Jump to content

С какъв акумулатор карате ?



Recommended Posts

Понеже обичам анкетите ,Пък и ми предстой покупка ви питам кой с какъв акумулатор е?

И нещо друго, споделете опит за акумулатора с който сте в момента, плюсове , минуси и т.н.

Благодаря предварително!

Редактирано от KPACEH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами аз още съм с оригиналния на VARTA 61Ah 570A с серийния номер който е по каталог по-спомен нещо такова беше.

Когато я взех 1-седмица стоя в гаража и беше паднал ... заредих го и до момента паля без проблем пък до кога незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSCH S5 750A, 74Ah

виждам, че колата ти е бензин може би и по слаб да ти върши работа... за този акумулатор мога да каже, че определено съм доволен- върти като латерна даже и колата да нее палена дълго време просто пали мигновенно.

1222409j.jpg

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като купих колата търговеца от автокъщата ми сложил 44А и още съм с него.Като издъхне съвсем ще купя 60А.Марката е без значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с Бош Силвър 55Аh. Не съм много доволен. Само го чакам да стъпи накриво и ще си взема един 62,62аh моментално <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги при мен проблема е че съм с 44ампера, в седалките си имах подгрев просто не бяха сложени кабели и бутони. Вече имам и подгрев, сега си сложих и усилвател който храни един бас и две елипси. И просто тоя акумулатор ми идва малък. Искам да си взема нов, не че на този с който съм в момента му има нещо. Реших да ви попитам за да мога малко или много да се ориентирам какво да търся и към колко лева да го търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До скоро бях с АцДелко 55Ач "сух".

За седемте си години се държа мъжки както в предишния собственик така и при мен.

Сега мисля да го подаря на баща ми за жигулката и мисля че ще изкара още някое лято :hilezh: .

От няколко дена съм с Мидак (Italy) 72Ач пак "необслужваем" нямам идея колко време ще изкара но пък има две години гаранция.

Дори и да изкара само 3 или 4 години пак ще е добре спрямо цената си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска взех акумолатор 77ah на Искра,дано да не ми създава ядове.Стария беше некъв с марка на БМВ,който го взех с колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега избери си бош или варта,струват си парите.Българските са добре докато им изтече гаранцията и после почват проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

използвам тема да попиам къде в софия мога да намеря хубав акумулатор за хубави пари?? зашото в събота ще ходя с братми да взимаме...та ако може някои да ме насочи :hilezh:

блг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз те съветвам да се обърнеш към Коко Ц4.

Не правя реклама, просто е супер коректен човек.

Подкрепям! КОКИЧА е твоя човек :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече се свързах с коко, предполагам ще свършим работа :steinigung:

извинявам се на КРАСЕН, че по този начин му развалихме темата

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече се свързах с коко, предполагам ще свършим работа ;)

извинявам се на КРАСЕН, че по този начин му развалихме темата

Абе няма проблем бе колега, важното е да си помага ме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина си има криза , щом и Midac-а мина в категорията "хубав акумулатор за хубави пари" :) Тази марка е известна със своята неизвестност . Не казвам че е боклук , но пък има вероятност и да е :gut: Един приятел вкарва коли от Италия , обаче още не е вкарал кола с въпросната марка батерия . Иначе личо аз не бих сложил на моя шлеп /че и на който и да е дизел/ Midac , та затова взех, че се набутах с Exide 77 Ah/760 с 3г гаранция :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина си има криза , щом и Midac-а мина в категорията "хубав акумулатор за хубави пари" :) Тази марка е известна със своята неизвестност . Не казвам че е боклук , но пък има вероятност и да е :) Един приятел вкарва коли от Италия , обаче още не е вкарал кола с въпросната марка батерия . Иначе личо аз не бих сложил на моя шлеп /че и на който и да е дизел/ Midac , та затова взех, че се набутах с Exide 77 Ah/760 с 3г гаранция :)

Много си се набутал да ти кажа, за exide само :) .

Просто нямам възможност за такъв от към финанси :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Varta и Bochs са на цени от 200 ~ 230лв. Gigavat, Baner, Exide на цени 170 ~ 190. Българските Искра, Монбат и т.н.т - 150лв. За 74Ah вариант говоря.

Доста си изпатих с нов Bochs S4, смениха ми го с S5, но го покарах месец и продадох колата с него. Просто се бях напълнил толкова, че неисках да вида Bochs. Същия този акумулатор си работи година по-късно, а колата се кара много рядко. Явно S5 серията е сполучлива.

Сега бих си купил Varta, ако моят no-name издаде багажа. Silver серията, не за друго, а понеже е само 15лв. по скъпа от Blue серията, но е с по-добри параметри.

Редактирано от morfei1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карам монбат вече някъде към 2 години

само веднъж съм му доливал малко вода,че беше понамаляла

не съм го зареждал със зарядно,от както съм го сложил не съм го бутал.доволен съм от него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги Бош 77А, 780 старов ток за 218лв. с отстъпка и 3 години гаранция

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...