Jump to content

Recommended Posts

Не знам защо си толкова сигурен. Тва да си седнеш на телефона (без да искаш естествено) е нещо съвсем нормално. И вече е проблем, щото плюса ще е за боклука. Нелепо е да е толко крехък при положение, че смартфона е най-използваната вещ.

Колко точно крехък? Тестовете показват, че хич не е толкова хилав, колкото се изкара, а и рекламациите за огънати бройки са единични на фона на над десет милиона продадени устройства.

http://appleinsider.com/articles/14/09/26/consumer-reports-tests-iphone-6-and-6-plus-durability-suggests-bendgate-may-be-overblown?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да се похваля засека никакви драми с 6-цата ... Няма блокирвания или каквото и да е друго ... !

Само мога да кажа че ми е една идея голям и ако имаше 6-ца с размера на 5S-a щех да съм първи!

Доволен съм и иос 8-цата има и някой хубавкинки ;)

Sended from Iphone 4s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко точно крехък? Тестовете показват, че хич не е толкова хилав, колкото се изкара, а и рекламациите за огънати бройки са единични на фона на над десет милиона продадени устройства.

http://appleinsider.com/articles/14/09/26/consumer-reports-tests-iphone-6-and-6-plus-durability-suggests-bendgate-may-be-overblown?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 

Ми не знам. Не разбирам. Ама в те тоя тест конкретно, само го погледнаха и се счупи ...  ^_^

 

https://www.youtube.com/watch?v=q2WO1jXUTrk#t=66

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам. Не разбирам. Ама в те тоя тест конкретно, само го погледнаха и се счупи ...  ^_^

 

https://www.youtube.com/watch?v=q2WO1jXUTrk#t=66

По този начин ще счупиш всеки смартфон. Направи си труда дс отвориш линка който ти дадоха или да си хейтиш е по важно за тебе? На колко си въобще?

Аз пък да се похваля засека никакви драми с 6-цата ... Няма блокирвания или каквото и да е друго ... !

Само мога да кажа че ми е една идея голям и ако имаше 6-ца с размера на 5S-a щех да съм първи!

Доволен съм и иос 8-цата има и някой хубавкинки ;)

Sended from Iphone 4s

Успяваш ли да го ползваш с една ръка?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да се оплача - качих си 8.0 и се самоактивира опцията да се самозаключва телефона след 4 часа неползване. Да, ама аз парола съм въвеждал някога само за проба и сега не я помня и хоп - ристорче. Да, ама бекъпа като не съм му включил снимките и... довиждане на няколко много важни неща. Та се питам, малоумни ли са Хамериканците да не предупредят, че новия софт идва с това заключване по дифолт. Изключвам да съм го направил сам, защото аз парола за отключване не съм ползвал никога на никой телефон. Дори бях забравил откъде в менюто се активира това. Друг опирал ли е до тая тъпня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не :( за жалост и това е нещото което не ме кефи ! А единственното нещо което ми хареса на Самсунга е че имаше с едно движение намаляне на екрана колкото на 5S... Ако това го можеше и 6-цата щеше да е супер !

Sended from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Мисля, че не може да се случи това в джоб. ;)

Успокояваш ли се ?

Каква е идеята да е голям колкото входната ми врата (да беше и толкова здрав)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от Settings, отиваш в Passcode и там имаш вариант да се заключва след 4 часа неупотреба. С 8-цата това си ида май автоматично активирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне :) Не се успокоявам, но не мисля, че кривенето е обективно. Гледах днес клип, че се огъва точно толкова колкото и HTC M нещо си. Отделно като сила си трябва бая да приложи човек, за да се счупи. Сравняват го със смачкването на тенис топка, което не става с натискане в джоба :)

 

 

Успокояваш ли се ?

Каква е идеята да е голям колкото входната ми врата (да беше и толкова здрав)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с Iphone 5 и iOS 8 има ли драми с блутута? От както ъпдейтнах нещо ми се засира сериозно качеството на разговора в колата, а преди беше перфектно  :nixweiss:

Да, и аз се питах това... освен, че се засра качеството на разговори в колата, телефонната функция направо полудя след ъпдейта - който и да ми звъни, на дисплея на колата вместо caller-a, се изписва винаги моя номер и име - самозвъня си един вид... отделно от това забиваше зверски. Преди ъпдейта не беше така. Няколко рестарта и качване на 8.0.2 като, че ли оправиха проблема...  :unsure:

Засега с блутута остана само този бъг - ако говоря "през колата", "прехвърля" разговора на телефона, и изгася колата, следващия път като се вържат си остава сетнат да се говори през тел... и трябва ръчно да му кажеш, че искаш да прехвърли на колата, а преди иос8 не беше така. Има няк'ва конспирация тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лага при заключен телефон и входящо позвъняване продължава да го има. Вчера два пъти ми "зависва" с краш Settings .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне :) Не се успокоявам, но не мисля, че кривенето е обективно. Гледах днес клип, че се огъва точно толкова колкото и HTC M нещо си. Отделно като сила си трябва бая да приложи човек, за да се счупи. Сравняват го със смачкването на тенис топка, което не става с натискане в джоба :)

 

Криви се колкото ''тенекето" на HTC (М8) - http://blog.gsmarena.com/consumer-reports-delivers-take-iphone-6-family-bend-test/ :)

Разгледах набързо 6+ вчера - огромен е (по-голям от Note2-та ми при еднакви размери на дисплея). :shock:

iOS8 няма да я коментирам ..... само ще кажа, че е по-добре да се изчака по-чиста от бъгове версия (8.0.3 или нещо подобно).

Ах, Тим :box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше още в началото като видяхте, че имате драми с IOS 8 да ресторнете на 7ца докато я подписваха, а това беше до вчера.



Търся запазен 5S фирмено отключен, защото ще се ползва с Виваком. Ако някой има предложение да мине на лично. Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам известно подобрение на батери лайфа с 8.0.2, сравнено с последната 7-ца. Дано не го развалят с някой последващ ъпдейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bluetooth - Жената спомена за някаква аномалия (излизало и на 3 пъти, че някой и звъни на дисплея в колата, но телефонът реално не е звънял, а като опита да вдигне - затваря... реално съответният човек въобще не и бил звънял). Аз лично до сега не съм забелязал проблеми. Качеството е както и преди, изходящите обаждания, които съм правил, си бяха ок.

 

Батерия - и аз констатирам определено леко подобрение на живота на батерията!

 

Фото Галерия - Някой ще ми каже ли открил ли е начин да си види всички снимки на едно място без да са разграфени по дати!? Recently Added хубаво. ама останалите 80% от снимките мога да видя само през Photos-Collections/Moments...  :question:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bluetooth - Жената спомена за някаква аномалия (излизало и на 3 пъти, че някой и звъни на дисплея в колата, но телефонът реално не е звънял, а като опита да вдигне - затваря... реално съответният човек въобще не и бил звънял). Аз лично до сега не съм забелязал проблеми. Качеството е както и преди, изходящите обаждания, които съм правил, си бяха ок.

И при мен се получи тази глупост. Индикира за входящо повикване всъщност от последния номер, който е избиран, и спира музиката в колата, а като се опиташ да вдигнеш, онзи ти затваря най-нагло  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh: . Рестартирах половината кола (така де, кой ще се усъмни в Апле), но досадният проблем се оправя само след рестарт на телефона. Ще видим с 8.0.2 дали ще го прави... 

 

Положението отива на изуй гащи  :nixweiss:  Дано влязат в час по-скоро, защото иначе ще трябва да се купува Sharp Aquos Crystal... или най-накрая ще си осъществя мечтата и ще се метна обратно на тел с пластмасови копчета и BT.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е дразнещо тва с блутута, чува се отврат и при мен и от другата страна. Сложих 8.0.2 вчера, но не съм пробвал все още има ли подобрение, а явно съм проспал момента с връщането на 7-цата  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блутута и в 8.0.2 е скандален... Нямам наблюдения върху кола, но със слушалки положението е трагично... Вчера ми респрингна телефона, докато се опитвах да вдигна... Дееб@...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблеми със Sony MBH-10 и SBH-20 на 5S. Вторите ги ползвам с оригиналните слушалки на телефона и с AUX-a на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 8.0.2 съм и няма никакви проблеми с блутута в колата ... Днес говорих и си се връзва без проблем

Sended from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане,снощи един приятел си загуби айфона. По закона на Мърфи преди няколко дни си спрял файнд май айфон, и днес цял ден само му изписваше,че телефонът е включен и го сложихме в режим изгубен телефон, но без да показва къде е. Е сетихме се в една кола където можеше да е паднал и после го намерихме, но се чудя ако беше заминал наистина, къде примерно трябва да пусне човек имейа на телефона за да може да се проследи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт на блутут ситуацията - днес след няколко развозвания - никакви проблеми с 8.0.2 и разговорите в колата. Влизат в час, това е добре... Чакаме и 6+, да видим там как ще е... 

Между другото, може да изпаднат няколко 6 Plus-a идната седмица на около 2,200лв (64GB), чисто нови, неотваряни, фабрично отключени. Ако има мераклии - може да свирнат... За цветове - силвър и спейс-грей, но не знам още по кой от колко ще има... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батя, за какви пари се намира нов 5S или 5C, отключен? Мисля да си пробвам нервите с един ай...фон и аз. На този 5S драска ли се Халуминия?

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...