Jump to content

Какво мислите за Хюндай Купе 97-98


Recommended Posts

Понеже сега изпадна една апетитна оферта за тази кола, обаче нищо не съм чел и не знам за нея та ако някой е позапознат нека сподели. Конкретната оферта е за кола 97-ма с пълен ел пакет 1.6 16V мотора, климатик си има всичко за 3000лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите са си много здрави, но гледай внимателно, че повечето са гробници за ремонт или след ремонт двигател, а има и много сглобявани в час по трудово. Просто са италянки без поддръжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят шеф, караше един такъв ,карал съм го ,и аз много вървеше горваше масълце и много ниско, накрая направи трампа за него взе един лаптоп ,ТУШИБА и 300/400 евро мисля .Мое мнение 3000лв май са много на тоз файтон :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като те кефи вземай го. Тука нали не очакваш да чуеш хубави думи за това "нещо" ?!

Потърси в мунинг.бг повече инфо за модела :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повери си хубаво ламарините и купето за удари и ремонти след това. Ламарината няма никакво покритие и при некачествен ремонт или липса на такъв избива лесно ръжда, иначе ходовата част издържа на нашите пътища, всичко зависи от текущото състояние на автомобила. Има поле за действие за туниниг особено носи на оптичен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми трябваше да знам че са здрави и издържат на нашите пътища, предполагам са пъргавички на тва малко купе 115 коня. Баща ми днес ходи да я гледа тая конкретната и вика че не било тясно вътре, за 2-ма човека разбира се, отзда сигурно си е тесничко, багажника бил доволно голям. 3к си е съвсем нормална цена за подобна кола на тия години, все пак не е Ауди да е скъпо, а не му е много цената щото все пак е 98 год и си има нужните екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм такъв с големия мотор 2.0 16 клапана.. еми беше пълен мъртвец не върви, гори много масло и бензин :respekt: скъпа подръжка.. представям си 1.6 какъв мъртвец ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли е така с разхода и вървежа, не върви а гори доста? Нека повечко хора споделят за разхода и вървежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХуйДай КУПЕ е досто красив по мо мнение НО само до тук. В този форум познавам 3-ма с близък досег с такъв гроб, гнус ги е да напишат автомобила. Бегай длече ако искаш ще те свържа с един от първите сервизни техници преди Инди Комерс. Селиката е доста по добро решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по добре си купи Поло за 3к...може да дизайна му да не е толкова хубав,но за сметка на това е доста по здрав от тоя баракудник,преди време и Аз мислех да си купувам,но след казаното ми от познати собственици на този автомобил,се отказах!Изобщо не върви!От полото ще останеш по доволен <_< и пак ще е същата или по нова година :hilezh:

П.П Това си е лично мое мнение,и ако някой собственик на Хюндай купе се обиди,много съжалявам ама "Истината боли" :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах сега Селика разни модели в мобилето не изглеждат хич лошо, за тия пари са 92-93, което си е доста дъртичко. Тия полота... сега като ги гледам с 1.4 мотоа са по 60 коня :hilezh: некакси.... не ме кефи, моя сегашния пасат ще върви повече от тия полота... не ми е на 1-во място вървежа ама не е и на последно :2gunsfiring_v1: По ми се кара някво такова купенце като хюндая или селика-та, или Ауди Купе <_< ама май по-скъпичко ще дойдат купетата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Какво мислите за Хюндай Купе 97-98"

Във форума им са качили една статия,прочети я: http://www.hyundai-bg.com/forums/viewtopic...?f=9&t=4871

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох я статията и общо взето няма почти нищо лошо написано за модела. Двулитровият мотор казваш има малка разлика като разход с 1.6? По ли си заслужава да се оглеждам за такова Купе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох я статията и общо взето няма почти нищо лошо написано за модела. Двулитровият мотор казваш има малка разлика като разход с 1.6? По ли си заслужава да се оглеждам за такова Купе?

Ми имах за няколко месеца Лантра с 2000 кубиковия и 140 кончета и вървеше чудно.Разхода в градски условия беше 10-11 литра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 приятел има такъв Мюндай Купе. 1.6 116 коня.. С неговото каране и танк би се разглобил.. Както и да е. Окачването му е твърдо, но здраво. Отзад е супер неудобно, на всяка дупка си удряш главата в тавана. За вървежа - не е нищо особено. Не съм наясно с цените им, той я купи преди 2 години за 5-6к някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мъчи никой да сяда отзад ;)

Тва аресвам на passat-О отзад по 3-ма събирам без гърч :respekt: Ама в купето ще се ограничавам до 1 и така :flehan: Чета че с Лантра е доста сходна, същите двигатели щом казваш че си върви прилично тва ме устройва, не ми трябва изтребител. 97-98 гледам че вървят по 3-4 сега има и 1.6 има и 2.0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам наблюдения над аксент двувратка тези години, един приятел направо го спуква от каране,ръчкане, ей тая кола е желязна. А за вървеж, не върви кой знае колко,но това е субективно... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия полота... сега като ги гледам с 1.4 мотоа са по 60 коня :hilezh:

Такъв мотор на по- тежко купе(Сеат Кордоба) ме бие на старт! А и доста рейсъри съм изненадвал по светофарите като реша да правя простотии със Сеатчето :flehan:

Много е пъргав за града и гори смешно количество бензин дори с пуснат нонстоп климатик. Изобщо не подценявай APQ мотора, ако колата ще се кара основно градско. За извънградско е слабичък.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам чи тоз пачник после няма издаване (продаване) купиш ли го веднъж. Защо за тез пари не скочиш на 80 СОUРЕ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...