Jump to content

С какво ще "обуете" колите си за зимата.


Recommended Posts

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Вече го направих с 4бр. Vredestein Snowtrack 3 - миналата година бяха чисто нови и нямам забележки към тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и аз бях при гумаджията и подготвих зимния коНплект гуменки най-накрая с джанти без капаЦе

4 x Debica Frigo2

imageaction.th.jpg

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те закво са му Германски ве, като и без тва му ги режат ;)

Ей, пак интриги, не са ми я срязали ве, като давах на заден с б4 - ката свалих на комшията желязната врата на гаража и я разпрах :hilezh:

Па и каското ми я кихна още пролетес :) То на дозаторите кой ли им обръща внимание, че и гуми да ми режат ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, пак интриги, не са ми я срязали ве, като давах на заден с б4 - ката свалих на комшията желязната врата на гаража и я разпрах :hilezh:

Па и каското ми я кихна още пролетес :bia: То на дозаторите кой ли им обръща внимание, че и гуми да ми режат :flipoff: :flipoff:

Е естествено, че така ще кажеш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм се насочил към такива. До сега бях със 4 бр. Норд Фрост 2 и съм много доволен. Надявам се и тези да са така добри. Ако някой е карал да сподели мнение.

Ванка колко пари даде за брой и от къде???

гумите съм ги купувал миналата година от Плевен

срещу магазина на рено по пътя за кат

взимай и ти няма да съжаляваш

страхотна гума

в момента 14-ките са по 85 лв. броя

Редактирано от Ванката_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гиславед еврофрост 3

вчера гумаджията като ги слага ми вика, че били "царицата" на зимните гуми :lol:

Царицата е НОРД ФРОСТА,който не го произвеждат вече.Ако си го карал него ЕУРО Фроста ще ти се стори кат придворна дама :lol:

Сега съм с некви ЕУРОТЕК СНОУВЪЛК и ако се окаже,че не стават за нищо ще зимам 2 нови :lol:

Редактирано от Vorsprung durch Technik 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 4 нови Ласа съм ,не са висок клас ,но хубавко возят........мекичко.

Ласите са супер човек.1 към 1 са с Бриджстоун Близак сигурно,щото слизат от един и същи конвейр.Колегата ми вече 3-те сезон е с тех.Летните им също са много добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ласите са супер човек.1 към 1 са с Бриджстоун Близак сигурно,щото слизат от един и същи конвейр.Колегата ми вече 3-те сезон е с тех.Летните им също са много добри

Ласата е едно лайно. При това шумно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ласата е едно лайно. При това шумно :steinigung:

Дет на втория сезон стават толкова твърди, че спокойно мое сключиш концесия с некоя пътно строителна фирма и да го връткаш кат валяк. :flehan: Зимните им нямам идея как са, но летните са уникално насрана и гадна гума. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време на служебния пасат сложихме такива зимни... и един ден возих баща ми. Той като се качи вика - абе май и двата ти предни лагера са за смяна... аз му викам - споко, от гумите е, турски са.. всичко е наред :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време на служебния пасат сложихме такива зимни... и един ден возих баща ми. Той като се качи вика - абе май и двата ти предни лагера са за смяна... аз му викам - споко, от гумите е, турски са.. всичко е наред :flehan:

бащати напълно вероятно е бил прав за лагерите защото нивото на шум от войте супер шумни гуми е една идея до това на континентал тс800

и малко по добро от това на фулда монтеро3

http://www.avtogumi.bg/oscommerce/tests.php/cPath/5

тея пичове дет ги правят тия тестове там не са по загубени от нас :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предни Вредещайн сноу трак 2 и отзад Малоя, доволен съм и от двете холандски марки.

Тези марки са всъщност един концерн и се правят заедно с изключение на малките размери на Малоя - произвеждат се в Русия.

p.s. Отредактирах ти поста, че бая грешки беше направил. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бащати напълно вероятно е бил прав за лагерите защото нивото на шум от войте супер шумни гуми е една идея до това на континентал тс800

и малко по добро от това на фулда монтеро3

http://www.avtogumi.bg/oscommerce/tests.php/cPath/5

тея пичове дет ги правят тия тестове там не са по загубени от нас :hilezh:

Тва за ласата го вярвам че е 3.8 щото размера беше 14. Иначе моя континентал е 15", може да видиш в АДАК колко му е шума. Във всеки случай са си доста безшумни :)

ПС. Турска гума не слагам повече баси мизерията :)

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм карал може да си прав все пак мнениетоти е по обетивно при положение че си бил с тях

Е аз съм карал мисля стария модел. Този може и да са го понаправили

Карал съм Сноууейс 2 ако не се лъжа. То имаше с тях тест в АДАК, бяха много зле.

Но тази година реших да не правя компромиси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм карал мисля стария модел. Този може и да са го понаправили

Карал съм Сноууейс 2 ако не се лъжа. То имаше с тях тест в АДАК, бяха много зле.

Но тази година реших да не правя компромиси.

И зимни и летни новите им модели са страшни :lol: Ако новите ласи не стават,значи Бриджстоун не е марка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...