Jump to content

Recommended Posts

Пичове на 6-цата започна да ми тропа дисплея в долната му част!?Мисля директно да го нося в Creative center,но ме интересува,ще го ремонтират или ще го сменят според вас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен екрана поскърцва при лек натиск в средата. Още не мога да хвана какво точно му скърца, но някъде има непредвидено триене....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове на 6-цата започна да ми тропа дисплея в долната му част!?Мисля директно да го нося в Creative center,но ме интересува,ще го ремонтират или ще го сменят според вас

би трябвало да го сменят....поне в нормалните държави тва се води дефект и го подменят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове на 6-цата започна да ми тропа дисплея в долната му част!?Мисля директно да го нося в Creative center,но ме интересува,ще го ремонтират или ще го сменят според вас

На моята бивша 6-ца ми тропаше така долу, пратих го в сервиза на Теленор с надеждата да ми го сменят, върнаха ми го със затегнати болтове. Спря да скърца там, но след няколко дни се разхлопа горе. И го продадох.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво_Динков, на път съм да го пусна на смешна цена само и само да ми се маха от главата и да спрат да ми звънят слабоумници от ОЛХ.

Тогава ще го взема за резервен, че с този 9.1 не се забие кой кога ще забие :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз установих, че не мога да пращам ммси, защото настройките на мтел не са въведени.

Същото беше и с хотспота, ама него го настроих. ММС-ите за сега не успявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време, преди да навлязат айфоните за да пращаш ММС се обаждаш до оператор, пита те какъв ти е телефона и ти изпраща настройки като смс, от там нататък вече можеше да изпращаш, правеше се само първия път.
Не вярвам да е същото и сега с модерните телефони, но не боли да питаш оператор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го вържа към айтюнс ме пита дали иска да ми ъпдейтне настройките на оператора.

Преди 2 седмици му "позволих" и сега видях, че всъщност няма никакви настройки - просто имам нет на телефона - без ммс и без хотспот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Не вярвам да е същото и сега с модерните телефони, но не боли да питаш оператор.

ММС е технология от "едно време" така че е същото. На сайта на оператора също има опция "изпрати ми настройки".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това очевидно си го има и на сайта на мтел.

Въпросът е, че ги няма аФтоматични - т.е. да ти ги пратят.

 

И след като преди няколко дни въведох тези работи от сайта - ммси все още неам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кой знае какви настройки. Копирай настройките за който и да е телефон. Има някакво прокси - HTTP Proxy*:010.150.000.033 / 8080 на порт 8080. APN:mms-gprs.mtel.bg с потребител mtel и парола mtel.

 

WAP Gateway / Port:010.150.000.022 / 9201

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но от както сложих 9.2 и имам страшен проблем - сутрин вадя телефона от зарядното, джиткам си цял ден и се прибирам на не по-малко от 60% батерия :huh: А нищо не съм променил в начина ми на употреба!

 

Надявам се в някоя от следващите версии да го оправят този досаден момент, защото почвам вече да съжалявам, че имам зарядно в колата, офиса, хола, спалнята и наскоро в кухнята държа една пауър банка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха точно същите наблюдения!! Вчера се върнах от работа и вечерта си поглеждам телефона (не съм си играл много, но получавах и четох мейли, говорих 2-3 пъти) ---> 90% [emoji15]

Тази нощ не го зареждах (т.е. последно беше на зарядното преди 24ч.), сега вече от 15 мин ровя с него в мрежата и форума и съм на 67% [emoji848]

П.с. Само че съм с iOS 9.1

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам и за 4ес, когато го взех, дойде с 8.1.3 мисля. Ползването ми е в голямата си част разговори и малко нет - прибирах се след работа в диапазона 25-35 %. От както дойде iOS 9 - прибирам се с не по-малко от 55-60 % ... бах го :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 както сложих 9.2 

Бре деба как ме шашкаш.... аз с 9.1 почнах да се кефя на живота на батерията, а ти като написа, че има 9.2 и реших, че нещо съм пропуснал и вече ще карам по седмица с едно зареждане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Спокойно, сложете си месинджъра на фейсбук примерно и нещата ще си дойдат на мястото с батерията.

 

Аз имам бъг със смс-ите. На заключен екран виждам, че съм получил смс, но като отключа нямам нотификация в самия апп.

Това с вибрирането при отговаряне на повикване също много дразни, но пък с предните версии на iOS имаше 2 секунди, в които следваше забиване на разговора в началото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месинджъра не смуче почти нищо, а го ползвам доста.

Виж фейсбук е с над 50% участие в източването на батерията. Имаше една статия, в която съветваха да го махнеш и да ползваш фейсбук през браузъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз фб апп нямам, миналата седмица сложих месинджъра, след което батерията започна да пада двойно по- бързо. След изтриването нещата си дойдоха на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Спокойно, сложете си месинджъра на фейсбук примерно и нещата ще си дойдат на мястото с батерията.

 

Аз имам бъг със смс-ите. На заключен екран виждам, че съм получил смс, но като отключа нямам нотификация в самия апп.

Това с вибрирането при отговаряне на повикване също много дразни, но пък с предните версии на iOS имаше 2 секунди, в които следваше забиване на разговора в началото.

Провери в settings-notifcations-messages дали ти е отметнато badge app icon и дали не си изключил нещо оттам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит знам (защото ми е направило остро впечатление), че до версия 9.2 колкото и пъти да съм погледнал статистиката за разход на батерия Mail-а ми никога не е бил под 30% (общо 4 акаунта, два fetch през 30мин и два push), а сега показва 13% за 7 дневната статистика. :gut:

 

Успокояващото е, че Phone (low signal) си остава водещо, де. Мтел рулира <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...