Jump to content

Хилядният ми пост


Recommended Posts

Посвещавам хилядният си пост на всички колеги от Ауди клуб България. :D:) Радвам се, че съм един от Вас и много Ви ценя. Дори и да е имало спречквания и критики смятам, че всичко е било в рамките на допустимото и трябва да си простим взаимно. :) Още веднъж: Радвам се, че съществуваме, че сме приятели, че си помагаме, че сме положителни личности. И най-важното: Радвам се и ще се радвам на успехите на всеки един от нас и никога не бих му завиждал. :):):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,още няколко пъти по 1000 да направиш :)

Винаги чета с интерес твойте постове и съм съгласен в повечето случай със заеманата от теб позиция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба на 4 цифрените броячи :)

Радвам се, че си сред нас и споделяш гледната си точка винаги когато трябва, където трябва и по най-подходящият начин!

Още много хиляти постове да натрупаш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба на 4 цифрените броячи  :zustimm:

Радвам се, че си сред нас и споделяш гледната си точка винаги когато трябва, където трябва и по най-подходящият начин!

Още много хиляти постове да натрупаш!!!

:eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :eusa_think::zustimm::) Ще очаквам още илядо интересни поста от теб :) Голяма работа сте всички от отбора :):):) Евала, машала ... май така се казваше :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай си малко почивка бе коки4

нека и ние понатрупаме постове

Съгласен съм с теб :eusa_think: Ще си почивам и ще пиша само, ако някой има нужда от техническа помощ или съвет :zustimm:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никаква почивка!

Който има желание, да гони....

Щом имаш какво да кажбеш, казваш го... Да не говорим, че ти рядко "приказваш" празни приказки :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... абе и аз все така си мислех: ще се обаждам само когато трябва, ама на - спамер но. 1.

Опа, пардон... все още но. 2 :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,още няколко пъти по 1000 да направиш :)

Винаги чета с интерес твойте постове и съм съгласен в повечето случай със заеманата от теб позиция :zustimm:

Споделям мнението на колегата.

Пожелавам ти все така да продължаваш. Забелязал съм само ,че някой от мненията ти са доста крайни, но изказани интелигентно :eusa_think:.

Ще се радвам да се запознаем на някоя среща. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал съм само ,че някой от мненията ти са доста крайни, но изказани интелигентно  :).

Ще се радвам да се запознаем на някоя среща. :)

Абсолютно съм съгласен за някои мои крайности. Тази забележка ми е правена и от други колеги, даже и приятели. :eusa_think::zustimm: И аз ще се радвам да се запознаем :):wub:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:eusa_think::zustimm::) Коко, ти си много добър и готин човек. С удоволствие чета твоите мнения и се надявам така да е и за в бъдеще :):):wub:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОКО 100 С4, честито и от мен - бъди жив, здрав и честит, за да продължаваш да пишеш тук - Бандата на черните облаци те поздравява от все сърце! Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...