Jump to content

Върни се при нас...pls "RED AUDI"


vlado

Recommended Posts

Ето ми го Навигаторът - o632675922673906250.jpg

Ако някой го засече бясно да кара червена кола car003.gif от единствената марка - 20ashley_results.gif - да ми звънка веднага !

иначе, сериозно newsm03.gif- благодаря за пожеланията! Дано да е жив и здрав, останалото е лесна работа.

ЧЕРПЯ ВСИЧКИ ВИ ВИРТУАЛНО ПО ЕДНО drunk.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле... Много е готин! Браво, отлична работа! :wall: Да ти е жив и здрав, много да те радва и да те прави много горда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галя, ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!! И да знаеш на теб се е метнал - хубав е!!! :):):wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Днеска навигатор, след някой друга годинка - пилот, и то дай боже :) с любимата марка.

Нека само да ви радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

REEEEEED - Веднага да му татуираш някаде четири кръгчета за да мисли като порастне, че му е белег по рождение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

В интерес на истината не се познавам с Галя /RED AUDI/ но когато пишеше често тук при нас много от нас са изпитвали удоволствие от мненията които пишеше.

Незнам на вас но поне на мен не ми е приятно че тя не е пак при нас ТУК и каква е причината да я няма сред нас тук в форума.

Малко са хората като нея които се опитват да променят поне малко ЛУДОСТА която е обзела българина.

ВЪРНИ СЕ :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината не се познавам с Галя /RED AUDI/ но когато пишеше често тук при нас много от нас са изпитвали удоволствие от мненията които пишеше.

Незнам на вас но поне на мен не ми е приятно че тя не е пак при нас ТУК и каква е причината да я няма сред нас тук в форума.

Малко са хората като нея които се опитват да променят поне малко ЛУДОСТА която е обзела българина.

ВЪРНИ СЕ :wall:

Владо, Галя (RED AUDI) живее почти до мен, а ти знаеш къде съм аз. Тя си гледа форума, но с този голям син няма време да ни обърне внимание. :wall::wall::wall:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...