Jump to content

На колко километри са колите ви?


Boiski

Recommended Posts

Моята е Италиянка с удар я взех на 114000 хиляди сега е на 125000 хиляди но предполагам реалните са и към 250000-300000 хиляди ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мойта б3-ка,1.8,91г е взех лятото на 68 000, сега е на 74 000.

Аз съм убеден че са реални ( мое мнение )

Може,ако първия собственик е бил като баща ми, на 9 г. колата ни беше на 29 000 км,ама взех ли книжка ааа ооооо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да аз съм и втори собственик.

Но не мисля да я ползвам като първия :) ,мисля да си я покарвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б2 на 152 000 км. Купена е от баща ми 1991г. на 50 000 км. с много силен удър, за тогавашните 55 000лв. (денят преди да бъде ударена е пазарена за 130 000лв.) Малко АУТОбиография :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц2-ката е на 190 000, взех я на 160 000 преди 10 години :birthday: 90-ката на 210 000, по състоянието на мотора може да са реални, плюс-минус 50 000 :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При покупката на моята беше на 214 000, след това я карах до 230 000 и смених километража, че нямах оборотомер и сега новото табло е на 294 000 от които около 3000 км на новото табло съм карал аз ...

И в последствие разбрах, когато почнах да чета по повече из форума и да навлизам в материята, че съм със сменен двигател, така че всички тези статистики са бош-лаф работа ...

Може би на не повече от 10 % тук колите са им на реалните километри и аз лично съм по-склонен да вярвам, че кола на 300 - 350 К е на реални километри, отколкото нашите на по 200 ... :birthday:

Мен ми е интересно по шваг колко дават на наште каляски ако ги има в класацията ... :birthday:

Редактирано от Михаил Радославов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди Б3 18 ПМ ' 90г. внос от Германия на 210 000км сега е на 290 000 за 3 години. Никакви сериозни проблеми само консумативи :hilezh:. Дано и занапред да е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При покупката на моята беше на 214 000, след това я карах до 230 000 и смених километража, че нямах оборотомер и сега новото табло е на 294 000 от които около 3000 км на новото табло съм карал аз ...

И в последствие разбрах, когато почнах да чета по повече из форума и да навлизам в материята, че съм със сменен двигател, така че всички тези статистики са бош-лаф работа ...

Може би на не повече от 10 % тук колите са им на реалните километри и аз лично съм по-склонен да вярвам, че кола на 300 - 350 К е на реални километри, отколкото нашите на по 200 ... :lol:

Мен ми е интересно по шваг колко дават на наште каляски ако ги има в класацията ... :)

А на мен този сладур ми я подари. 213 447 км, 1987година,SF двигател, катализатор от 1997/версия 4/grune!!!/ гаражна,но по пътя в Сърбия се пвреди прословутия километраж/зъбното колелце/. Да добавя,че ми е дядо...

http://img44.imageshack.us/img44/4530/p1070898n.jpg

Редактирано от birolino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като видя кола от 130 000 до 145 000 км и се сещам за моя мерцедес ;) всичките километражи на колите в салона сочеха този диапазон ... все едно бяха часовници а не километражи :hilezh: реалния пробег на аФтомобила може би беше към 500 000 щото беше италиански с газова уредба ;) и беше 89-та година с първа регистрация по документи 94-та ... колко е верно никой не знае ;) направи ми огромно впечатление като отвориш капачката за доливане на маслото и видиш вътре веригата обляна в масло с цвят на олио :D 6к км в моите ръце за 2 месеца и не беше барнала маслото ;) цункана работа ... и както всеки италиански автомобил на 20 години е карана от старец ~30-ти набор :) ах как се заблуждават хората :D за такива цифри мога да повярвам само на човек който си е купил чисто новата кола от салона и до сега я е карал само той... като един роднина който си е купил навремето ето това бижу http://korycan.net/mercedes/docs/w112_eng.htm само че 220se 6 цилиндров бензинов двигател който е блокирал и човека е заменил с 2.2 дизелов който в момента е на 40 000 реални км :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък сигурно имам най-караната Б3-ка и най-малко караната Б4-та тук :hilezh:

Бялото Б3 - пише 270К, но е милионник - била е патрулка в немско, в БГ е имала 3-ма собственици (поне) преди мен и съм чувал страшни легенди :) но въпреки всичко все още върви като разпрана ;)

Черното Б3 - ако верваме на Ачко (а аз му вервам) е към 130К

Силото Б4 - има няма 60К, толкова покавза километража ;) един познат даже се базикаше да си я зануля до 0км направо и да си броя колко са при мен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черното Б3 - ако верваме на Ачко (а аз му вервам) е към 130К

Щом и смених оригиналния ремък.Аз бех първия човек,който и свали таблото заради изгоряла крушка :hilezh:

Замислил съм да си вкарам пак 80-ка на малко километри

post-40505-1262988158.jpg

Редактирано от Vorsprung durch Technik 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом и смених оригиналния ремък.Аз бех първия човек,който и свали таблото заради изгоряла крушка :hilezh:

Замислил съм да си вкарам пак 80-ка на малко километри

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.h...p;usedCarSeals=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тези германци много бедни! Нямат пари да си карат колите. :huh:

Помислете малко, как кола на 20 години ще бъде на 80 000 км. Това означава, че собственика е карал по 4 000 км. на година или 333 км. на месец. При техните разтояния, начин на живот и работа това ми се струва меко казано странно. Но който иска да си мисли, че колата му е на 80 000 нека вярва. Лично аз знам, че моята е на доста повече от това което пише на километража и именно поради това още повече се възхищавам на качествата на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а мислил ли си за варианта че колата не е карана :birthday: болен собственик ... моряк който се прибира 2 пъти в годината за по 1 седмица (като моя роднина с мерцедеса :P )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта я купих преди 3,5 г. и да съм и врътнал около 30-40 000,преди е била такси и ми я дадоха с две табла,така че и давам поне 700-800 000 до сега.А може и повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се сдобих с Б4 купе 2.0 16V (ACE) на 210 000 километра :flipoff:

Честито, много и безаварийни километри! Иначе как мислиш на реални километри ли ти е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Б3 - 91година

Лятото на с2005г я купих и километража показваше скромните 126 000км :)

Сега показва 219 000км

снимката е правена на 17.02.2009г

Ако и предния собственик (Италиано) е карал като мен :rolleyes: не ми се мисли на колко реално е сега

Интересното е че миналата година сменях задни накладки и се оказа че са оригинални (Може би Италианците са слагали такива части)

Не мога да се ориентирам по нищо колко е реално, но и не ме интересува чак толкова. Знам само годините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Б3 - 91година

Лятото на с2005г я купих и километража показваше скромните 126 000км :)

Сега показва 219 000км

снимката е правена на 17.02.2009г

Ако и предния собственик (Италиано) е карал като мен :) не ми се мисли на колко реално е сега

Интересното е че миналата година сменях задни накладки и се оказа че са оригинални (Може би Италианците са слагали такива части)

Не мога да се ориентирам по нищо колко е реално, но и не ме интересува чак толкова. Знам само годините.

Най обща представа се добива като погледнеш волана, педалите и таблото, въпреки че и те се сменят Ако са много захабени е логично колата да е на повече километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...