Jump to content

Почистване на фарове


BURKAN

Recommended Posts

Около 100 лв беше оригинално стъкло Хела по спомени.

Питай в аутоПлюс/Ауто1, последно там май питах за цена.

Иначе за 80- ката съм купувал за около 35 оригинално стъкло Бош от колегата Димо :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Около 100 лв беше оригинално стъкло Хела по спомени.

Питай в аутоПлюс/Ауто1, последно там май питах за цена.

Иначе за 80- ката съм купувал за около 35 оригинално стъкло Бош от колегата Димо :stupid:

нещо по спецялно п поцистването. спреи ползва ли се и ли само с парцал. а тия китаските ксенони добар варянт ли са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата за тема, "евала" на акащите отгоре.

И аз да потвърдя думите на автора - лупите се чистят идеално и без да се свалят. Аз ги чистих с клечки за уши. Остава, разбира се, по крайщата, но то е толкова пренебрежимо малко, че е безсмислено главоболието от сваляне и последващо центроване. И фаровете наистина светнаха (и без ксенон) - това, че трябвало да се свалят, за да се изчистят са глупости, така е ПРЕдостатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата за тема, "евала" на акащите отгоре.

И аз да потвърдя думите на автора - лупите се чистят идеално и без да се свалят. Аз ги чистих с клечки за уши. Остава, разбира се, по крайщата, но то е толкова пренебрежимо малко, че е безсмислено главоболието от сваляне и последващо центроване. И фаровете наистина светнаха (и без ксенон) - това, че трябвало да се свалят, за да се изчистят са глупости, така е ПРЕдостатъчно.

как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се постопли ще взема да пробвам да си почистя единия фар, че и без това влиза вода в него. Някой има ли представа откъде може да влиза вода. Не е спукан. Може ли да минава между фара и капака на мотора и да влиза през дупките за регулиране?

На мен ми ги бяха свлили като ми сменяха ремъците, да се бях сетил тогава да ги изчистя, но не ми беше до това.

Колега, ако можеш снимките на мейл да ми ги пратиш: mihailg@astra.bg

Благодаря!

От форума на VW ме помолиха да снимам като си разглобявам вакуум помпата. Като знам как не ми се занимава и със снимане, докато съм мръсен и имам по-важна задача, мога да си представя колко допълнителни усилия е вложил колегата.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата за тема, "евала" на акащите отгоре.

И аз да потвърдя думите на автора - лупите се чистят идеално и без да се свалят. Аз ги чистих с клечки за уши. Остава, разбира се, по крайщата, но то е толкова пренебрежимо малко, че е безсмислено главоболието от сваляне и последващо центроване. И фаровете наистина светнаха (и без ксенон) - това, че трябвало да се свалят, за да се изчистят са глупости, така е ПРЕдостатъчно.

викаш дай да правим нещата повърхностно :steinigung: Не си ли я изчистиш хубаво отвътре и отвън си е бошлав работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да питам,защо немога да видя снимките.благодаря.

Защото ми сраха на темата...Аз махнах снимките!! Според акащите...имало същата тема. Нека ти покажат подобната тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ми сраха на темата...Аз махнах снимките!! Според акащите...имало същата тема. Нека ти покажат подобната тема!

Не се прзй на умен играча по регистрация :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само да добавя,че лупите са хванати с малки гайки/6-ца или 8-ца/отзад .Самите гайки са в "гнездо" и трябва много ТЪНКОСТЕНЕН ключ за да се отвият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само да добавя,че лупите са хванати с малки гайки/6-ца или 8-ца/отзад .Самите гайки са в "гнездо" и трябва много ТЪНКОСТЕНЕН ключ за да се отвият.

точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Не си прав да ти кажа, като се цъкне на ЦЪКА се отваря един ПЕДЕФ (PDF)

ДА ама НЕ-на мен ми се отваря празна страница с малко квадратче с кръсче в него -в горен ляв ъгал-и няма каде да чукназа тоя PDF-SORY

Редактирано от kirkata77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте на фаровете продават ли се само стъклата,че току що видях,че камъче ми е спукало оригиналното Хела и съм бесен :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема такъв хуй като улиците ни.Да измрат тия нещастници от общината.То не камъни ами павета фърчат по наще улици.Тия от булинс ще ги сцепим април месец кат идем на опис :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 3 дни да заведеш щета, нали знаеш. Април месец пукнатината няма да е така прясна и може да откажат да признаят щета.

П.С. Затегнат е контрола доста в БулИнс- на единия ни Сеат отказаха да признаят щета и приключих с тях :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 3 дни да заведеш щета, нали знаеш. Април месец пукнатината няма да е така прясна и може да откажат да признаят щета.

П.С. Затегнат е контрола доста в БулИнс- на единия ни Сеат отказаха да признаят щета и приключих с тях :bia:

тя в момента е такава,че нема да я признаят <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...