Jump to content

Recommended Posts

Жесток е просто!!!! Една още по-сплескана и леко издължена iPhone 4ка, дето е дизайн на 2 години, с една iOS операционна система дето от 2007ма насам визуално си е същата + няколко фийчъра за цвят.... аааа, сетиха се най-сетне да рекламират, че снима панорама.... което го можеше и iPhone 4S, ма карай.

Дизайнът на iPhone 4/4S е върхът на сладоледа. Новият ми идва доста измъчен да бъде "нещо" поне малко по-различно.

Абе, глупости. Супер е! Отивам да си продам палатката на някой фен, който от сега ще гнезди пред магазин на МенТел :)

-----

За мен лично Епъл стържат по върха на айсберга или по дъното на океана - което повече ви допада. Явно е, че повече нищо ground braking не може да бъде предложено, в което реално няма нищо лошо. Лошото (за тях) всъщност е това, че конкуренцията в наши дни сериозно навакса и сега дори води в разни дребни (или не?) неща. Примерно Гугъл разбира перфектно Български език, а Сири не. Примерно казвам! Не флеймвам грам в момента :) Същия шит се случва и с Mac OS X.... реално след 10.6 всичко е въздух под налягане под формата на "уникални фийчъри", които се чудиш как си живял до сега без тях. :unsure: iCloud "интеграция", ма по-скоро се чудиш как и какво точно е интегрирало. Едни нови нотификейшъни ти излизат и се захласваш просто! То е Твитер интеграция, то е Фейсбук интеграция, то е чудо!

.... и есента през 2013 ще видим копие на нов iPhone 5S, който ще е още 0.2мм по-тънък, с нов уникален А7 четириядрен процесор, нов усъвършенствана камера за още по-добро видео и снимки, ново Сири, което ще говори още вече Индийски и Турски.... и пак ще е the world most......................... B)

едно реалистично мнение да прочета....

Абе търся си причина да не си го купя, ама май няма да намеря. Слаб ми е ангела :hilezh:

ае ся си представи всичките ти приложения да не са на цял екран

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеален е , по хубав и да искаме нямаше как да бъде (след 4ката е трудно да измислиш нещо много по добро) а решението алумия да е черен определено е лудница. все ми е тая кой кво мисли тва е най добрият телефон пускан някога дори май ми харесва повече от 4-ката.

пс: това метално съвършенство поставено до сгс3 ще е последната стъпка преди андроидаджиите да почнат да режат вени

пс2: гледам бая от флеймвъщите следят темата нЕма ли некво ново самсунгче да очаквате?

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да схвана като ви е грозен защо ще се натискате да го купувате.Мене ме кефи и ще взема един

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс2: гледам бая от флеймвъщите следят темата нЕма ли некво ново самсунгче да очаквате?

Щот нема кво да кажа ...само ви гледам сеира и се хиля с пълен глас ...а и Васко ме чека да стъпя накриво

Той Анди квото имаше да се казва го каза....ма съжалявам че ми свършиха плюсчетата

  • Like 9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа тогава що ше си го зимаш ,като ти е грозен??за да си моден ли?? :hilezh:

чшшш я да не ме цитираш... пък и ти затова ще го купиш...

Съгласен съм до някъде. И на мен ми е много изсмукано от пръсти. Ear pods, панорама, та чак и наблягат, че от 30 пинов, конектора ставал 9 пинов, все едно на някой му пука ….

Но пък за повелата конкуренция се чудя от къде го черпиш това вдъхновение. Само като ги видя хардуерните бутончета и ми се драйфа.

стига де, едни нещо са измислили и то е новата 8 пинова букса която няма значение от стеаната на вкарване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така между другото кво толкова ново очаквахте да има ? Нано технология? Технология от наса? Не забравяйте че технологиите напреднаха прекалено бързо последните години (благодарение на 2Г-то ъфкорс) и е трудно да се измисли квото и да е вече особено побрано в такива размери.

а тая технология ЛТЕ кога се очаква в бг? всъщност ще можем ли да се порадваме някога и ние?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано аз очаквах по-малко разлики и на първо четене съм приятно изненадан...

Само заради това реших да пиша и аз по темата за новия iShit... Как по-малко бе? Само името от 4 на 5 ли да сменят? Честно казано некои Apple фанатици са много сбъркани (нищо лично към теб), то не че същото не важи и за фенбойчетата на другите платформи ама процента при Apple фанатиците коне с капаци е в пъти по-голям. Честно очаквах да има доста повече нововъведения и промени в новия iPhone, не ги харесвам но имам някакво уважение към Apple. Един единствен плюс има тоя телефон и той е металния(алуминиев) корпус на телефона и това е и единственото нещо, което печели пред Galaxy S3, от където и другаде да погледнеш самсунга е на светлинни години напред във всяко едно отношение.

П.С. Изяжте ме сега :lol:

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, респект за мнението ти, напълно подкрепям.

Не стига, че всичко като дезайн и т.н. се знаеше от месеци, но и парадират с някакви неща, които конкуренцията има от години - Панорама, really? Синхронизиране табс с десктоп (Google Chrome), 3Д мапс (Google Maps, имат го от създаването на платформата).

Но пък, на мен ми харсва, че най-накрая поне смениха кабела на нещо по-съвременно и скочиха на 4инча дисплей + HD резолщция. Интересно ми е каква ще е цената на Unlocked телефоните включително и старите модели директно от Apple Store.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност всичките плюсове ще ги осъзнаете като видим 5-цата снимана до сгс3 , тогава ше е плачевно....

пс : пак се напълни темата със серЯщи обяснявачи кви коне с капаци сме били , що не си серете в андроидската тема ми флеймвате тука ? скучно ли ви е там? темата се казва apple iphone демек фенска тема за ейпъл фенове. демек квото и да напишете щом не сте айфон юзър повече от месец мнението ви е едно такова никво....щото ги пишехте същите лайна от 3ГС насам.

Редактирано от zlobil
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа тогава що ше си го зимаш ,като ти е грозен??за да си моден ли?? :hilezh:

А вие само за красотата ли си го купувате, кой иска да е моден в този случай?

Кефят ме функциите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като излезе наживо тогава ще припадате. Някой може ли да дефинира разликата между СГС2 и СГС3, изключвайки различната ефтина пластамсова опаковка? Какво очаквате от ябълката, да има холограми ли, или да се подведе по андройд модата на скачащи десктопи и безумни менюта? Ако баКтерията държи много, матрЯла е скъп, друго по различно реално не трябва на 99% от усерите.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък ме кефи и на външен вид,особено даже! просто е оригиналът,това е....никви пластмасарници и гурбии не могат да го конкурират! почвам да събирам от закуски :rolleyes::hilezh:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, респект за мнението ти, напълно подкрепям.

Не стига, че всичко като дезайн и т.н. се знаеше от месеци, но и парадират с някакви неща, които конкуренцията има от години - Панорама, really? Синхронизиране табс с десктоп (Google Chrome), 3Д мапс (Google Maps, имат го от създаването на платформата).

Но пък, на мен ми харсва, че най-накрая поне смениха кабела на нещо по-съвременно и скочиха на 4инча дисплей + HD резолщция. Интересно ми е каква ще е цената на Unlocked телефоните включително и старите модели директно от Apple Store.

5-цата няма все още цена, но другите са вече намалени, говоря за apple store в Испания.

4S-16GB- 569 евро

4-та, 16GB- 389 евро

3ГС, вече го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност всичките плюсове ще ги осъзнаете като видим 5-цата снимана до сгс3 , тогава ше е плачевно....

пс : пак се напълни темата със серЯщи обяснявачи кви коне с капаци сме били , що не си серете в андроидската тема ми флеймвате тука ? скучно ли ви е там? темата се казва apple iphone демек фенска тема за ейпъл фенове. демек квото и да напишете щом не сте айфон юзър повече от месец мнението ви е едно такова никво....щото ги пишехте същите лайна от 3ГС насам.

това означава че не трябва да пишеш нито дума за петицата. ай сиктир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, респект за мнението ти, напълно подкрепям.

Не стига, че всичко като дезайн и т.н. се знаеше от месеци, но и парадират с някакви неща, които конкуренцията има от години - Панорама, really? Синхронизиране табс с десктоп (Google Chrome), 3Д мапс (Google Maps, имат го от създаването на платформата).

Но пък, на мен ми харсва, че най-накрая поне смениха кабела на нещо по-съвременно и скочиха на 4инча дисплей + HD резолщция. Интересно ми е каква ще е цената на Unlocked телефоните включително и старите модели директно от Apple Store.

стига де бъди оптимист!

3д картата изглежда добре на рекламите. доста добре даже. жалко че никога никой в бг няма да разбере как точно добре изглежда.... даже предполагам няма въобще да има карта за бг :hilezh:

unique!... for the first time ever!...

4инча дисплей + HD резолщция

hd? къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига де бъди оптимист!

3д картата изглежда добре на рекламите. доста добре даже. жалко че никога никой в бг няма да разбере как точно добре изглежда.... даже предполагам няма въобще да има карта за бг :hilezh:

unique!... for the first time ever!...

hd? къде?

Добре бе не може ли да си барате сапунерките и да не се серете в тая тема?Баси комплексарите, баси чудото.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

unique!... for the first time ever!...
Eee забрави и Amazing! Toва са ми любимите думички от тези презентации. Новия ми харесва на външен вид, но софт, fail.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може , нали трябва да покажат че са различни от айфон зомбитата.... пък и сляпото залъгване че не са се прецакали с японско тамагочи няк'си не може просто да спре :steinigung:

И са задружни , виж колко бързо напляскаха минуси на всички които кажат нещо положително и плюсове на хейтващите мухахахах :hilezh:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...