Jump to content

С какво ще "обуете" колите си за зимата.


Recommended Posts

Батя аз само не разбрах кат ше зимаш по-нова кола що требва да е мерцедес :lol: Аудита нема ли след 2000-та бре?

Кои алдита са читави след 2000-та година ве? БЕЕееЕЕЕ6 или жалкия му фейслифт бЕЕЕееЕЕЕ7, тия ли курници сгънати. Едното е вече нема толко масов, некачествен и никъв кЮмезарник, че чак жал да ти стане, другия му събрат е даже по-трагичен щот плюс всичко останало на предишния, е и маниакално грозен. :huh: Или некоя прехапана базова А6 дет кат трее да я обслужим да почна да търся контакти с пакистански клиники да си продам органите ли, и след 3 години да струва по-малко от предните си дискове? Повече тая насрана фирмичка НИКОГА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колегата ми има Е200 16В и ми се струва много умрело нещо.Наскоро карах Ц200 Д автомат и се очудих,че има толкова спрела кола и то Мерцедес :lol:

Ами Е класата е мнооооого тежка и е смешно с тоя мотор!

То на CLK-то не върви в града, та за Е класа да не говорим...

На магистрала 2.0 16V е супер готин, тва съвсем сериозно, от 130 до 200 върви много добре и е много икономичен...

Тва Ц200 Д даже незнам кво е :huh:

Колко коня е тоя навес?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече тая насрана фирмичка НИКОГА!

Ааа тука не споделяме едно мнение,

Иначе моя меро е С-ка мечо 300-тд или Мечо ЦЛ :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или некоя прехапана базова А6 дет кат трее да я обслужим да почна да търся контакти с пакистански клиники да си продам органите ли

Бухахааххаххахахахахахах а-а-а-а-аа-а-аа-аа---а-аа-а--а умрях :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва Ц200 Д даже незнам кво е :lol:

Колко коня е тоя навес?

Бухахааххаххахахахахахах а-а-а-а-аа-а-аа-аа---а-аа-а--а умрях :lol:

Тоя навес е 75 коня мислим :huh:

Ама дълбоко ме съмнява мене,че подръжката на ЦЛК 320 ЦДИ е по-малко от на а6 4ф.Имам некви наблюдения,че 3-те премиум марки след 2000-та са си ебати цифроманията :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя навес е 75 коня мислим :huh:

Ама дълбоко ме съмнява мене,че подръжката на ЦЛК 320 ЦДИ е по-малко от на а6 4ф.Имам некви наблюдения,че 3-те премиум марки след 2000-та са си ебати цифроманията :lol:

Подръжката на ЦЛК 320 ЦДИ е смешна!

От 3 те премиума е най-евтината кола за подръжка!

Поне 4-5 пъти по-евтина е от на А6 4Ф!

На моето повечето неща са му колкото на опел вектра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама дълбоко ме съмнява мене,че подръжката на ЦЛК 320 ЦДИ е по-малко от на а6 4ф.Имам некви наблюдения,че 3-те премиум марки след 2000-та са си ебати цифроманията :huh:

Много надолу, ма много. Питал съм, вЕрно за 270, ма са сходни коли, а и не са проблемни уж. 270-ката като знам на кво се подлага всеки ден, тва ако е аЛди хеле от по-новата генерация, до ся да са му се разлетели колелата в 4-те посоки на света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба ли му майката вече.Аз взех последното що годе яко АУДИ.Май ще се караме дълго,защото нищо по-ново не бих си взел ако трябва да сме честни :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая зима и аз заложих на дебица фриго2,въпреки,че на тестовете на ADAC пишеше непрепоръчителни.Пък да видим как ще се представят! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да има впечатление от hankook w 440 взенх ги препоръчаха ми ги ако някои е карал с такива да сподели мнение

Като цяло впечетление от Hankook

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба ли му майката вече.Аз взех последното що годе яко АУДИ....

Ок като се видиш с нЕкой с ц5 или ц6 да не забравиш да му го кажеш :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моетоАБК, го обух миналата година с нови предни Michelin Alpin 3:

post-10374-1256903545.jpg

задните ги взех също миналата година, обаче втора употреба и КИТАЙСКИ :hilezh: KINGSTAR

post-10374-1256903637.jpg

За да съм честен, много съм доволен от тях, задницата не мърда, а и са супер меки. Ще изкарат и тая зима. Шарката е на Мишелин, ако не се лъжа.

Редактирано от Geremi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз си взех Фриго2. Кокича ми ги намери още топли :lol::hilezh:

И преди съм карал с Debica и бях много доволен. Онзи ден на мокро, наклон, външна температура 6,7 градуса изпреварвам и въртят та се къса :lol: Дано на сняг вече са ок ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех Фриго2. Кокича ми ги намери още топли ;);)

И преди съм карал с Debica и бях много доволен. Онзи ден на мокро, наклон, външна температура 6,7 градуса изпреварвам и въртят та се къса ;) Дано на сняг вече са ок :)

Колега, и аз моята я обух с Дебица Фриго 2. Малко превъртам по светофарите, но е от крака, не от гумите предполагам. Ще ги видим на по-студено и сняг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимните са Малоя Креста 300, летните и те са Малоя - това е уникална гума на прилична цена!

Единствената забележка е, че зимната е малко шумничка... Но пък е къде-къде по тиха от други дето съм карал.

А за спора 320CDI... оня ден карах за ремонт една глава ot W210 197-те кончета... малко се беше надула :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично станах дистрибутор на Wanli i Sunny/китайски/ и съм си обул всичките коли с такива.Размерите са ми 185/65 -15 за 87лв/бройката с ДОТ 2009г/за 90ката/ и 195/65-15-за 92лв бройката със същият ДОТ-за 100цата.Ако някой още не си е обул колицата и му харесват цените може да ми пише на л с

Редактирано от ivo_avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обувам я само с кожени ботуши :flipoff: И голям грайфер да и е топло и да ме качи през зимата.За повече сигорност имам вериги дано не се наложи да ги слагам,че май ще упират по калника .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 бройки Kleber Krisalp HP 2 ,2-ра зима ще ги карам,миналата бях доволен надявам се и тази да е така:flipoff:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз заложих на дебица фриго 2 и се оказа,че са фабрично криви.Луда работа.А ги купих от София.Къде да ходя да се разправям.По добре да си взема други.Ще ми излезе по евтино.Повече такива онлайн поръчки-НЕ.Знам ли какво ще ми пробутат.Сега ми излязоха златни тия гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...