Jump to content

Recommended Posts

42 minutes ago, redalex said:

 

Специално за ФитилЪ - 7цата прави нечовешки снимки и то на фона на 6s plus!

 

Тенкс бро ;) (авторитетно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се допитам до масоните има лЕ перспектива да си купя нов 5S и да го ползвам две години да кажем ?

Излизат нови IOS и не знам първо дали петицата ще ги поддържа и второ ако е със стар IOS дали ще мога да ползвам приложения...(please install latest version)

На въпроса защо точно 5S , 6 и 7ца са ми много големи, търся си телефон 4 инча макс...5S е единствен който отговаря на този критерий, другият вариант е да търся някакъв китаец до 4'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 иФон СЕ е твоят телефон. С него няма да имаш софтуерни проблеми от това естество, поне в следващите няколко години... ;)

http://www.apple.com/bg/iphone-se/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих казал същото, като колегата над мен. Ако обаче 300-400 леа са разлика, която не ти се иска да покриваш, си мисля, че още година 5ес със сигурност ще го ъпдейтват. Друг въпрос е как ше оперира с новите версии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/18/2016 at 3:06 PM, zlobil said:

обработи го с каквото решиш и го пусни.....да се посмеем

Необработен, пре и пост снимането . Вадя от джоба и снимам, на стандартни настройки. Фокуса е в средата на снимката.Не зная, дали ми е най-добрата както искаше, снимах я вчера сутринта.

 

c51de6524271557.jpg 

 

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате не претендирам да съм някъв разбирач ма не виждам нищо впечатляващо в тая снимка, подозирам че и с 5S ще я направя същата да не говорим за 7/7+ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАххахахахха

Това ли било великата и единствена камера?  Ей да фанеш да го триеш това недоразумение, преди да го е видел некой друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 На дисплея на нокята изглежда готино, щото е OLED. Иначе като се прояви фотоса на голям екран става ясно, че Carl Zeiss камерата няма кой знае кво преимущество. 

По ревюта на Пиксел камерата хвалят най- много за снимки на тъмно, но предвид шанса от платени публикации, някой с преки впечатления?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой отвори ли снимката на Фитиал Full size или си ги гледате 320х240? Щото на малък размер всеки може. Ама на 16 Мпикса не всеки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, grizzly said:

Някой отвори ли снимката на Фитиал Full size или си ги гледате 320х240? Щото на малък размер всеки може. Ама на 16 Мпикса не всеки.

 

отворихме я...и ? 

 

 

 

пс : Фитила видимо се е покрил след тоя фейл, ма само да питам дали е поглеждал изобщо 6/7/7+ какви снимки правят?  Шото очевидно си говорим вече няколко месеца празни приказки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно фейл, ма все пак можеш да гугълнеш за снимки правени с 7/7+ за които Фитила твърди че снимат по-зле, което очевидно не е вярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...