Jump to content

Recommended Posts

Следващият Андроиден потребител предобрил с усещането за остроумие ще получи директно месец READ ONLY за целия форум.

 

Try me. <_< 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Wizi said:

Следващият Андроиден потребител предобрил с усещането за остроумие ще получи директно месец READ ONLY за целия форум.

 

Try me. <_< 

 

Злият ми брат близнак е отключил Х-а и е поствал неприлични неща в АКБ. 

 

 

пс : Разгледах го най-накрая, телефона е един път, буквално е произведение на изкуството, Самсунг 8+ е като играчка която ми се е паднака от лъки бой до него. Но с тая цена ше си карам със 7-цата, при мен е над психологическата граница като цена.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iOS 11.1.2 - и проблемът със забиването на екрана на рязко студено е решен. Колко време отне? Това е Епъл и предимството да притежаваш хардуер и софтуер правени едно за друго.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДобрЮтро!

 

Не знам на какво се дължи - на вече няколкото цикъла на зареджане на батерията, на ъпдейтите или на нещо друго, но съм приятно изненадан от факта, че телефонът (Х) вече:

1. Не грее (бях споделил за такива наблюдения в началото, затова се чувствам длъжен да коментирам отново);

2. Батерията държи осезаемо повече.

 

Вчера така се случи, че гледах филми в тубата (Battery usage: 80% youtube, около 3 часа и отгоре), като приключих деня на около 50%.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/18/2017 at 4:15 AM, zlobil said:

пс : Разгледах го най-накрая, телефона е един път, буквално е произведение на изкуството, Самсунг 8+ е като играчка която ми се е паднака от лъки бой до него. Но с тая цена ше си карам със 7-цата, при мен е над психологическата граница като цена.

И аз вчера се отбих да го разгледам. Ми ... точно като самсунга ми е, и двата ми се струват еднакво податливи на чупене. Сравних ги един до друг с 8 плюс, диспея на х-а е много по-добър. Малко е тъпо да видиш телефон за 1800 лв. и дисплея му да бледнее така пред другия до него :)

Иначе предполагам лесно бих свикнал с новите команди, не ми се видяха тегави. Обаче на тая цена ... nahh 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки нов айфон, докато върне бекъпа и индексира всичко, ще е натоварен и ще дърпа повече батерия.

 

Аз пътувах цялата минала седмица и бях на конференция и ми държеше по цял ден лесно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе хубав е, но определено няма нещо което да ме накара да махна моя и да взема Х. Ако ще махна моя определено ще мина на нещо по-отворено и съм ти бал и хисовете и игреците на цената на к04...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е най-доброто безжично зарядно за Iphone 8?
Има ли ОЕМ-ско или пък алтернатива някаква - да дадете линкове към такива.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/20/2017 at 3:17 PM, TiL said:

Бе хубав е, но определено няма нещо което да ме накара да махна моя и да взема Х. Ако ще махна моя определено ще мина на нещо по-отворено и съм ти бал и хисовете и игреците на цената на к04...

една к04 не върши работа....ще трябва два X-икса да махнеш:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.

Аз там погледнах ама ми е интересно от тук позващите кое ще препоръчат цена/качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът на Айстайл не работи защото дава, че имат черен петък - направо иди там или в друг техно магазин и отнасяй някое.

Гледам, че това не Белкин има по-малко точки от другото.. Въпросът е какво има в БГ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за тази тема ли е, обаче ... емаг, блек фрайдей, обиновена 7-ца, 32 гб, намалена на 1149 лв. В друг сайт за мобилни телефони, нЕма блек фрайдей, цена - 1145 лв. Тия ни се подиграват вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, goshevv написа:

Не знам за тази тема ли е, обаче ... емаг, блек фрайдей, обиновена 7-ца, 32 гб, намалена на 1149 лв. В друг сайт за мобилни телефони, нЕма блек фрайдей, цена - 1145 лв. Тия ни се подиграват вече.

Тия(и не само) са нагли до безобразие. Ама някой ще върже от хайпа, който създават.

П.П.: Моята 7-ца си я купих юли месец за точно 1000 лева от Ибей. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те ако не бяха измамници нямаше са ги съдят всяка година и нямаше да им се налага да се изнасят от България. Щом се изнесоха от България поради налагани глоби си правете сметката що за стока са и какви са им промоциите... лично аз от тях съм пазарувал един път, но познавам много баламурници които са налапвали кукичката като видят -70%. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, goshevv said:

обиновена 7-ца, 32 гб, намалена на 1149 лв. В друг сайт ....

различните цветове може да имат различни цени. 

Цената от 1100лв за "обикновена" седмица е добра за легален внос с ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявах напълно еднакви телефони, цвят черен мат. Другото не го разбрах. Все пак си мисля, че схвана какво искам да кажа :)

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не схавах. Не знам жаргоните за епълските продукти.

Цветовете "по каталог" са jet black и (space) black.

7-ца, която не е JetBlack струваше 915 лв без ДДС.

брос, елитм и подобни продават без ДДС. Цената на брос беше 1100лв без ддс, т.е. 20% по-висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...