Jump to content

Recommended Posts

+1 за 4S и бавенето. Направо не знам как им е хрумнало от епъл да пуснат iOS 8 за 4S. Правих какви ли не схеми да го забързам малко -- то не бяха хард резет-и, спиране на красоти... и пак си е същото. На лято се надявам да мина на 6 или 6+. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8.1.3 първи впечатления, че работи по плавно и бързо. Не съм тествал още забавянето при отговаряне на повикване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sky имаше оферта от Мен-Тел :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с iPad и iOS 8 да е имал проблем клавиатурата да не се показва когато кликнеш на текст поле? :unsure::wall: Става въпрос за iPad 3, който поне при мен страда много често от този мега дразнещ проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има на идея как да постъпя... случаят е следният:

 

iPhone 4 пада за кратко във вода, след което веднага бе изваден, подсушен, отворен и с изопропанл много внимателно почистен... и накрая 2 дни в купа с ориз. След два дни не иска да се включи... включва се само, като се свърже с лаптоп и на снимките виждате какво ми показва. Четох из нета, даже и клипове намерих, че ако се смени батерията, много вероятно е нещата да се оправят... е аз купих една за 6 евро от eBay, но пак същата работа, но тук в тази тема, мисля че прочетох за фалшиви батерии, които въобще не функционират, та предполагам, че и аз съм попаднал на такава. Сега мисля да купя по-скъпа с надеждата, че ще е ок, но все пак бих искал да чуя мненията ви, дали си струва или да го пускам за продажба, като дефект.

 

 

wu31bn.jpg

 

efrsqb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за забавянето, ама като звъни и дигаш и продължава да звъни една две секунди след това е много кофти....

 

при мен това изчезна още с първият ъпдейт на iOS 8.x.x ?  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен това изчезна още с първият ъпдейт на iOS 8.x.x ?  :nixweiss:

Аз лично имам 6 плюс, приятел има 6-ца дето се вика всеки ден се виждаме, и върху 2 - 5 ци и едно 5S и всички така при вдигане продължават да звънят, и всички на различни оператори - теленор, мтел и виваком  :nixweiss:

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се случва да забави отговор, но не винаги 5S Mtel, до вчера бях с 8.1.2. От днес с 8.1.3 и ще видя резултатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АйФон-а изобщо не вижда слушалката...

 

Не вижда слушалката, защото не си я подкарал в режим на Pairing. Обикновено това става като при включване задържиш още за няколко секунди пауър бутона. Предполагам също диода ще започне да мига по различен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли начин да се покдара Microsoft Outlook на  таблет на Apple (най-новия модел)? Уж вече било възможно, трябвало да се направи платен акаунт в 365, но честно казано това не ми говори много. Ще се радвам ако някой е по-запознат.

 

П.С.: май трябваше в темата за Apple OS да пиша, но късно се усетих.

Редактирано от sloter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали няма да се намери някой човечец да се връща от щатско скоро?  :huh:

 

 

edit/ то пък с тоя долар си е само за ходене до щатско да го ева... :D 

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...