчам 1 брой.

Ако искаш поръчай направо 10 да си имаш. :respekt::hilezh: разбираш ли за кво става въпрос в темата? :hilezh:

Твоя мотор въобще няма дебитомер. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя мотор въобще няма дебитомер. :steinigung::)

Има, но работи на друг принцип просто

http://vag.neoriginal.ru/audi/part/u/0/mod...79/subgrp/14288

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

мног одобра тема. От скоро карам ауди АБК мотор и така като поогледах дебитомера м исе видя малко не в час. Сега е късничко но утре май иаз ще звънна да си поръчам една плочка резерва. ( след като видя номера дали е същия разбира се )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,незная как да ви го кажа,но има няколко модела потенциометри за тези дебитомери (конкретно за АБК 2000 Е). аз сменях дебитомер купих го настаро (каталожните номера отговаряха едно към едно),но като го сложих нещо не беше наред - аспуха пушеше леко и за около 3-4 дни стана черен,а беше като отвън-виждаше се металът! Ядосах се и го отворих отгоре! Оказа се,че потенциометъра и плочката са различни от моите (на плочката има номер,различен от моя,а потенциометъра беше видоизменен (от общо активни 5 крачета на буксата на моя, на оня едното краче беше неактивно)! Монтирах от стария си потенциометъра и плочката,настроих си ги и работата заспа! Та се чудя,колеги как колегата,който ги прави тези платки :) ще знае каква е на сиромаха,който ще си купи! Аз знам 2 модела а има още кой знае колко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска се чух с човека и каза че до края на седмицата трябва да излезат плочките. забавил се е заради панаира :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска се чух с човека и каза че до края на седмицата трябва да излезат плочките. забавил се е заради панаира :P

точно, на мен същото ми каза, ае сполай ни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...%F2%EE%EC%E5%F0

ама мен ме интересува дали при А4 Б5 97 г. дебитомера е такъв и тази плочка ще ми върши ли работа ...защото не разбрах за каква кола се предлага рециклирането ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...%F2%EE%EC%E5%F0

ама мен ме интересува дали при А4 Б5 97 г. дебитомера е такъв и тази плочка ще ми върши ли работа ...защото не разбрах за каква кола се предлага рециклирането ?

колега, отгоре на самата тема пише за какъв мотор стават тези плочки.

А случайно някой да се е чувал с човека или да има информация какво става?

Редактирано от nikom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънях на номера от темата, която човека си е пуснал.

Да ама ми вдига някаква жена /с много приятно гласче/ и ми казва, че имам грешка!

Та в тоя ред на мисли...

изглежда няма да ги бъде :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...