Jump to content

Recommended Posts

идентичен ми е проблема с твоя - call failed и т.н......

И аз съм така. Моя телефон го взех от Аpple store в щатите. Тука му сложих Глобул и си еВа мамата. Всеки ден call failed поне веднъж. Мисля,че е от Глобул проблемът. Ако е апаратът, то подмяна едва ли ще оправи нещата...явно всички са дефектни!

п.с. Оправиха се нещата с connection-a вкъщи :) ... а на рутера да му еВа майката :)

Редактирано от Orelsky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рестор и девствен телефон. Никви фейсбуци и вайбъри. Само квото си има в iOS-a. Браузер, мейл, вкл 3G и говорене. Да видим колко ще изкара. А на бас, че ще изкара 3 дена.

Телефонът ми вече е девствен след рестор :hilezh:/>/>

Дозареждам, оставям включено 3G и локейшън сървис за maps & weather и ще постна скрийншот по някое време.

152707583020551750151362306168bhsUu4qlsldnNe1vqitR.JPG

Устройството очевидно не е дефектно, а има малоумен собственик. :redface:/>

С изключено 3G като нищо ще изкара и над 5 дни :rolleyes:/> Интересно, че снощи го оставих на 40 % (3 дни и 6 часа употреба), а сутринта го намирам на 14% Въпреки това резултатът е повече от чудесен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко си го ползвал, за 3 дни и половина

9ezu4uha.jpg

При мен това е най- доброто което съм постигал след като изключих почти всички нотификейшъни

А за call failed не разбрах точно

Какво имате предвид момчета?

Показва се докато говорите и разговора прекъсне, или когато се опитвате да наберете някой?

Щото и при нас го има на всичките модели от 4

Ако е когато набирате се получава по 20 и повече пъти, един след друг

И единственото което успях да измисля е да набереш човека директно от контактите а не от последните набрани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това помага ли ти, решава ли проблема - като го набереш от контактите?

С 4-ката никога не съм имал този проблем, докато с 5-цата е от момента в който я извадих от кутията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами когато пробвам от replay се повтаря до безкрайност

А когато натисна cancel и избера човека от контактите директно проблем няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото и при нас го има на всичките модели от 4

Ако е когато набирате се получава по 20 и повече пъти, един след друг

И единственото което успях да измисля е да набереш човека директно от контактите а не от последните набрани

това се лекува с verizon :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми дадоха "новия" телефон - който е ударен отгоре - и е същия боклук като стария.

Не може да набира и батерията му падна с 40% за 3 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е било замяна не е трябвало да го взимаш.

И е бил разпечатан ли? Дори да е refurbished бройка, тя идва от Епъл в запечатана черна кутия.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде "запечатан" или по-точно увит в протокола, защипан с телбод.

Телчетата надрали горната част на телефона. Нямам особен избор, трябва ми пръчката, 30 дни без нея ми стигат.

Ще го дам пак за сервиз след някой и друг ден или направо ще поискам да ми върнат парите. Нека все пак натрупам 2-3 наблюдения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е в Глобул, но в Мтел са ми сменяли без да философстват 4S-ка с чисто нова, запечатана, НЕ-refurbished бройка.

Отиди и напиши една жалба в КЗП, пари не вземат.

Техномаркет ме мотаха така с един лаптоп и се опитаха да ми го върнат полуготов в края на 30-дневния период. Аз не го приех, помолих ги да ми преснимат страницата от книгата им за рекламации на която е вписан лаптопа (голяма фирма е, не могат да откажат) и пуснах жалба в КЗП.

Както бяха категорични, че не могат да го заменят, така ми се обадиха да отида да си избера, на същата стойност като предишния, който беше купен преди 2 години - гаранцията беше в края си.

Така, че определено има ефект от КЗП.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Call failed всеки ден при мен, без изключения, хардуерен рестарт и нормален не оправят нещата. Звъня си от друг тел- дава свободно 2 пъти и дава изкл. тел. При ползване на 3G от пълна батерия сутрин до вечерта е на 10%. При същата употреба на интернет но през Wi-Fi на вечерта е на 50%.. Това iPhone 5 Globul.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше някакъв сериозен проблем в глобул, но виждам че е минал незабелязан.

Известно време не можеше да се набират никакви телефони през никой оператор към глобул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както 4-ката, така и 5-та, ми изкарват един ден, до едно денонощие, с всичко пуснато без блутуут и със сериозно използване. Не знам какъв е смисъла да се спира всичко и да се използва само за слушалка..така все едно дали кара 3 или 4 или 5 дни..Никога не съм имал този проблем с набирането, явно е от оператора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един смотан въпрос! Тая пущина петицата, що не сигнализира, когато някой непознат ми звъни(няма го в указателя)?

А да си цъкал нещо по настройките? До нот дистърб примерно?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...