Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колеги, някой от вас има ли Ваг ком и кабел за диагностика? Трябва да ми се обучат наново моторчетата за клапите на климатроника за крайните им положения след ремонта или поне ако имате представа къде да отида.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сервизите на БОШ има софтуер ..

1- Полиникс (зад Метро)

2- САС инженеринг - до магазин Ритони( светофара под КАТ)

3-Бош сервиз в уличката над КАТ - където е сервиза на Рено

4- Цоков ( зад затвора) ...

има и още потърси ги в нета :schlaumeier:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сервизът се казва ТЕХ-КО (срещу Praktiker) :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за abs търся качествен сервиз със сериозни специалисти,някои ако има впечатления ,да сподели,тоя сервиз срещ практикер(ако става въпрос за един бял и голям) за по сериозни неща... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за abs търся качествен сервиз със сериозни специалисти,някои ако има впечатления ,да сподели,тоя сервиз срещ практикер(ако става въпрос за един бял и голям) за по сериозни неща... :hilezh:

Цоков и Канев,на ул.Тролейна,аз скоро имах проблем на една кола с абс и ми свършиха работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам , ако темата вече е обсъждана , но живо ме интересува (предполагам и други колеги от Варна) къде в града и на какви сервизи може да разчита човек.

Аз знам за един , който ми го препоръча приятел (застраховател) .

Сервиза е в Аспарухово. Телефона ще го постна утре , че не мога сега да го намеря :hilezh:

За проблеми с газова уредба предлагам да се обадите на Росен(човека си разбира от работата и е проф.състезател, механик) 0898/750 747

Добре работят с газовите и на Мир до МЕИ-то Колегата се казва Пламен 0888/558983

За по-безобидни интервенции и по -ниска цена(масло, накладки,антифриз и т.н.) препоръчвам Николай (мултифункционален е , но от към база е ограничен, затова пък работи евтино 0899609213, 048898755

За авточасти на нормални цени ви препоръчвам Иво 0888/889982

Ще бъда благодарен на всеки , който помогне.

Благодаря ви предварително.

П.П. Насти , ако не те мързи :flehan: драсни 1-2 реда. Нали имаш позициии и тук:hilezh:

daite nekoi serviz za remont na karburatori vav Varna.okaza se golyam zor be .tiya deto sme s karburatori da umirame li?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

daite nekoi serviz za remont na karburatori vav Varna.okaza se golyam zor be .tiya deto sme s karburatori da umirame li?

слагайте въже на шията , по-голям камък и...знаете къде е 3-та буна :)

а сега по темата - сподели какъв точно е проблема за да може някой колега да те насочи :rolleyes:

ПП и пробвай да пишеш на кирилица :hilezh:

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагайте въже на шията , по-голям камък и...знаете къде е 3-та буна :flipoff:

а сега по темата - сподели какъв точно е проблема за да може някой колега да те насочи :hilezh:

ПП и пробвай да пишеш на кирилица ;)

проблема е че като тръгвам колата първоначално эабива и след това ускорява до едно положение след което отново эабива но постепенно.това го прави само на бенэин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето като карах карбуратор имаше ендин Наско до завод Дружба и казваха, че

е много добър.

то хубаво ама дали работи още там.и каде по точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.нар. Наско Мустака, абе като извади едни бели докторски дрехи, като засуче мустак да ти е драго да го гледаш, ама да си дам колата- :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като застанеш срещу завода на уличката отдясно има наредени

бараки.Като разгледаш и разпиташ ще го намериш.

ок.благодарско.
Т.нар. Наско Мустака, абе като извади едни бели докторски дрехи, като засуче мустак да ти е драго да го гледаш, ама да си дам колата- :rotcol:

абе момчета вие акъл имате ли????Питайте първо и тогава си затривайте колите при тоя некадърник Насето :lol: ,човека е толкова "диагностик" на какъвто и да е двигател,колкото аз съм космонавт в китайската космическа програма :lol:

Виж ферибота е споменал това сервизче под зеленчуковите борси,по-добре там идете и имате къде къде по-голям шанс да ви оправят каручките,отколкото тоя "башмайстор" :lol:

Човека е извън всякаква класация на некомпетентност и липса на каквато и да е било напредничавост и Ентерес към новите технологии,както и е пример на тоталната липса на каквато и да е идея за чисто карбураторните двигатели като принцип на действие и проблеми при същите.......,а да не говорим пък за по-накачулените с електроника инжекциони и от сорта......

Но на ваш риск идете де,после ще плачете тук. :lol:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе момчета вие акъл имате ли????Питайте първо и тогава си затривайте колите при тоя некадърник Насето :) ,човека е толкова "диагностик" на какъвто и да е двигател,колкото аз съм космонавт в китайската космическа програма :)

Виж ферибота е споменал това сервизче под зеленчуковите борси,по-добре там идете и имате къде къде по-голям шанс да ви оправят каручките,отколкото тоя "башмайстор" :hilezh:

Човека е извън всякаква класация на некомпетентност и липса на каквато и да е било напредничавост и Ентерес към новите технологии,както и е пример на тоталната липса на каквато и да е идея за чисто карбураторните двигатели като принцип на действие и проблеми при същите.......,а да не говорим пък за по-накачулените с електроника инжекциони и от сорта......

Но на ваш риск идете де,после ще плачете тук. :)

да не си инвестирал при Наско Мустака :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не си инвестирал при Наско Мустака :)

мчи как,най-безмислено изхарчените ми няколко десетки лева за Полото ми,както и за каруцата,с която съм в момента(водих я първо при него,когато я купувах и ми наприказва велики проблеми,ако го бях послушал трябваше да я засили все още тогавашния собственик от вълнолома и да пали свещ,че се е отървал от Дявола :) ,нещо което бързо поправихме в други два сервиза,които независимо един от друг потвърдиха почти прекрасното "здраве" за тези му години на кошника :hilezh::)

Логично е да попиташ защо и полото съм водил,ами защото тоя се хвалеше,че е башмайстора на карбураторите и специално Полотата са му силната страна.....,е,набутах се както аз,така и бащата още веднъж по инерция......

Но неприятното е,че като заразпитвах наоколо бивши негови "клиенто-пациенти",се оказа че доволните са меко казано имагинерна част от всичките,т.е. творил е и продължава да твори за жалост чудеса от некадърност.......,просто е един от първите в областа и това се оказва силен коз.(но все пак не го прави "майстор")

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравейте,

Вчера стана малък инцидент :) . Времето беше противно, ту валеше , ту спираше, а целият град беше една голяма кална локва. Та на един прав участък един олигофрен реши да завива наляво и спря.... да ама аз съм четвърта кола и не виждам кво става отпред и докато се усетя...спирачки.. и удар в гъза на един пасат.

Слизам и гледам, че предницата ми смачкана и нещо тече отдолу :birthday: . АБС, зимни гуми...нищо не помогна в калта!

Здраве да е! КАТ дойдоха, друснаха ми акт, а аз извиках пътна помощ....щото незнам кво изтече от мотора.

Чудех се кво да правя и се обадих на Бат Станчо (приятел от форума) който е спец в изправянето на ламарините. Колата закарах направо при него и след огледа в понеделник от застроховатеря (имам си каско.. :birthday: ) момчетата ще я разглобят.

В момента назнам какво е строшено, но на първо четене виждам огънат капак, пукната предна броня, счупен халоген, спукан радиатор на климатик, радиатор на охлаждането(може би)....

Колеги, давайте информация за ударени Б4-ки за части за да започа да си събирам пъзела...на първо време търся халоген (десен) + радиатор за климатика.

Поздрави и безаварийно...

:birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там всички са мн стабилни,ще е оправят колата,важно е застрахователите да платят всичко както трябва!

"Виктория" - Понеделник отивам да заведа щетата! Дано не ми спестят нищо :unsure: !

Поздрави :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме посъветва къде да си занеса Алтернатора да го ревизират и обслужат,че не зарежда както трябва ? Или направо къде да закарам колата да отстранят проблема ?

Моля и някой ако има информация как върви труда за такива процедури ? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...