Jump to content

Recommended Posts

Става за пътуване и за украса. От ергономична гледна точка е кофти. В офиса имам някъде един кашон такива, щото никой не иска да ги ползва. 

 

За мен идеалния сетъп е хубава ергономична лоджитек мишка и маджик тъч пад за бюро и меджик маус за на път, щото е тънка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно интересно (по мое мнение) интервю на Стийв Возняк, в което той твърди, че в близко бъдеще не възнамерява да ползва iPhone X, а е на осмицата, която според него е горе-долу същата като седмицата и шестицата, както и други неща:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не без известна доза гордост ще отбележа, че далеч преди това интервю синът ми разсъждаваше по същия начин.

Не и аз, разбира се - аз съм от "the old school", от тези, за които единственото важно в един телефон е да има здрава батерия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве чесно тея са пълни кавали :wall: Зависва ми дори в youtube. Тва вече не е нормално, да не бях ъпдейтвал! Да им го нафакам на скапаняците :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 minutes ago, Audilina said:

Много странно... нещо индивидуално при теб има.

Няма такова нещо. Седмицата е същия шит и "бест експириънс евър" отива в кенефа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Wizi said:

И за това ползваш Нокиа с Фенерче и пишеш в тема за iPhone? :huh: 

Ха-ха,

 

Ползвам зимни гуми Нокиан, но не и чак Нокиа с фенерче...:hilezh:

А пиша в тема за iPhone най-вече за да следя какъв телефон съм купил на сина ми, защото да си призная, все още не съм съвсем наясно...:hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво индивидуално да има? Ползвам си го както преди, приложенията са ми същите... 

то като ще ми лагва и зависва по-добре андроид да ползвам деа. Там поне повече свобода имаш, тема можеш да си сложиш, къстъм тингтон с два клика, а не да ми трябва итюнс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е фийчър ве, какво църкаш... Аз си смятам преводните нареждания на калкулатора, забелязах проблем, ето сега и обяснението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

47 minutes ago, Audi V6 said:

 ..... Аз си смятам преводните нареждания на калкулатора, забелязах проблем, ето сега и обяснението.

 

 

well-cone.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо? Би могъл да изпращаш проформа-фактури на клиентите си с по-високи цени от договорените и ако случайно те се усетят, винаги можеш да се оправдаеш с калкулатора...:hilezh:

P.S. А сега сериозно - неприятно наистина.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първия 7+ умря едва на 3тия месец и с триста хиляди зора успях да бекапна и след не малко разправии ми го смениха с друг, но най вероятно рефърбишнат... той е същото лаЙно, че и по-голямо и постоянно заспива, та го чакам да сдаде багажа скоро, а след последните ъпдейти се омаза тотално, не знам така ли ше я караме .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на такъв, макар и друг модел - Redmi 4x, и съм изключително доволен. Освен че работи безупречно и има доста благинки като екстри, има и прилично стилен дизайн, а и най-важното за мен, което споменах някъде по-горе - мощна 4100 mAh батерия.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес извадих от шкафа старата 5-ца с изскочил от корпуса дисплей и батерия на хиляди цикъла, ресторнах си акаунта  и о,чудо!!! Всичко върви без да крашва, бави, работи съвсем предвидимо, както сме свикнали прeди iOS 11. 

 При мен 7-цата замръзва при отворен месинджър, автоматично затваря инстаграм в даден момент, че и се рестартира сам докато повторно се опитвах да отворя някой апп. 

Преди 1 час, martinich написа:

Ще минаваме на менте айфони

 

 Аз много се чудих за Ми5, просто бройките в черно бяха отдавна изчерпани. 6-цата пък се намираше само в керамична версия и ако бяха сложили ДДС в пощенската служба щеше да стигне 4 цифрена цена. По- ниските серии са с твърде големи размери и не са ми удобни, пък и дисплеите им бледнеят. Но съм повече от впечатлен от прогреса на марката- дизайн, хардуер, секюрити ъпдейти, стараят се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...